2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Çok güzel artışın, çok şükür.
Güzel haberlerle gel

Boş kese sağlıklı olana zarar vermiyor canım aynısını yaşadım kese boş degildi bebek göründü ama gelişimi olmadı doktorum sürekli takip etti digeri büyüdükçe boş kese eriyip gidiyor
Teşekkür ederim canım benim gebelik devam etmemiş sağlıklı dedikleri bozulmuş diğeri zaten boş bundan sonrada olmaz dediler kürtaj yapalım dediler izin vermedim çok kötü oldum Allah bi daha yaşatmasın o anı çarşambaya gelirim dedim yarın bi doktora daha görünecem aynısını derse mecbur kürtaj olurum
Rabbim hayırlısıyla mucizemi doğal yoldan nasip eder inşallah

Amin inşallah çok teşekkür ederim. Senin son durumun nedir şuan da?
canım benim bizde sonuç hüsran sağlıklı dedikleri bozulmuş diğeri zaten boş bundan sonrada olmaz dediler kürtaj yapalım dediler izin vermedim çok kötü oldum Allah bi daha yaşatmasın o anı çarşambaya gelirim dedim yarın bi doktora daha görünecem aynısını derse mecbur kürtaj olurum
Rabbim hayırlısıyla mucizemi doğal yoldan nasip eder inşallah

Aminnn canım benim netice kürtaja doğru gidiyor ben hiç kalp atışı bile duyamadım her kontrolde geç gelişiyor bekleyelim dedi. benim galiba en başında bişeyler ters gitti doğru düzgün bilgi ilgi vermediler bişey bilmediğimden olması gereken böyle sanıyordum üniversite hastanesiydi memnun kalmadım sadece bir tecrübe oldu
Ne güzel şükür birini bağışlamış Allah Sana sağlıklı hamilelik diliyorum inşallah yavrunu Sağlıkla kucağına alırsın diğerinin ömrünü yavruna versin

Canim benim seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk denemede aynısını yaşadım benimde gelişimi olmamıştı sağlıklı degildi sende öyle yazınca inan bisey diyemedim 9 haftalık olduysa kalp atışını gümbür gümbür duyman lazımdı hayırlısı böyleymiş elden bişey gelmiyor hayırlısı böyleymiş diyoruz
Rabbim en kısa zamanda sağlıkla tekrar nasip etsin dualarim seninle

Canim şuanda ne desek içini ferahlatmicak ama Allah'tan hep hayırlısını diledik vardır bi sebebi çok okuduk burda vücut sağlıklısızi atiomus bilemeyiz belki bı kaç ay sonra kendiliginden kaldim die buraya yazicak sin Allah'ım hayırlı güzel yazılar yazsın tez vakitte inşallah isteyen herkese

Allah razı olsun canım inşallah tekrarlamaz bir daha..sen ne kadar zaman sonra tekrar hamile kalabildin ? Rabbim benide evlatsız bırakmasın mucizeme bende en kısa kavuşurum inşallah
Siz bütün hamiş arkadaşlar Sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah

Aminnn Amin Canım inşallah ağzına kurban Allah benide güldürsün tez zamanda eşimle sabaha kadar sarılıp ağladık çok zor 2 aydır yaptığım o iğneleri ilaçları maddi kaybı hiç biri umurumda değil sevincimiz yarım kaldı en kötüsü oydu Annem hizmetçi gibi fırfır dolandı aman bişey olmasın diye psikolojik olarak çökmüş haldeyim Vakti değilmiş deyip teselli olmaya çalışıyorum...hepiniz Sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah

Amin amin canım insallah en kısa zamanda müjdeli haberini alırız maddi manevi yorucu süreç sabir rabbim sabrının mükafatını vericek hic merak etme
Ben tekrar 6 ay sonra hamile kaldım

Canim o ignelerinde herşeyinde vardır bı sebebi bilemeyiz aşılamadan tüp bebekteb sonra çok var normal gebelik senin için hayırlısını Allah'ım bilir en güzelini nasip etsin inşallah kuzum eşler şükür ki en büyük destekcimiz bu bile şans bizde hep eşimle ağladık senelerce içine ferahlık dolsun tez vakitte güzel haberler vermeyi nasip etsin Allah'ım

Çokk teşekkür ederim Allah razı olsun güzel dileklerin için hakkını helal et.. Allahım hayırlısını versin bizede

Çokk teşekkür ederim Allah razı olsun güzel dileklerin için hakkını helal et.. Allahım hayırlısını versin bizede
Tureed e katılıyorum canım, o iğnelerin de vardır bir sebebi. Belki de normal yolla olacak bu sefer.
Şu an zor bir dönemden geçiyorsunuz.
Operasyondan sonra bi kafanızı dağıtın önce.
Tekrar hamilelik için en doğru zamanı, en iyi eşin ve sen bilirsin zaten.
Kendinizi hazır hissettiğiniz an, Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınızı doldursun.

Gerçekten çok üzüldüm. nasıl bir hüsran olduğunu nasıl bir acı olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. benzer durumları hep yaşadık. Çok derin düşüncelere girme. Bir daha görün bakalım. Allah ım bekletiyorsa vardır bir bildiği.. Sabır et. Allah yardımcın olsun.

Maşallah canım ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hangi hastaneye gidiyorsun ne kadar net belli
Eksik olma canım. Amin cümlemize inşallah. Benim doktorum bir hastaneye bağlı değil. Kendi özel yeri var. Tüp bebek işlemini de onunla yaptık. Sonrasında bırakmadım. Kendi yerinde tüm ekipmanlar çok iyi bir şekilde mevcut. 15 günde 1 kontrole gidiyorum. Evet ya çok belli bende şok oldum inanılmaz geldi. 15 gün önce gittiğimizde fasulye idi resmen. İnşallah gelişimleri sağlıklı devam eder. Sanırım riskin en yüksek olduğu döneme 2 hafta sonra veda edeceğim inşallah. Bu sefer başka riskli dönemler başlayacak tabi:)

Hayırlısı olur hakkımızda bende kafama takmıyorum Allah büyüktür dua edecez hep

İnşallah canım inşallah hayırlısı olur ben 1 2 gün giremedim daha yeni görüyorum mesajlarını Allah yardımcın olsun inşallah bi dahaki hamileliğin gönlünce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…