2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hadi inşallah hayırlı sağlıklı evlatlara kavuşmana vesile olsun inşallah

Maşallah subanallah size biri erkek resmen belli diğerinin cinsiyeti bellimi

Canım hayırlısı neyse o olsun inşallah. Biliyosun benımde ikizdi 8.hafta kontrole gittiğimde 1 tane bebeğimin 6. Haftada kalbi durmuştu. Şimdi 13 haftalık olduk iki bebeğimde benımle. O kalbi duran bebeğimde hala aynı şekilde benımle. Doktor kayboladabilir kaladabilir dedi. Zarar vermezmiş. 3 aydan sonra kalbi durursa diğerine zarar verme riski olabiliyormuş. Doğumda onuda alıcaklar

Maşallah subanallah size biri erkek resmen belli diğerinin cinsiyeti bellimi
:) çok teşekkürler. cinsiyet ile ilgili hiç aklıma gelmedi bir şey sormak. ikisi içinde bir şey konuşmadık doktorum ile. çıktıktan sonra ailemiz renkli ultrason görüntüsünü görünce erkek dedi. :) erkek mi diyorsunuz yani sizde ..

inşallah güzel haberlerini alacağız..

Canım ilk fotoğrafta resmem pipisi var aynı oğlumda da aynıydı

Daha erken diye istememiş olabilir önünde şu an 2li test var ilerleyen zamanlarda onu ister
Fetal dna testi neden yapılıyor bilmiyorum cnm ya
Yarin biz 3lü test yaptiricaz inşallah

Daha erken diye istememiş olabilir önünde şu an 2li test var ilerleyen zamanlarda onu ister
Fetal dna testi neden yapılıyor bilmiyorum cnm ya
Yarin biz 3lü test yaptiricaz inşallah
Fetal dna testi de 11.aya kadar yapılıyormuş. Oda bebek dna sı ile anne dna sına bakılıyor muş sanırım. Otizm için galiba o testte. İkili teste ücret ne aldılar peki.

Fetal dna testi de 11.aya kadar yapılıyormuş. Oda bebek dna sı ile anne dna sına bakılıyor muş sanırım. Otizm için galiba o testte. İkili teste ücret ne aldılar peki.
Ikili testi yaptiramamdik biz benim diğer kese duruyordu ikiz gebelik olarak geçiyordu o yüzden sonuc yanıltabilir diye yapılmadı onun kaybolması beklendi son kontrolümüz de kaybolmuştu o zaman karar verdi 16 haftamizda yapalım diye

Dualarım seninle canım rabbim emeklerinin karşılığını boş bırakmasın inşallah rabbim yüzünü guldursun inşallah canımmmm

Hımm anladım canım. Sordum bende şimdi doktora mesaj attım meraktan. İkili teste gerek yok dedi Fetal dna içinde konuşuruz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…