2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Çok teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı teselli eden msjlarınızı bile ağlayarak okuyorum okadar bozulmuş psikolojim Rabbimin vardır bir bildiği ...gelecek yaza kadar deneriz inşallah doktorlara muhtaç olmadan Allah doğal yoldan verir olmazsa yaz iznimizde gelir daha iyi dr, hastaneyle tekrar deneriz
Siz hamişler de Sağlıkla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah

Kızlar hastaneye yatısim yapıldı düşük riski var kanama keese etrafında dua edin nolur
Yaa çok geçmiş olsun canım benim Rabbim seni ve bebişlerini korusun inşallah sağ salim atlatursınız inşallah bu süreci. Hastaneye çağırması daha iyi olmuş en azından gözetim altında olursun iğneler ilaçlarla geçer inşallah Rabbim esirgesin kuzum

Kızlar hastaneye yatısim yapıldı düşük riski var kanama keese etrafında dua edin nolur
Cnm çok geçmiş olsun..
bu durumu bende yaşadım bu gebeliğimde..
İki tane kanama alanım vardı bir tanesi kesenin arkasındaydı hatta kesenin şeklini bile bozmuştu doktor hemen yatış verdi.bir gün yattım hastanede iğne serum tedavisi yaptı kanama alanları küçüldü eve gönderdi 2 hafta sürekli yattım ve bol su içtim.çok şükür kanama alanı bitti sağlıkla devam ediyor
Allahın izniyle birşey olmayacak Kötüyü düşünme hep olumlu düşün.karnına tut konuş onunla iyi gelecektir İnan

Çokk Sağol canım yurtdışında yaşıyoruz 2.5 aydır bi ümitle sevinçle bekledik mutsuz sonlandı haftaya gidicez iş güç geçim bizi bekler.Tedavi ve zamanlama olarak Türkiye daha çabuk orda deneyenler var çok uzun zaman alıyor hem daha pahalı..Rabbim hakkımızda hayırlısını versin

İnşallah canım inşallah hayırlısı olur ben 1 2 gün giremedim daha yeni görüyorum mesajlarını Allah yardımcın olsun inşallah bi dahaki hamileliğin gönlünce olur
Aminnn Allah razı olsun canım inşallah Rabbim tez zaman da benim mucizemi de bana yollasın

Maşallah canım sen dinlenmeye devam et hayırlısı ile keseyi gorucen

Senin için çok üzüldüm canım Rabbim inşallah doğal yoldan nasip eder

İnşallah canım Allah razı olsun çokk Amin
Allah benimde yardımcım olsun ailem ve eşimle çok yıprandık Kendiliğinden gelsin yavrum inşallah listede adıma kocaman bir kırık kalp bırakırsın artık yarın kürtaj olacam hayırlısıyla ...hakkını helal et çok teşekkür ediyorum güzel dilekler ve teselli Mesajları için.Ben kontrolümde korkuyla içimin bi köşesindeki sıkıntıyla dönüyordum sayenizde biraz hafiflemiş olurdum Rabbim senin ve tüm hamilelerin yavrularını kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Merhaba aynı yerde tedavi görüyormuşuz ben 1 kasım da transfer oldum pozitif gördüm ama maalesef 6. Haftada kalbi durdu geriye kalan embriyolarla devam

Bunu kim demişse yalannnn benim ilk zamanlara göre yoğun olmasada devam ediyor özellikle kahvaltı sonrası çok şükür sudan bulanmam geçti icebiliyorum
Haha bizi öyle kandırıyorlar çok şükür suyu içmeye müsaade ediyor demek minnak senin tahlil sonuçları noldu canım gittin mi

Amin canım inşallah. Rabbim kolaylaştırsın yolunu inşallah buraya güzel haberler ile müjdelerle tekrar dönersin

benim kontrolüm ayın 21 inde ama çok ağrılarım var özellikle bel ağrım çok fazla erkenden farklı doktora gidebilirim ağrılarım için
21 ine daha epey var evet. Ama bel ağrısı oluyormuş bu süreçte. Bende henüz olmadı ama herkeste farklı olabilir tabi. Ama görünmende fayda var. Çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…