2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

21 ine daha epey var evet. Ama bel ağrısı oluyormuş bu süreçte. Bende henüz olmadı ama herkeste farklı olabilir tabi. Ama görünmende fayda var. Çok geçmiş olsun.
Çoğu insan da bu kadar olmazken bende çok oluyor bide kuyruk sokumunun oraya kadar ağrı var hamile kaldığımdan beri bel ağrılarım hiç dinmedi herkeste de farklı tabi teşekkür ederim canım bide sende mesela kasıklarının ağrısı leğen kemiğine vuruyırmu benim ağrılar orada var bu ara

Haha bizi öyle kandırıyorlar çok şükür suyu içmeye müsaade ediyor demek minnak senin tahlil sonuçları noldu canım gittin mi
Ediyor artık teyzesi sonuçlarım çıktı çok şükür hamilelik öncesi canım ama göstermeye gitmedim bu hafta sonuç için gidecektim baktım iyi haftaya hem kontrol hem sonuç için gidicem 2 kere hastane ortamına girmiyim dedim

Oo hadi gözün aydın canım çok şükür doğru düşünmüşsün kendimizi korumamız gerek bebişin hareketleri hissedilmiyor dimi daha

Cnm benimde 2 haftadır bütün dediklerin oldu yatamıyordum ağrdıdan.bu hafta geçti şükür.doktoruma sordum olabilir dedi.

Oo hadi gözün aydın canım çok şükür doğru düşünmüşsün kendimizi korumamız gerek bebişin hareketleri hissedilmiyor dimi daha
Sağol canım Allah razı olsun yok daha hissetmiyorum sadece geçen hafta ufak bi balık yüzer gibi bisey oldu belkide bebisimdi bağırsaklarım değilse tabi

Ayy çok heyecanlı Hayırlısı olsun hayırla sağlıkla sonuçlansın inşallah

Amin, hadi güzel haberlerle inşallah canım.

Kasık ağrılarım var özellikle sağ tarafım ağrıyor ara ara. Ama leğen kemiğine kadar inmiyor sanırım. Boşluğum ağrıyor seyiriyor. Doktoruma son kontrolümde söyledim. Rahim genişliyor tüm organlara etki eder olur öyle endişe etme dedi.

Hayırlısı olsun inşallah dualarımız seninle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…