2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Maşallah maşallah canım ya nasıl belli olmuş. Hele biri erkek galiba pipi gördüm sanki
yaa sorma onu görenler öyle yorumladı ama ne bileyim birşey diyemem. sağlıklarını düşünmekten cinsiyeti öyle ikinci plana atmışım ki doktora da hiç bu konuda birşey sormadım. diğerine de kız diyorlar:)

Çok teşekkürler mutluluğuma yürekten ortak olmanıza çok memnunum gerçekten. Senin ki daha da büyümüştür. benden öndesin. 2 hafta sonra yine kontrol benim.
Burda Hepimiz birbirimizin mutluluğuna üzüntüsüne ortağız. Evet artık net yeri yeri gözüküyor tam bir bebek benimde 3 hafta sonra kontrol cinsiyet netleşir

Burda Hepimiz birbirimizin mutluluğuna üzüntüsüne ortağız. Evet artık net yeri yeri gözüküyor tam bir bebek benimde 3 hafta sonra kontrol cinsiyet netleşir
ya onu soracaktım senin cinsiyet belli mi idi. hatırlayamadım. Ssevinçli hamişimizin erkekti. Senin de bellidir diye düşündüm ben.

ya onu soracaktım senin cinsiyet belli mi idi. hatırlayamadım. Ssevinçli hamişimizin erkekti. Senin de bellidir diye düşündüm ben.
12. Haftada perinatolog tahminde bulunmuştu ama ben kesin olmadan evet diyemiyorum bu kontrolde netleşir hayırlı sağlıklı olsunda hiç fark etmez

Amin canım benim dualarım seninle Allahın izniyle mucizen seni bırakmayacak annesi dua et bol bol

Korkma lütfen.. lekelenme hep oldu bende. hatta az bir kanama bile oldu arada. sakin olup yat uzan dinlen bekle bakalım. Allahım yardımcın olsun.

Cnm benim transferin 7. Günü başlayıp 12. Günü bitmişti. bazen koyu bazen açık geldi.çok şükür birşey de olmıştı üzme kendini. ıstırahat ve bol su Tüketmeye dikkat et..
Allah razı olsun kızlar drstek oldunuz moral verdiniz inşallah yarın kands güzel değer görürümicim rahatlar şimdi azaldı şükür inşallah tamamen kesilirdua edin nolur

Sanki o pipiyi bende gördüm
Aynen ya baya belli ama bilemedim
Aynen öyle canım sağlıklı sıhhatli olsunlar yeter ki

12. Haftada perinatolog tahminde bulunmuştu ama ben kesin olmadan evet diyemiyorum bu kontrolde netleşir hayırlı sağlıklı olsunda hiç

12. Haftada perinatolog tahminde bulunmuştu ama ben kesin olmadan evet diyemiyorum bu kontrolde netleşir hayırlı sağlıklı olsunda hiç fark etmez
Anladım canım kesinlikle cinsiyet için bir merakım benimde inan ki yok. Aynen artık senin netleşmiştir artık. Hayırlısı olsun bakalım

Aminn Allah razı olsun canım Allahımdan ümidimi kesmiyorum cümlemiz bebişlerimizi sağlıkla alırız kucağımıza inşallah

Canım Allah yardımcın olsun muayene olurken allttan mı oluyorsun karından mı ben 10 haftalıkken gittim karnımdan hiç muayene edemedi o yüzden soruyorum
Aminn sağol canım kendi doktorum hep alttan baktı geçen hafta başka bi dr gittim o karından göremezsek alttan bakıyoruz dedi ama gördü 1 keseyi o boş görünen keseymiş meğer ...bende detaylara girmedim ok deyip çıktım..kendi dr um alttan baktı cuma günü öndeki büyümüş ama boş dedi diğer sağlıklı olan biraz arkalarda ve daha küçücük göründü.Gelişimi çok geriden geliyor benimki hayırlısı olsun

Senin galiba rahim çok içerdeymiş diye okudum ama miniğin büyürse görünür hiç takma kafana sağlıklı olsunlarda bugünleri de atlatırız inşallah

benim korkum boş kese sağlıklı olana zarar verir mi nasıl olur akıbetimiz belli değil yarın doktora gidicem Allahım bari bir yavrumu bağışlasın bize inşallah

Boş kese sağlıklı olana zarar vermiyor canım aynısını yaşadım kese boş degildi bebek göründü ama gelişimi olmadı doktorum sürekli takip etti digeri büyüdükçe boş kese eriyip gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…