2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Aminn canım inşallah sağ salim o günleri de görürüz taze hamişim benim dur hemen emojiyi ekleyim sana da müsaaden varsa tabi
Inşallah canım inşallah ekle tabi denk gelenlere umut olsun 7.denemeo kadar uzak geliyorduki bin şükür rabbimeyarin serum takılacak esim gitmişken kan ver diyo senin kac çıkmıştı 6.gunmu yapmıştın

Çok şükür atlattık.Daha sonrasında da kanama felan oldu hatta her 10 günde bir oluyor.Cok şükür bir kanama alanı yok ama insan yinede tedirgin oluyor.Evet bir türlü uygun pozisyonda göremedi doktor.

Canimmm ayyyy vallahi çok mutlu oldum sağlıkla devam eder inşallah iki embriyon da tutunmuştur

Inşallah canım inşallah ekle tabi denk gelenlere umut olsun 7.denemeo kadar uzak geliyorduki bin şükür rabbimeyarin serum takılacak esim gitmişken kan ver diyo senin kac çıkmıştı 6.gunmu yapmıştın
Çok şükür canım inan nasıl mutlu oldum inşallah sağlıkla büyüsünler Ayy ikiside tutmuştur inşallah sağ salim kucağına almayı alırsın tüm yılların hasreti geride kalsın Musmutlu günler sizin olsun
Aynen canım bende 6.gün yapmıştım 66 çıkmıştı sonuç

Maşallah canım hayırlı olsun göstermiş kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…