2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hahah doğru tahmin etmişim
Hadi bakalım inşallah sağlıkla büyümeye devam etsin bizde çabucak gelelim cinsiyetini öğrendiğimiz günlere
Var canım ikiz annesi bir kaç arkadaş varda takip etmiyor olabilirler

Telaş yapma bende yakın zamanda benzer bir durum yaşadım bol bol uzan dinlen ve bol su iç
Öyle yapıyorum canım.
Çok teşekkür ederim.
Dün 3.gündü, baya azalmıştı.
Bu sabah yok gibi bir şey.
Proluton iğnem de var öğleden önce, inşallah o da iyi gelecek.

Öyle yapıyorum canım.
Çok teşekkür ederim.
Dün 3.gündü, baya azalmıştı.
Bu sabah yok gibi bir şey.
Proluton iğnem de var öğleden önce, inşallah o da iyi gelecek.
Aynen canım çok iyi oluyor o iğne. İnşallah kesilir bir an önce. Hem oradaki kanama alanı da gitmiş olur bu vesileyle

Günaydın, anneler ve anne adayları.

Bende tüp bebek için doktora gittim ama tedaviyi başlatamadı doktorum. Yumurtalar eşit büyülükte değiller öncelikle bunları eşitlemeliyiz dedi. Adetin 21 .günü gel estrofem vereceğim dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Kızlar günaydın.. Ya boğazım şişti. ne yapmalıyım. öyle bitki çayı falan bu dönemde riskli diye içmiyorum. pastil falan alsam olur mu ki? önerileriniz nedir? daha fazla şişmeden önlemini almam gerekiyor.

Canim bende atlattım limonlu 1 fincan çay yada
1 fincan ihlamur içebilirsin bol bol meyve ye balli süt içebilirsin.
su iç ara ara kurumasın iyice boğazın

Merhaba bayanlar bende tedavi sürecinde gebe olduğumu öğrendiğimde hep burda heyecanımı paylaşmıştım.Coroona oldum hamile olduğumu öğrendiğimde sonrasında düşük tehlikesi oluştu ve hala devam ediyor.Simdi beşimin fotosunu yüklüyorum ve cinsiyet tahmini istiyorum.Fotoğrafta 12+6 haftalık şuan 13+6 haftalığız.

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-20-21-35-45-27_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba beni hatırladınız mı aramızda transfer günü olarak 1gun vardı.Ben corona olmuştum.O süreçte benim moralimi gerçekten yükseltmekde faydanız çok olmuştu.Masallah cinsiyetiniz belli olmuş.Hamilelik hafta günümüz aynı ben daha öğrenemedim.

Nefes0858 cnm nerelerdesin kaç gündür sesin çıkmıyor
Burdayım canım benim mide bulantıları beni zorluyor bakıp çıkıyorum iyiyim çok şükür bir sıkıntı yok yarın doktora gidicem idrar tahlilinin sonucu için biraz onuda kafaya taktım deli gibi sen nasılsın paşam nasıl

Bugün kontrole gidecekler güzel haberlerle gelirsiniz inşallah cinsiyet öğrenenler gözünüz aydın hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah ❣ transfer olanlar nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…