2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye canım bende şimdi tahlil sonucumu aldım idrarda hersry negatif yazio ne ye baktınız ben hiç bı sey anlamadım çarşamba gitcem merak ettim☺️
Benim lökosit yüksek çıktı canım bende çarşambaya randevu aldim tekrar gidicem içim rahat etmedi telefonda sordum bol bol su dediler ama ben yine duramadım 🤭

Benim lökosit yüksek çıktı canım bende çarşambaya randevu aldim tekrar gidicem içim rahat etmedi telefonda sordum bol bol su dediler ama ben yine duramadım 🤭
Benimde sanki azcik yüksek gibi lokosit bişe demedi ama .hepsi normal bı demir düşük çıktı dedi yine bakalım çarşamba ne dicek

Kızlar s.aleykum nasılsınız? Benim dün akşam kanamam oldu pıhtı şeklinde dr'um takibe aldı az az kesildi kahveye döndü sabah ultrasona geldik bebekler iyi annesi herhangi bir kanama alanı yok birkaç pıhtı varmış vücud onu atmış dedi o ana kadar resmen nutkum tutulmuştu ömrümden ömür gitti o an bıraktım kendimi ağladım.. Daha sonra rahim ağzımi ölçtü ve acil dikicez dedi anestezi altında dikiş atildi şuan hastanede gözlem altında tutuluyorum dualarınızı eksik etmeyin ❤️❤️Dr'umdan Allah razı olsun çok ilgili İzmir'de olanlar belki bilir Onur Aldemir ismi Çınarlı hastanesinde.

Kızlar s.aleykum nasılsınız? Benim dün akşam kanamam oldu pıhtı şeklinde dr'um takibe aldı az az kesildi kahveye döndü sabah ultrasona geldik bebekler iyi annesi herhangi bir kanama alanı yok birkaç pıhtı varmış vücud onu atmış dedi o ana kadar resmen nutkum tutulmuştu ömrümden ömür gitti o an bıraktım kendimi ağladım.. Daha sonra rahim ağzımi ölçtü ve acil dikicez dedi anestezi altında dikiş atildi şuan hastanede gözlem altında tutuluyorum dualarınızı eksik etmeyin ❤️❤️Dr'umdan Allah razı olsun çok ilgili İzmir'de olanlar belki bilir Onur Aldemir ismi Çınarlı hastanesinde.
Çok geçmiş olsun canım iyi olmanıza sevindim Allah'ım korusun sizi iyi doktora denk gelmek önemli canım dinlen dikkat edin kendinize

Canım benim çok geçmiş olsun Rabbim bi daha yaşatmasın çok şükür bebişler iyiymiş annesi sen dinlen dikkat et kendine dualarım seninle 🤲🌹

Bende bugün 507 yıl gördüm haftaya çarşambaya kadar vermeyi düşünüyorum çarşamba verip Perşembe randevume gidicem inşallah bana da mucizem görünür 🥰
İnşallah canım gorunmezse de stres yapma kalp atışını dinlemeye gidince görürsün 🥰 kaç kere kan verdin ben 2 kere ilk 757 2. 1687 çıkmıştı benim daha da kan vermedim

İnşallah canım gorunmezse de stres yapma kalp atışını dinlemeye gidince görürsün 🥰 kaç kere kan verdin ben 2 kere ilk 757 2. 1687 çıkmıştı benim daha da kan vermedim
Bende bugün 507 yi gördüm 3. Kanımda daha da kese den bı gon önce giderim sadece hastaneye yakın olunca gitmeden duramıyorum herhalde 😅

X