2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

I iklime_06 benim ilk ultrason fasulye şeklinde
6.haftadaki yuvarlak ama yumurta gibi
8. Haftada yine fasulye 🤣🤣
Çocuk içeride kız mı olsam erkek mi diye düşünüyor galiba 🤣 ama en son fasulye ise kız mıııııı😍😍😍😍😍😍😍😍
Alemsin yaa 🤣En son kararını verdiyse kıza olabilir.Gormem lazım yada bekleyeceğiz son kararını verdin doye 🤣

Aminn inşallah canım inşallah
Evet öyleymiş herkesin ki öyle olmuş ben ilk defa dondurulmuş olunca bilmiyordum bi an korktum 🙈😅
Sen ne yapiyosun nasılsın canim nasıl gidiyor
Aynen canım baktım Tureed Tureed baya tavsiyelerde bulunmuş 😍 dikkat edersin kendine. Bide kedi aldık dedin ya aşısı falan var dimi canım bazen alerji durumları olabiliyor ya o yüzden dikkat et 😍
Transferden sonra günlük avokadonu ye
Taze meyve sebzelerle beslen. Protein ağırlıklı olsun. Ha bide günde bir avuç çiğ kabak çekirdeğini de unutma 🥰
Bizim iyi gidiyor canım ya inşallah sizlerde pozitif olarak gelirseniz daha iyi olcaz Rabbim müjdeli haberinizi almayı nasip etsin inşallah 🥰 stresten uzak durmaya çalış canım benim. Bende de hiç gebelik oluşmamıştı Rabbim nasip ettikten sonra vesile oluyor bir şeyler inşallah seninde bu transferin vesile olsun 🤲🤲

Bende merak ediorum bide şu ailelerin ay hayilri olsun ardından hemen kız olsun erkek olsun istekleri olmasa ya ben hala hamileyim diyemiorum 😊😊 ama içten içe çokta merak ediorum kuzum 🥰🥰
Aynen canım sağlıkla gelsinler hayırlı evlat olsunlar yeter ki😍 çok farklı heyecanlarmış🤭 aşerme durumu oluyor mu ona göre tahmin edelim bide🤣bende olmadı hiç

Aynen canım sağlıkla gelsinler hayırlı evlat olsunlar yeter ki😍 çok farklı heyecanlarmış🤭 aşerme durumu oluyor mu ona göre tahmin edelim bide🤣bende olmadı hiç
Bnde oldu sanırım normalde kilo larca turşu yerim yiyemedim tiksindim deli gbi hergun çikolata lar yemek istiom aklıma tatlı gelio normalde yemem dedim acaba işaret mi bu 😊😊

Aynen canım baktım Tureed Tureed baya tavsiyelerde bulunmuş 😍 dikkat edersin kendine. Bide kedi aldık dedin ya aşısı falan var dimi canım bazen alerji durumları olabiliyor ya o yüzden dikkat et 😍
Transferden sonra günlük avokadonu ye
Taze meyve sebzelerle beslen. Protein ağırlıklı olsun. Ha bide günde bir avuç çiğ kabak çekirdeğini de unutma 🥰
Bizim iyi gidiyor canım ya inşallah sizlerde pozitif olarak gelirseniz daha iyi olcaz Rabbim müjdeli haberinizi almayı nasip etsin inşallah 🥰 stresten uzak durmaya çalış canım benim. Bende de hiç gebelik oluşmamıştı Rabbim nasip ettikten sonra vesile oluyor bir şeyler inşallah seninde bu transferin vesile olsun 🤲🤲
Evet sagolsun Tureed Tureed çok tavsiye de bulundu 🤩
Evet evet asilari düzenli yaptırıyoruz ama dediğin gibi alerji durumu esimde oldu bende olmadı o çok yaklasmiyor.
Aminn inşallah canım bizde inşallah katılırız aranıza da bize de önden söylerseniz aşamaları 🥰
Çok sevindim iyi olmana da canim daima sağlıkla ilerlesin iyi ol inşallah canım 🙏🤲
Stres yapmayacağım diyorum ama inşallah da yapmam. 😐 umarım bebisim transfer edilir edilmez kendine sağlam bir yer bulup tutunur annesine 🤩

Bnde oldu sanırım normalde kilo larca turşu yerim yiyemedim tiksindim deli gbi hergun çikolata lar yemek istiom aklıma tatlı gelio normalde yemem dedim acaba işaret mi bu 😊😊
Bende öyleyim kuzum ya hep tatlı istiyo canim 🤣🤭
Benim ilk aşermem kiraz oldu bildiğin kiraz koktu yani o tadı resmen damağımda hissettim 🤣
Tabiki bulamadık tazesini 🤣🤣
Dondurulmuş bulduk cok şükür yedim 🤣
Sonrasj hep tatlıysa devam etti 🤣🤣

Günaydın kızlar bu sabah lekelenme yaşadım kahverengi ve iki damla kadar pembe koşarak acile gittim muayenede çok şükür birşey çıkmadı şuan kendi doktoruma gidiyorum dua edin olur mu çok panik oldum
gecmis olsun. ben 7 haftadir tup bebekle hamileyim lekelenme olayinda biktim. oksapar, coraspin, progestan igne ve fitili, folbiol kullaniyordum. ilk lekelenmem transferin 7ci gunuydu coraspini kestiler, digerlerine devam, sonra her lekelenmede oksaparla, fitili uc gunluk kestik, yeniden basladigimda 3 gun sonra yine lekelenme, yine ara vermek biktim. progestan igne de oluyorum zaten transferden beri. daha ne yapmam gerekiyo bilmiyorum artik. oksapara da her uc gun ara verdigimde bebege kan gitmicek diye tedirgin oluyorum.

gecmis olsun. ben 7 haftadir tup bebekle hamileyim lekelenme olayinda biktim. oksapar, coraspin, progestan igne ve fitili, folbiol kullaniyordum. ilk lekelenmem transferin 7ci gunuydu coraspini kestiler, digerlerine devam, sonra her lekelenmede oksaparla, fitili uc gunluk kestik, yeniden basladigimda 3 gun sonra yine lekelenme, yine ara vermek biktim. progestan igne de oluyorum zaten transferden beri. daha ne yapmam gerekiyo bilmiyorum artik. oksapara da her uc gun ara verdigimde bebege kan gitmicek diye tedirgin oluyorum.
Üzüldüm durumuna inşallah yakın zamanda gönlünün rahatlayacağı bir çözüm bulunur çok şükür ben sadece aspirin kullanıyorum ve tüm gün sürmedi o sabah bir kere oldu ve bitti doktor muayenede kanama alanı gibi risk oluşturabilcek bir durumunda olmadığını söyledi ve ilaçlara aynen devam dedi bu süreçte ilaçları bırakmak sorun yaratır ama dozunu azaltarak kullanabilirsin kan sulandırıcı fazla alındığında lekelenme yapıyor duymuştum bir çok kişiden doktoruna danışarak dozunu net ayarlayın ama ilaçları asla bırakma

Bende öyleyim kuzum ya hep tatlı istiyo canim 🤣🤭

Benim ilk aşermem kiraz oldu bildiğin kiraz koktu yani o tadı resmen damağımda hissettim 🤣
Tabiki bulamadık tazesini 🤣🤣
Dondurulmuş bulduk cok şükür yedim 🤣
Sonrasj hep tatlıysa devam etti 🤣🤣
Ya ben hamile değilken daha çok aşeriyordum şimdi hiç aklıma gelmiyor 🤣
Seninki sağlam sinyal göndermiş bak🤭 Allah tan bulmuşsun canım kirazı😍

Evet sagolsun Tureed Tureed çok tavsiye de bulundu 🤩
Evet evet asilari düzenli yaptırıyoruz ama dediğin gibi alerji durumu esimde oldu bende olmadı o çok yaklasmiyor.
Aminn inşallah canım bizde inşallah katılırız aranıza da bize de önden söylerseniz aşamaları 🥰
Çok sevindim iyi olmana da canim daima sağlıkla ilerlesin iyi ol inşallah canım 🙏🤲
Stres yapmayacağım diyorum ama inşallah da yapmam. 😐 umarım bebisim transfer edilir edilmez kendine sağlam bir yer bulup tutunur annesine 🤩
İnşallah canım benim dondurulmuş embriyo da şans biraz daha yüksek olıyur inşallah vesilesi olsun 🥰 🥰
Yemek konusunda da şimdiden kalan yemekleri dondurucuya kaldır. Pratik olur😍
Bu arada hazır işlenmiş gıdalardan, konserve yiyeceklerden, çiğ et süt ürünlerinden, çiğ yumurtadan kesinlikle uzak dur canım 🥰

Canım hayırlı olsun sağlıkla devam etsin rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Bende oksapar ve coraspirin kullanıyorum
Ben 11 haftaya kadar kahverengi lekelenme yaşadım endişenizi korkunuzu cok iyi anlıyorum çok şükür hiç kırmızıya dönmedi sürekli takip et
Benimde tavsiyem doktoruna danışarak ilac dozunu ayarlaman ilaçlarını bırakma

İnşallah canım benim dondurulmuş embriyo da şans biraz daha yüksek olıyur inşallah vesilesi olsun 🥰 🥰
Yemek konusunda da şimdiden kalan yemekleri dondurucuya kaldır. Pratik olur😍
Bu arada hazır işlenmiş gıdalardan, konserve yiyeceklerden, çiğ et süt ürünlerinden, çiğ yumurtadan kesinlikle uzak dur canım 🥰
Tamam canim cok tesekkur ederim değerli tavsiyelerin için 🤩🤩

X