2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Suyu az içmiş sındır o aralar belki bu senin ikinci testin deme ne olsa içimiz rahatlamio gidince içimiz rahatlicak kuzum üç sayfa test pozitifler negatifler yazio bakalım ne dicek banada
Sudan acayip midem bulanıyor zor içiyorum zaten canım belkide ondan yüksek çıktı ilk defa idrar tahlili yapıldı bana inşallah bi sıkıntı olmaz çarşamba gidicem bakalım o zamana kadar suyu zorla içiyorum düzelir inşallah her tahlil her randevu ayrı bi stres ne olacak bu halimiz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤭🤭

Sudan acayip midem bulanıyor zor içiyorum zaten canım belkide ondan yüksek çıktı ilk defa idrar tahlili yapıldı bana inşallah bi sıkıntı olmaz çarşamba gidicem bakalım o zamana kadar suyu zorla içiyorum düzelir inşallah her tahlil her randevu ayrı bi stres ne olacak bu halimiz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤭🤭
Bende içmek istemiorum kendine sevdir kış bide yaz olsa daha çok içeriz kendine güzel şişe yap sürekli kapa gözünü iç bende damacadan doldurmaya useniorum şişeyle dolasiorum iceim bol die bende sevmiorum yoksa .panik atak olcaz bişe olcaz en son gittiğimde dedim ben normalim demi çok heyecan stres yapiorum normalsin dedi herkes böyle🤣🤣

Bende içmek istemiorum kendine sevdir kış bide yaz olsa daha çok içeriz kendine güzel şişe yap sürekli kapa gözünü iç bende damacadan doldurmaya useniorum şişeyle dolasiorum iceim bol die bende sevmiorum yoksa .panik atak olcaz bişe olcaz en son gittiğimde dedim ben normalim demi çok heyecan stres yapiorum normalsin dedi herkes böyle🤣🤣
Aynen bende şişeye biraz da limon sıkıyorum öyle içiyorum artık. Yok ya biz normal değiliz galiba 😂😂

Kızlar s.aleykum nasılsınız? Benim dün akşam kanamam oldu pıhtı şeklinde dr'um takibe aldı az az kesildi kahveye döndü sabah ultrasona geldik bebekler iyi annesi herhangi bir kanama alanı yok birkaç pıhtı varmış vücud onu atmış dedi o ana kadar resmen nutkum tutulmuştu ömrümden ömür gitti o an bıraktım kendimi ağladım.. Daha sonra rahim ağzımi ölçtü ve acil dikicez dedi anestezi altında dikiş atildi şuan hastanede gözlem altında tutuluyorum dualarınızı eksik etmeyin ❤️❤️Dr'umdan Allah razı olsun çok ilgili İzmir'de olanlar belki bilir Onur Aldemir ismi Çınarlı hastanesinde.
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah sağlıklı olur bebeğin 🥰

Hep gülelim zaten kuzum hep stres hep stres yetti canıma🤣🤣 her hafta korkmak için bı sebep buluorum kiziorum kendime artık ☺️☺️
Canım önceki sayfa da idrar tahlilini sormuşsun. Bende de pozitif negatif bir şeyler var ama nedir diye bakmadım İnternette her şey abartılarak yazıyor.
Bol su içmeye devam 🤗

Canım önceki sayfa da idrar tahlilini sormuşsun. Bende de pozitif negatif bir şeyler var ama nedir diye bakmadım İnternette her şey abartılarak yazıyor.
Bol su içmeye devam 🤗
Aynen canım bende bı bakaim dedim ağrı girdi başıma doktor değerler iyi demir düşük gelince detaylı bakarız dedi ondan bakmicam diorum yine biseyler araştırr buluorum kendimi🤣🤣

X