2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhaba kızlar nasılsınız? Bende bugün 6+6 haftalık kalp atışını duydum çok şükür.merak amaçlı bir şey sormak istiyorum kalp atış hızı 142 çıktı sizin kaçıncı hafta da kaç çıktı bu şekilde cinsiyet tahmini yapıyorlarmış bilimsel açıklaması yok tabi maksat muhabbet olsun😁allahım önce sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize🙏🏻

Aa çiğ badem evet canim ceviz onlar da vardı 😅liste yapayım kendime heyecandan unuturum 🙈😅
Aay inşallah canım ya inşallah rabbim bana da güzel haber vermeyi nasip et gerçekten esimin de benim de o kadar çok ihtiyacımız var ki güzel haberi duymaya 🥺🥺inşallah bu denemede vakti saati gelmiştir de rabbim nasip eder 🤲🤲
Cok tesekkur ederim canım cevaplarin için.
Sen nasılsın nasıl gidiyor bir sorun yokturdur inşallah 🙂
Evet liste yap sağlıklı şeyler ye Allah'ım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah 🤲🤲 ben iyiyim ama bende nie böle bilmiorum şükür herşey iyi ama içimde korkudan sanırım biraz kabız oluorum aklıma kötü şey gelio sen olma böle onun yeri iyimis ama yinede hergun aç karnına kayısı ye bide ev yoğurdu yada normal yoğurt ben hergun yedim bende kesin bilgi deilde burdan okuduğum doktorla birleştirdiğim şeyler 😊😊 ama tutcagi varsa herşey boş ondan benim gibi ayakta kaldım tutmadı hissetmedim tutmadı deme Allah'ım nasip etsin inşallah 🥰🥰

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Tureed Tureed canlarım nasılsınız ben bugün itibari ile transfer hazırlığına başladım 🤩🤩ilk defa donmuş transfer olacağım size bisey soracağım adetin 2. Günü ilaçlara başlıyorsunuz ya hangi ilaçları kullandınız progesteron igne yada fitil var mıydı bende sadece folidice estrofem ve coraspin var
Canım benim hadi gözün aydın 😍 😍 inşallah hayırlı müjdelerle sonuçlansın bebişin sağ salim seninle olsun 🥰
Progestan iğneye ikinci kontrole bir gidişimde başlamıştık canım. İnşallah her şey yolunda gider Rabbim kolaylaştırsın inşallah 🥰 🥰

I iklime_06 benim ilk ultrason fasulye şeklinde
6.haftadaki yuvarlak ama yumurta gibi
8. Haftada yine fasulye 🤣🤣
Çocuk içeride kız mı olsam erkek mi diye düşünüyor galiba 🤣 ama en son fasulye ise kız mıııııı😍😍😍😍😍😍😍😍
Benimde yuvarlak gördük dier haftalar bu hafta fasulye idi 😊😊

Hadi bakalım neler olacak 🤣 çok merak ediyorum tutacak mı teoriler
Bende merak ediorum bide şu ailelerin ay hayilri olsun ardından hemen kız olsun erkek olsun istekleri olmasa ya ben hala hamileyim diyemiorum 😊😊 ama içten içe çokta merak ediorum kuzum 🥰🥰

Evet liste yap sağlıklı şeyler ye Allah'ım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah 🤲🤲 ben iyiyim ama bende nie böle bilmiorum şükür herşey iyi ama içimde korkudan sanırım biraz kabız oluorum aklıma kötü şey gelio sen olma böle onun yeri iyimis ama yinede hergun aç karnına kayısı ye bide ev yoğurdu yada normal yoğurt ben hergun yedim bende kesin bilgi deilde burdan okuduğum doktorla birleştirdiğim şeyler 😊😊 ama tutcagi varsa herşey boş ondan benim gibi ayakta kaldım tutmadı hissetmedim tutmadı deme Allah'ım nasip etsin inşallah 🥰🥰
Aminnn inşallah canım sırf kafam dağılsın die eşim eve kedi aldı yavru kedi yaklaşık 1 aydır bizde bende onunla oyalanirim umarım 🤩🤩😅
Evet kabızlık herkes söylüyordu dikkat edeyim biara antibiyotik kullanırken oldum çok kötü biseydi😬😬
Ayy iyiki yazdın canım unutmayayım kayısıyi da 🤩
Aminnn aminn duaların için çok sagol canimm dediğin gibi rabbim nasip etmiş olsun inşallah 🤲🤲🙏

Canım benim hadi gözün aydın 😍 😍 inşallah hayırlı müjdelerle sonuçlansın bebişin sağ salim seninle olsun 🥰
Progestan iğneye ikinci kontrole bir gidişimde başlamıştık canım. İnşallah her şey yolunda gider Rabbim kolaylaştırsın inşallah 🥰 🥰
Aminn inşallah canım inşallah
Evet öyleymiş herkesin ki öyle olmuş ben ilk defa dondurulmuş olunca bilmiyordum bi an korktum 🙈😅
Sen ne yapiyosun nasılsın canim nasıl gidiyor

Himm anladim canim catlatma diyince kafam gitti😅😅keseyi görürsün inşallah canım bebisin pit pit atan kalbini de duyarsın inşallah her aşaması sağlıkla ilerlesin 🤲🤲
Amin inşallah çok heyecanlıyım yarın tekrar kan vericem değerimi kontrol için her kan veriş sonuç bekliyisi sınav sonucu gibi hissiyat veriyor 🥰🤍🤍🤗😍

Her aşaması heyecan 🤩inşallah değerin güzel artmıştır canim 🙏bende umarım o asamalara gelirim de o güzel heyecanları yaşarım 🙏🤲🥰
İlk 7 sonra 59 sonra 190 bakalım yarın ne gorucez Allah'ım hayırlı sağlıklı en güzel artışları göstersin hepimize 🤗🤗🤍🤍🤍

I iklime_06 benim ilk ultrason fasulye şeklinde
6.haftadaki yuvarlak ama yumurta gibi
8. Haftada yine fasulye 🤣🤣
Çocuk içeride kız mı olsam erkek mi diye düşünüyor galiba 🤣 ama en son fasulye ise kız mıııııı😍😍😍😍😍😍😍😍
Kiz benimde ilk iki görüntü yuvarlak sonra fasulye olarak devam etti 🤣🤣

X