2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Günaydın kızlar bu sabah lekelenme yaşadım kahverengi ve iki damla kadar pembe koşarak acile gittim muayenede çok şükür birşey çıkmadı şuan kendi doktoruma gidiyorum dua edin olur mu çok panik oldum
Günaydınlar.. Bence panik olmanı gerektirecek birşey yoktur. Çünkü benim kahverengi lekelenmem hep var. Çok şükür bir sorunda yok. Olur dedi doktorum benim. Bir kanama alanım da yok çok şükür.

Ayy masallah yaa oldu mu o kadar
Aksam 8de randevumuz inşallah cinsiyeti öğreniriz bugün ya
Olduk valla teyzoş bende şaşırıyorum
Ooo cinsiyet günü haa dur bakalım tahmin yapalım ilham perileri bekleniyor...
Hımmm bi karara varamadı periler ama kız diyorum ben hadi bakalım hayırlısı

Günaydınlar.. Bence panik olmanı gerektirecek birşey yoktur. Çünkü benim kahverengi lekelenmem hep var. Çok şükür bir sorunda yok. Olur dedi doktorum benim. Bir kanama alanım da yok çok şükür.
Çok şükür benimde öyle bir kanama alanım yok ama ilkkez yaşayınca şok oldum sabahın köründe

Dimi bende ikinizi hatırlıyorum da sonra dedim Acaba @iklime_06 da mı gidecekti
Bu arada bizde gittik çok şükür her şey yolundaymış aile hekimine kaydınızı da yaptık
Hadi kızlar hepinizden güzel haberler inşallah çok sevindim yeni doktora gittin deme masallh kuzum

yaaa ne kadar heyecanlı bir durum :)
Oo en heyecanlı bır dier zaman canım sağlıklı kalbinden geçen olsun
Allah razı olsun kizlar
Valla cok heyecanlıyım gecen kontrolde göremedik ayağını diğer ayağının üstüne atmış yan yatıyordu görünmedi inşallah bugün belli olur

Hayırlısı canım.
Maşallah, inşallah hep böyle sağlıkla devam eder.

Selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür teyzeleri kontrolden geldik herşey yolunda bi sıkıntı yok haftası ile uyumlu dedi doktor kan idrar testi verdim kontrolümüz 1 ay sonra nasıl dayanıcam ki cinsiyete erken dedi ama perinatolog tahminde bulunmuştu netlestiremedik yani olsun sağlıklı olsunda minik mucizem tetenoz aşısını olabilirsin dedi covid aşısı için kendini koruyabilirsen 20 haftadan sonra biontek dedi bende zaten hastane dışı evden çıkmıyorum misafir kabul etmiyorum beklicem zaten korkuyorum aşıdan bu arada saçımı boyatabilirmiyim dedim ama yok ben tavsiye etmiyorum bekle dedi artık beyazlarla yaşıcaz bizden haberler böyle aksamada Ssevincli den güzel haberler bekliyoruz

Çok şükür herşey iyi doktorum olabilir dedi oranı artmadıkça problem yokmuş kalp atışıda öncekine g9rr daha güçlüydü duyunca nefer aldım
Çok şükür canım dikkat et dinlen yorma kendini
Dimi bende ikinizi hatırlıyorum da sonra dedim Acaba @iklime_06 da mı gidecekti
Bu arada bizde gittik çok şükür her şey yolundaymış aile hekimine kaydınızı da yaptık
Oh oh maşallah minigini görmüşsün çok sevindim bi dahaki kontrol ne zaman

Bebisin iyi olmasına sevindim cinsiyet tam ne zaman belli oluo herkeste farklı sanırım sağlıklı olsun lar da kuzum beyazlar da yakisio bize boşver boyamayalim

Yaaa teyzesi yesin onu maşallah sübhanallah minnoşa saglikla büyümeye devam inşallah çok sevindim cnm benim yaaa demek cinsiyet netlesmedi bende çok umutlanmim o zaman
Saçlar benimde beyazladı valla bekleriz artık napalm

Bebisin iyi olmasına sevindim cinsiyet tam ne zaman belli oluo herkeste farklı sanırım sağlıklı olsun lar da kuzum beyazlar da yakisio bize boşver boyamayalim
Sağol kuzum çok şükür iyiymiş teyzesi 12. Haftada perinatolog tahminde bulunmuştu ama bugün doktorum erken dedi aynen sağlıklı olsunlarda bekleriz biraz daha doğumdan sonra vedalasırız artık beyazlarla biz böyle de güzeliz

Allah razı olsun bacım evet cinsiyete erken dedi tahminde bile bulunmadı senin kuzunun bakalım belli olucakmı benim doktorum net bisey yok boyayla ilgili o yüzden ben önermiyorum dedi bende doktorumu dinlicem

Benim ilk gebeliğimde 11+2 de perinatalog erkek olabilir ama kesin değil demişti ve erkek oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…