2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hadi kızlar hepinizden güzel haberler inşallah çok sevindim yeni doktora gittin deme masallh kuzum
Gittim kuzum ben çok şükür minnoş biraz daha şekillenmiş
Allah razı olsun kizlar
Valla cok heyecanlıyım gecen kontrolde göremedik ayağını diğer ayağının üstüne atmış yan yatıyordu görünmedi inşallah bugün belli olur
Allahm ya yerim onu ben bide keyif yapıyor içeride şuna bak yaa tam ısırmalık keyifleri sağlıkları yerinde olsun hep böyle
Hayırlısı canım.
Maşallah, inşallah hep böyle sağlıkla devam eder.
İnşallahh canım cümlemizin inşallah
Oyy maşallah maşallah canım benim çok şükür her şey yolunda aşı için 20 diyor öyle mi kendimize çok dikkat etmemiz lazım. Rabbim korusun inşallah hepimizi. Evet canım boya pek önerilmiyor
Oh oh maşallah minigini görmüşsün çok sevindim bi dahaki kontrol ne zaman
Çok şükür canım bugün detaylı kan verdim idrar verdim sonuçlar için haftaya tekrar gitcem bakalım

Çok güzel haberler bunlar. İnşallah 15. haftalara bende çabucak gelebilirim. Karnın çıkmıştır iyice seninde. yaa bu boya işi benimde sıkıntı. ayda 1 mutlaka saç boyatırım. saçlarım birde bakır. dipler berbat şuan bile.. ama olsun napalım herşeye değiyor. bitkisel boya dediler bana ama ben ona da cesaret edemedim.

Çok şükür canım yolunda ama 1 ay nasıl geçecek bilmiyorum evet kuzum 20den sonra yaptır dedi biz dikkat ediyoruz inşallah Rabbim hepimizi korusun bende kan idrar verdim artık 1 ay sonra gidince onların sonucunada bakar hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Allah razı olsun canım inşallah gelirsiniz sizde hayırlısı ile evet çıktı zaten göbekliydim biraz şimdi tam oldu sabredicez artık benimde ombre kafamda beyazlarda eklenince 5 çeşit renk oldu tüp bebek doktorum çok zorunlu kalmadıkça diplere yapılmadan bitkisel yaptırabilirsin dedi ama gerek yok demişti bugünkü doktorum net onermiyorum dedi canım biz gebeyiz o güzellik yeter bize boyaya gerek yok

En iyisi riske atmamak . kaçıncı haftadan sonra karnın çıkmaya başladı. bu kişiye göre değişiyormuş ama geneli mutlaka vardır.

En iyisi riske atmamak . kaçıncı haftadan sonra karnın çıkmaya başladı. bu kişiye göre değişiyormuş ama geneli mutlaka vardır.
Benim tedaviden dolayı zaten göbeğim çıkmıştı canım ama şu son günlerde sanki alt taraf biraz daha belirginlesti biraz da kilom var o yüzden kişiden kişiye değişir zayıflarda daha net belli olur kaçıncı haftada çıktığı

Bende zayıfım ama tüp bebek sürecinde ilaçlardan kaynaklı göbek bende de oldu. sanırım bende çok anlayamayacağım. ama 9.haftada çıkmaz dimi yani birşey

Bende zayıfım ama tüp bebek sürecinde ilaçlardan kaynaklı göbek bende de oldu. sanırım bende çok anlayamayacağım. ama 9.haftada çıkmaz dimi yani birşey
Bu biraz bünye ile alakalı canım ama 3 aydan sonra daha net anlaşılır çıktığı senin ikizdi sanırım yanlış mı hatırlıyorum eğer ikizse senin daha erken belli olur

Amin canım benim canım ya sağlık ocağı sana d vitamini vermiş miydi yoksa kendi dokturun mu verdi. 13. Haftada başlanıyormuş galiba öyle dedi ebe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…