2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

16-18.haftalarda anca canım. 😂
Daha yolumuz çooook uzun. 🥰
Bilmiyorum ki yaptırır mıyım, pek niyetim yok açıkçası.
Eşim yaptıralım diyo, karar veremedim.
Anladım canım sakince beklemeliyiz ozaman 😂😂sağlık la gelsin o zamanlar bende kararsızım bakalım o günler bize de gelsin .kuzum sağlıkla vaktinde kucağımıza alalım inşallah 🤲🤲🥰🥰 hep duam bu

Bende 5+1 dim gittiğimde ama alttan baktı belki karından görünmemesi normaldir. İnşallah diğer gidişinde sağlıkla güzel haberlerini alırsın 🥰

Oyy maşallah maşallah 😍 ben erkek diyorum 🤣 sanki aşağıda bi takım var gibi🤣🤣 tabi yanılmış da olabilirim ama sonucu buraya kesin söyle 🤭
Dün benim kahverengi lekelenmem oldu acile gittik orda alttan baktılar göründü şükür🤲🏻 Ama bana vajinal kanama yok herşey yolunda diye iğne yapmadılar seninde lekelenmem olmuştu yanlış hatırlamıyorsam uzun sürdümü sana iğne yaptılar mı

Çok şüküüüüüüüüüüür, biz de gördük bebeğimizi. 🙏
SAT’a göre 10+3 bugün, haftasıyla uyumlu dedi doktor. 😉
Gümbür gümbür atıyordu kalbi. ❤️
Hareket etmiyordu ama çok büyümüş. 🙈
Kolları bacakları çıkmış baya. 😊
Yaaa inanılmaz birşey değil mi? 🤭 İnanılmazzz.. Allahım isteyen dileyen herkese versin inşallah çok büyük bir mutluluk bu. Sağlıklı ilerlesin inşallah. Benim sata göre 8+4.
Ultrsona göre 8+2 her ikiside aynı.
Birşey sorucam senin kaç cm bebek boyu? Benim ultrasonda 4 cm diğerinde 4. 3 cm yazıyor. Bana bayağı büyük geldi

Çatal kabus oluyor artık ben kurtuldum darısı sana canım 😂😂
Ayy inşallah inşallah 🤣 mümkünse doğuma kadar görüşmeyelim kendisiyle 🤣🤣
Ultrasonu yaptırıp kan testini yaptırmayan da var canım tüp bebek olunca doktor ne dese yapıyorum ben ama sıkıntı stres çok yapacaksan nifty test varmıs biraz pahalı onu yaptıran da var sen bilirsin ultrason iyiyse ben inanıyorum ki bi sıkıntı çıkmıyor ama detaylı mutlaka yaptiricam bana zaten başka test istemedi sadece detaylıyı doktorun isterse yaparız dedi perinatolog hakkımızda hayırlısı olsun evet stres yapmam desende yapıyormuşsun ben yaşadım 🤦‍♀️🤦‍♀️
Yaşanır kuzum ya çok şükür güzel gelmiş haber sağlıkla büyümeye devam etsin minik nektari🤣 galiba bi nektari kadar olmuştur dimi🐣🤭

Dün benim kahverengi lekelenmem oldu acile gittik orda alttan baktılar göründü şükür🤲🏻 Ama bana vajinal kanama yok herşey yolunda diye iğne yapmadılar seninde lekelenmem olmuştu yanlış hatırlamıyorsam uzun sürdümü sana iğne yaptılar mı
Aynen canım benimde lekelenmem olmuştu transferden sonra iğnem vardı zaten ona devam ettirdiler bi süre ama sonra bıraktık. Çok şükür kanama alanı yokmuş o yüzden rahat ol canım kan sulandırıcı kullanıyoruz ya arada oluyormuş. Progestan kullanıyorsun dimi

Merhabalar kızlar.. Bugün kontrolüm vardı.. Öyle heyecanlı gittim ki anlatamam. Ve 2 bebeğimi de sağ salim gördüm maşallahları vardı. İnanamadım dondum kaldım. Bildiğiniz kafaları falan oluşmuş tu. Renkli görüntüde verdi doktorum. Orada da belli. Sizlerde paylaşmak istedim. 9.haftaya girdim artık. Hiç bir ilacımı kesmedi aynen devam dedi. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. İkizlerim benimle çok şükür sımsıkı tutunmuşlar bana. 😇
Oyy oyy maşallah maşallah 😍 😍 kızlar çok sevindim sağlıkla büyüsünler minnaklar 🐣🐣🐣😍😍😍

Yaaa inanılmaz birşey değil mi? 🤭 İnanılmazzz.. Allahım isteyen dileyen herkese versin inşallah çok büyük bir mutluluk bu. Sağlıklı ilerlesin inşallah. Benim sata göre 8+4.
Ultrsona göre 8+2 her ikiside aynı.
Birşey sorucam senin kaç cm bebek boyu? Benim ultrasonda 4 cm diğerinde 4. 3 cm yazıyor. Bana bayağı büyük geldi
Gerçekten inanılmaz bir şey canım. 🥰
Amiiiiiin, Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun. 🤲
Hepimizinki sağlıkla ilerlesin. ❤️
CRL’de mi 4,3 cm yazıyor canım? 😳
Benim 10+3 olmasına rağmen 3,12cm.
Bi yanlışlık olmalı.
Belki kese boyu falandır, olabilir mi?

Aynen canım benimde lekelenmem olmuştu transferden sonra iğnem vardı zaten ona devam ettirdiler bi süre ama sonra bıraktık. Çok şükür kanama alanı yokmuş o yüzden rahat ol canım kan sulandırıcı kullanıyoruz ya arada oluyormuş. Progestan kullanıyorsun dimi
Evet fitil kullanıyorum ben iğne yok da dün baktılar vajinal bi kanama yok dediler

Merhabalar kızlar.. Bugün kontrolüm vardı.. Öyle heyecanlı gittim ki anlatamam. Ve 2 bebeğimi de sağ salim gördüm maşallahları vardı. İnanamadım dondum kaldım. Bildiğiniz kafaları falan oluşmuş tu. Renkli görüntüde verdi doktorum. Orada da belli. Sizlerde paylaşmak istedim. 9.haftaya girdim artık. Hiç bir ilacımı kesmedi aynen devam dedi. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. İkizlerim benimle çok şükür sımsıkı tutunmuşlar bana. 😇
Maşallah canım Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin minik kuzularını 🤲🥰

Ayy inşallah inşallah 🤣 mümkünse doğuma kadar görüşmeyelim kendisiyle 🤣🤣

Yaşanır kuzum ya çok şükür güzel gelmiş haber sağlıkla büyümeye devam etsin minik nektari🤣 galiba bi nektari kadar olmuştur dimi🐣🤭
Acaba doğumdadamı görüşmesek 🤔🤣🤣🤣
Amin canım benim 🤲 çok şükür güzel geldi darısı sizlere 🥰 sanırım nektariye geçiş yaptık 🤭🤭🤗🤗

Gözün Aydın Sağlıkla büyüsünler inşallah darısı biz bekleyenlere olsun 🤲😍

Maşallah gözün aydın ne güzel haberler var inşallah biz bekleyenlerde mutlu haberler yazarız burda 🤲🤲

X