2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhaba kızlar.yazılanları şöyle bir okudum. Herkes merak içinde.ben de bir tek benmiyim diyordum bugünden beri😂🥰ben geçen pazartesi gittim. Üç hafta sonra çagırdı doktorum.kaldı geriye 2 hafta.nasıl geçer bilmem.iyice bir tuhaf oldum. Meraktan.kendimi sıkıyorum resmen. Yoksa çok şükür herşey yolunda.bu merak yüzünden keyfini çıkaramıyorum.sürekli bir endişe var bende.bir sorun olur mudiye?yenmem lazım bunu
Sağlıkla sıhhatle büyüsün canım bebişin😍😍
Üstüne düşünce öyle oluyor. Bende ilk zamanlar vakit geçiremiyordum hele ilk kontrole gideceğimde zaman durmuştu sanki 🤣 sonra baktım olmuyor. O gebelik programlarını gözümün önünden kaldırdım kendimi başka şeyler ile meşgul etmeye başladım. Eski dizilerden bi diziye başladım. Örgü örüyorum arada. Sende bu şekilde yapabilirsin🤗

Aynen canım bakalım bizden önde olanlar tecrübelerini paylaşır bizimle😍 senin nasıl gidiyor bakalım
Benim sole oluo canım hastaneden gelince ohh diorum orda sonra aklıma bı dunys kötü şey gelio bazen midem bulanmio göğsüm agrimio uzuluorum sanırım tek bende olmuo okuorum burda bı sure her hafta gitcez eşime Diom kesin deil e hani kalbi görünce di yok yine deil Diom bu korku içimden biri alsın 😂😂 ya bu sefer sanırım 9 aylık bı anestezi alaim 😂😂

Benim sole oluo canım hastaneden gelince ohh diorum orda sonra aklıma bı dunys kötü şey gelio bazen midem bulanmio göğsüm agrimio uzuluorum sanırım tek bende olmuo okuorum burda bı sure her hafta gitcez eşime Diom kesin deil e hani kalbi görünce di yok yine deil Diom bu korku içimden biri alsın 😂😂 ya bu sefer sanırım 9 aylık bı anestezi alaim 😂😂
Ya kuzum onlar her zaman olmuyor ki. Bide herkeste olacak diye bir şey yok ki. Aklına kötü düşünceler geldiği an hemen başka şeylere yönelt kendini. Aç dizi izle misal. Bide kk da olumsuz konular oluyor bazen onları hiç açıp okuma onlar da etkiliyor. Çünkü hormonlar gereği fazla hassasız geçen kadının birinin konusunu yanlış anladım baya bi kızmıştım 🤣 ama hata bende değil yanlış anlamaya müsait yazmıştı🤭 son olarak tevekkül et canım bu çocuğu biz haşa biz yaratmadık biz mücadele ettik dua ettik Rabbim kabul etti. O nasip etmese istediği kadar yüzde yüz desin doktorlar olur muydu. Yine O nasip etmese istediği kadar imkansız desin doktorlar nasipte varsa olur.
Hayata daima pozitif enerji gönder. Bi söz vardır bi şeyi kırk kere söylersen olur derler ya. Neden biz iyi şeyleri çağrıştırmayalım😉

Ya kuzum onlar her zaman olmuyor ki. Bide herkeste olacak diye bir şey yok ki. Aklına kötü düşünceler geldiği an hemen başka şeylere yönelt kendini. Aç dizi izle misal. Bide kk da olumsuz konular oluyor bazen onları hiç açıp okuma onlar da etkiliyor. Çünkü hormonlar gereği fazla hassasız geçen kadının birinin konusunu yanlış anladım baya bi kızmıştım 🤣 ama hata bende değil yanlış anlamaya müsait yazmıştı🤭 son olarak tevekkül et canım bu çocuğu biz haşa biz yaratmadık biz mücadele ettik dua ettik Rabbim kabul etti. O nasip etmese istediği kadar yüzde yüz desin doktorlar olur muydu. Yine O nasip etmese istediği kadar imkansız desin doktorlar nasipte varsa olur.
Hayata daima pozitif enerji gönder. Bi söz vardır bi şeyi kırk kere söylersen olur derler ya. Neden biz iyi şeyleri çağrıştırmayalım😉
Haklısın canım çok haklısın ben o kadar pozitif insandım ki sasiriorum işte sorma normal tv bakmiorim eski diziler filmler izliorum uzun süredir ah sorma Allah'tan evde yım diorum herkesi yanlış anlardım şuanda olan eşime oluo😂 dun hemşire gergindi herkese odu koptu ben kavga etcem die canım acio die gergin oluorum içeri girmiş dedim yoo bana kibar davrandi hemşire ondan hormonlar
Hiç normal deil.😊😊 Bnde aldım kadife ip baslayamadim henüz sen ne zaman gidiceksin kuzum 🥰

hayrunnisa85 hayrunnisa85 canım bugün kacta gidiosun bebisi görmeye 🥰🥰
Saat 3’te randevum canım.
Çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum.
Bu arada ben ilk kalp atışından sonra hep idrara sıkışık gittim.
Doktor karından göremezse idrarı boşalt gel der, bence sıkışık gidin. 😉

Saat 3’te randevum canım.
Çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum.
Bu arada ben ilk kalp atışından sonra hep idrara sıkışık gittim.
Doktor karından göremezse idrarı boşalt gel der, bence sıkışık gidin. 😉
Güzel güzel görcen bebeisini daha büyümüş olucak annesi 🥰🥰 haber ver bizede kuzum evet her ihtimalle skisik gitmeli belli olmaz

Haklısın canım çok haklısın ben o kadar pozitif insandım ki sasiriorum işte sorma normal tv bakmiorim eski diziler filmler izliorum uzun süredir ah sorma Allah'tan evde yım diorum herkesi yanlış anlardım şuanda olan eşime oluo😂 dun hemşire gergindi herkese odu koptu ben kavga etcem die canım acio die gergin oluorum içeri girmiş dedim yoo bana kibar davrandi hemşire ondan hormonlar
Hiç normal deil.😊😊 Bnde aldım kadife ip baslayamadim henüz sen ne zaman gidiceksin kuzum 🥰
Aynen canım ah bu hormonlardan hep🤣🤣 kadife ip ile çok güzel modeller var vallahi bana çok iyi geliyor örgü😍
Bu salı gitcem kuzum🥰

Yaa iki hafta önce gittk dahaşok oldum nası büyümüş dedim ama 13 haftalık bençm doktorum bir hafta geriden sayıyor en başta öyle demişti bir hafta geriden sayıyorum hamilelik bana göre 40 hafta o yüzden demişti ama 12 de olabilir 😄 bu ara da doktorumda erkek tahmininde bulundu😄
Maşallah inşallah bizlerde görürüz nasil olur hayırlısı olsun 🥰

Günaydın kızlar 😍
Ben kontrole gittiğimde 8 haftalık olcaz inşallah. Yine alttan mı bakar acaba yoksa idrara sıkışık mı gideyim napayım bilemedim🤔🤔
Günaydın canım bana 9 haftaya girmiştim alttan bakmıştı o son oldu 11. Haftama girdikten sonra karından baktı artık

Tureed Tureed canım kesinlikle kurabiyeme katılıyorum tavsiyelerine uy özellikle burda araştırma yapıp olumsuz konuları okuma ben ikili test zamanı burda bazı konuları okudum ve sonuç çıkana kadar boşuna 1 hafta kendime eziyet ettim bebeğimi strese soktum güzel haberi alınca da patlama yaşadım hastanede bir ağlamışım eşim korktu kötü biseymi oldu diye ben yaptım siz yapmayın olumlu pozitif düşünün kurban olduğum Rabbim bize bu bebekleri nasip ettiyse herşey yolunda gidecek ben inanıyorum 🤲🥰🥰

X