2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhabalar kızlar.. Bugün kontrolüm vardı.. Öyle heyecanlı gittim ki anlatamam. Ve 2 bebeğimi de sağ salim gördüm maşallahları vardı. İnanamadım dondum kaldım. Bildiğiniz kafaları falan oluşmuş tu. Renkli görüntüde verdi doktorum. Orada da belli. Sizlerde paylaşmak istedim. 9.haftaya girdim artık. Hiç bir ilacımı kesmedi aynen devam dedi. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. İkizlerim benimle çok şükür sımsıkı tutunmuşlar bana. 😇
Gözünüz aydın inşallah sağlıkla kucağınıza nasip almayı da nasip etsin Allah 😍

Hep aynıyız emin ol. Artık endişe duymaktan korkmaktan sürekli aklıma olumsuz şeylerin gelmesinden yıldım. Keyfini çıkaramıyorum. Yalnız değilsin gerçekten. Ama her geçen gün kontrollerde sağlıklı gördükçe endişelerimizde azalıcak diye umuyorum 😌
Evet insallah. Bende biraz daha rahatlattim kendimi.daha iyi hissediyorum. Hersey olacagina varicak zaten. Hakkimizda hayirlisi olsun inşallah. İlk 3 aylik dönem gecince daha bir rahatlariz diye düsünüyorum.kendimi oyalamaya çalisicam artik.

Sağlıkla sıhhatle büyüsün canım bebişin😍😍
Üstüne düşünce öyle oluyor. Bende ilk zamanlar vakit geçiremiyordum hele ilk kontrole gideceğimde zaman durmuştu sanki 🤣 sonra baktım olmuyor. O gebelik programlarını gözümün önünden kaldırdım kendimi başka şeyler ile meşgul etmeye başladım. Eski dizilerden bi diziye başladım. Örgü örüyorum arada. Sende bu şekilde yapabilirsin🤗
Amin insallah cnm hepimizinki. Ben zaten devamlı örüyorum.isim bu. Şu aralar ara verdim.kendimi yormuyorum fazla.arada aliyorum elime.bugun biraz gezdik esim kizimla birlikte iyi geldi. Hastalik var diye cok cikmiyorumda. Birazda bunaldim sanirim ondan fazla kafayi taktim sanirim. Ama herkes benim gibiymis. Var oldugunu düsündügüm belirtim kesilince yada azalinca duygu durumum degisiyor bunu farkettim.hemen endiseleniyorum. Zamanla alisixaz sanirim hepimiz😀

Evet fitil kullanıyorum ben iğne yok da dün baktılar vajinal bi kanama yok dediler
Çok şükür canım kanama alanı olmaması iyi. Fitile devam et kendine de dikkat et çok yorma. Baktın tekrar lekelenme oldu için rahat etmezse tüp bebek doktoruna sorarsın durumu
Acaba doğumdadamı görüşmesek 🤔🤣🤣🤣
Amin canım benim 🤲 çok şükür güzel geldi darısı sizlere 🥰 sanırım nektariye geçiş yaptık 🤭🤭🤗🤗
Niye kız sezaryen mi düşünüyorsun 🤭

Amin insallah cnm hepimizinki. Ben zaten devamlı örüyorum.isim bu. Şu aralar ara verdim.kendimi yormuyorum fazla.arada aliyorum elime.bugun biraz gezdik esim kizimla birlikte iyi geldi. Hastalik var diye cok cikmiyorumda. Birazda bunaldim sanirim ondan fazla kafayi taktim sanirim. Ama herkes benim gibiymis. Var oldugunu düsündügüm belirtim kesilince yada azalinca duygu durumum degisiyor bunu farkettim.hemen endiseleniyorum. Zamanla alisixaz sanirim hepimiz😀
Aynen canım o kadar haklısın ki evde durmaktan gerçekten çok bunalıyor insan. İyi yapmışsın arada çıkın gezin enerji toplayın😍
Kesinlikle öyle canım onu hissetmeye başlasak kendimiz gözlemleriz hareketlerini o zaman içimiz rahat olur🐣🤗

Canim bagisiklik baskilayici kimi hastaya transferden 5 gün önce kimiside benim gbi bı ay belki gebeliğin bı süresine kdar neye göre bilmiorum ama ben adetten beri kullaniorum canım ve devam dedi
kaç mg içiyorsun. 3.denemem ben de kullanacapım bu transferimde 16 mg dedi ama trans sonrası 10 gün dedi. İki tane 5.gün konulacak. Medical Park izmirdeyim.

kaç mg içiyorsun. 3.denemem ben de kullanacapım bu transferimde 16 mg dedi ama trans sonrası 10 gün dedi. İki tane 5.gün konulacak. Medical Park izmirdeyim.
Canim disardayim ama 4 mg sanırım üstünde yine gidince de bakarım senin daha yüksek ondan 10 gün belki bünyeye göre verilio şifa olsun güzel haber Ler vermek nasip olsun canım benden irenbedeyim ne zaman transfer

Evet insallah. Bende biraz daha rahatlattim kendimi.daha iyi hissediyorum. Hersey olacagina varicak zaten. Hakkimizda hayirlisi olsun inşallah. İlk 3 aylik dönem gecince daha bir rahatlariz diye düsünüyorum.kendimi oyalamaya çalisicam artik.
evet evet çok az kaldı. bende 9.haftalık dönemdeyim. dün kontrole gittim bir tık daha rahatladım. ama her ayın da kendine göre riski varmış. şimdi düşük riski sonra erken doğum riski.. korkular hiç bitmeyecek. ama kontrol altına alırız inşallah:)

Gerçekten inanılmaz bir şey canım. 🥰
Amiiiiiin, Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun. 🤲
Hepimizinki sağlıkla ilerlesin. ❤️
CRL’de mi 4,3 cm yazıyor canım? 😳
Benim 10+3 olmasına rağmen 3,12cm.
Bi yanlışlık olmalı.
Belki kese boyu falandır, olabilir mi?
Valla anlamadım ki ultrason görüntüsünün yanında öyle rakamlardan birşey anlamadık. birde renkli ultrason verdi. orada biri 4.0 diğeri 4.3 yazıyordu bizde bu herhalde dedik. görüntülerini de ekliyorum. renklileri ekleyemedim.

Eklentiler

• 1 .jpg
    1 .jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 48
Çok şükür canım kanama alanı olmaması iyi. Fitile devam et kendine de dikkat et çok yorma. Baktın tekrar lekelenme oldu için rahat etmezse tüp bebek doktoruna sorarsın durumu

Niye kız sezaryen mi düşünüyorsun 🤭
Bilmiyorum normalden korkuyorum ama normal olmasında sakınca olmazsa normal düşünüyorum 🤭

Valla anlamadım ki ultrason görüntüsünün yanında öyle rakamlardan birşey anlamadık. birde renkli ultrason verdi. orada biri 4.0 diğeri 4.3 yazıyordu bizde bu herhalde dedik. görüntülerini de ekliyorum. renklileri ekleyemedim.
Yok canım, ölçüm yapmamış burada.
Bebeğin baş ver popo mesafesini işaretlediği görüntüyü vermemiş size.
Bir dahakine iste bence.
Çünkü bebeğin gelişimi önemli.
Bugün bir doktorun soru-cevap yaptığını gördüm İnstagram’da.
1.trimester’da her hafta çağırıyormuş hastalarını.
Çok önemli falan diye anlatıyordu.
Benim doktorum ikili test yaptıracaksan 2 hafta sonra, yaptırmayacaksan 3 hafta sonra gel dedi.
Yaptırmasam da 2 hafta sonraya almayı düşünüyorum randevuyu.

Gerçekten inanılmaz bir şey canım. 🥰
Amiiiiiin, Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun. 🤲
Hepimizinki sağlıkla ilerlesin. ❤️
CRL’de mi 4,3 cm yazıyor canım? 😳
Benim 10+3 olmasına rağmen 3,12cm.
Bi yanlışlık olmalı.
Belki kese boyu falandır, olabilir mi?
Ay yok yok canım buldum şimdi ölçmüş yaa bir sürü ultrason görüntüsü verdi doktor 2 sinde de ölçmüş. Biri 1. 84 diğeri 1.85 miş crl öyle yazıyor. Baş ile popo ölçümü yapılmış. 😁

X