2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Tureed Tureed canım kesinlikle kurabiyeme katılıyorum tavsiyelerine uy özellikle burda araştırma yapıp olumsuz konuları okuma ben ikili test zamanı burda bazı konuları okudum ve sonuç çıkana kadar boşuna 1 hafta kendime eziyet ettim bebeğimi strese soktum güzel haberi alınca da patlama yaşadım hastanede bir ağlamışım eşim korktu kötü biseymi oldu diye ben yaptım siz yapmayın olumlu pozitif düşünün kurban olduğum Rabbim bize bu bebekleri nasip ettiyse herşey yolunda gidecek ben inanıyorum 🤲🥰🥰
Kiziorum kendime ama Allah'a şükür güzel gidio herşey ama senelerdir negatif olmasi sevinmeyi kendime çok görüyorum sanırım ahh kuzum bide ikili testler de ben kendimi dusunemiorum şükür ki doktor 10 ncü haftaya kadar her hafta bakcak bide öle olmasa nasi dayancam hepimizin su 9 ayı sağ salim bitsin sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Kiziorum kendime ama Allah'a şükür güzel gidio herşey ama senelerdir negatif olmasi sevinmeyi kendime çok görüyorum sanırım ahh kuzum bide ikili testler de ben kendimi dusunemiorum şükür ki doktor 10 ncü haftaya kadar her hafta bakcak bide öle olmasa nasi dayancam hepimizin su 9 ayı sağ salim bitsin sağlıkla alalım kucağımıza inşallah
Çok şükür canım inşallah 9 ayında çok güzel gider 🤲🥰 ben yaştan dolayı ikili testten korkuyordum ama çok şükür 36 yaşında olmama rağmen bir risk çıkmadı aslında buna takılmamak lazım sonuçta kesin sonuç değil oran veriyor ama insan yinede kaygılanıyor🤦‍♀️ hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız gunleride görürüz inşallah bu güzel anların tadını çıkarmak en iyisi canım 🤗

Kızlar aşerme durumunuz nasıl benim gündüz birşey yok geceleri uyku arasında salçalı makarna tost gibi hep kilo aldırıcı şeyleri canım istiyor bu gidişle 80-90 olurum heralde
Bende rüyamda yiyorumm hep 😬iştah yok çünkü mide bulantısı var 5 kilo vermişim ayy yemej yemek çok büyük bir nimet mis 🤭

Benim alttan baktıı gittiğimde 8 haftalıktan 2 gün eksikti sıkışık gitme bence artık görünürler karından inşsllah
Günaydın canım bana 9 haftaya girmiştim alttan bakmıştı o son oldu 11. Haftama girdikten sonra karından baktı artık
Tamam canlar çok teşekkür ederim dönüşünüz için😍 inşallah alttan bakmaz ya bıktım o çataldan, 🤣 🤣

Çok şükür canım inşallah 9 ayında çok güzel gider 🤲🥰 ben yaştan dolayı ikili testten korkuyordum ama çok şükür 36 yaşında olmama rağmen bir risk çıkmadı aslında buna takılmamak lazım sonuçta kesin sonuç değil oran veriyor ama insan yinede kaygılanıyor🤦‍♀️ hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız gunleride görürüz inşallah bu güzel anların tadını çıkarmak en iyisi canım 🤗
O testleri yaptırmasak oluyor mu ya. Sonuçta hatalı çıkabiliyor ve gereksiz yere doğuma kadar stres oluşuyor 😕

O testleri yaptırmasak oluyor mu ya. Sonuçta hatalı çıkabiliyor ve gereksiz yere doğuma kadar stres oluşuyor 😕
Ultrasonu yaptırıp kan testini yaptırmayan da var canım tüp bebek olunca doktor ne dese yapıyorum ben ama sıkıntı stres çok yapacaksan nifty test varmıs biraz pahalı onu yaptıran da var sen bilirsin ultrason iyiyse ben inanıyorum ki bi sıkıntı çıkmıyor ama detaylı mutlaka yaptiricam bana zaten başka test istemedi sadece detaylıyı doktorun isterse yaparız dedi perinatolog hakkımızda hayırlısı olsun evet stres yapmam desende yapıyormuşsun ben yaşadım 🤦‍♀️🤦‍♀️

Merhaba kızlar.yazılanları şöyle bir okudum. Herkes merak içinde.ben de bir tek benmiyim diyordum bugünden beri😂🥰ben geçen pazartesi gittim. Üç hafta sonra çagırdı doktorum.kaldı geriye 2 hafta.nasıl geçer bilmem.iyice bir tuhaf oldum. Meraktan.kendimi sıkıyorum resmen. Yoksa çok şükür herşey yolunda.bu merak yüzünden keyfini çıkaramıyorum.sürekli bir endişe var bende.bir sorun olur mudiye?yenmem lazım bunu
Hep aynıyız emin ol. Artık endişe duymaktan korkmaktan sürekli aklıma olumsuz şeylerin gelmesinden yıldım. Keyfini çıkaramıyorum. Yalnız değilsin gerçekten. Ama her geçen gün kontrollerde sağlıklı gördükçe endişelerimizde azalıcak diye umuyorum 😌

Merhabalar kızlar.. Bugün kontrolüm vardı.. Öyle heyecanlı gittim ki anlatamam. Ve 2 bebeğimi de sağ salim gördüm maşallahları vardı. İnanamadım dondum kaldım. Bildiğiniz kafaları falan oluşmuş tu. Renkli görüntüde verdi doktorum. Orada da belli. Sizlerde paylaşmak istedim. 9.haftaya girdim artık. Hiç bir ilacımı kesmedi aynen devam dedi. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. İkizlerim benimle çok şükür sımsıkı tutunmuşlar bana. 😇

Son artışım iyi gelmedi ama hayırlısı artık nasibimizde varsa tutunur. Allah herkese hayırlısını nasip etsin kimseyi umutsuzluğa düşürmesin 🙏 çok sağolun insan hisseder derler ya ben ilk öğrendiğim andan beri temkinliyim zaten çok umutlu da değilim öyle bir his var içimde umarım ben yanılırım..
Canım naptın bugün kontrole gidecektin

Merhabalar kızlar.. Bugün kontrolüm vardı.. Öyle heyecanlı gittim ki anlatamam. Ve 2 bebeğimi de sağ salim gördüm maşallahları vardı. İnanamadım dondum kaldım. Bildiğiniz kafaları falan oluşmuş tu. Renkli görüntüde verdi doktorum. Orada da belli. Sizlerde paylaşmak istedim. 9.haftaya girdim artık. Hiç bir ilacımı kesmedi aynen devam dedi. 2 hafta sonra tekrar kontrole gideceğiz. İkizlerim benimle çok şükür sımsıkı tutunmuşlar bana. 😇
Çok şükür canım, gözünüz aydın. 🥰

Çok şüküüüüüüüüüüür, biz de gördük bebeğimizi. 🙏
SAT’a göre 10+3 bugün, haftasıyla uyumlu dedi doktor. 😉
Gümbür gümbür atıyordu kalbi. ❤️
Hareket etmiyordu ama çok büyümüş. 🙈
Kolları bacakları çıkmış baya. 😊
Şükür kuzum kocaman olmuş annesi🥰🥰 güzel haberler vercez hep birbirimize gözün aydın canim bı dahaki görüş ne zaman sen biraz hissediosundur artık .ne zaman hissetcez yoksa içeri bı kamera koyalım meraklı oluo boyle 🥰🥰

Şükür kuzum kocaman olmuş annesi🥰🥰 güzel haberler vercez hep birbirimize gözün aydın canim bı dahaki görüş ne zaman sen biraz hissediosundur artık .ne zaman hissetcez yoksa içeri bı kamera koyalım meraklı oluo boyle 🥰🥰
İnşallah canım. 🥰
2’li test yaptıracaksan 2 hafta sonra, yoksa 3 hafta sonra gel dedi.
Daha almadım randevu.
Kız hissettiğim bir şey yok henüz. 🙈
İlk başlardaki kasık ağrıları da geçti zaten.
Anca kamera olsa hissedicem. 😊

İnşallah canım. 🥰
2’li test yaptıracaksan 2 hafta sonra, yoksa 3 hafta sonra gel dedi.
Daha almadım randevu.
Kız hissettiğim bir şey yok henüz. 🙈
İlk başlardaki kasık ağrıları da geçti zaten.
Anca kamera olsa hissedicem. 😊
Bana önceden söyleyin bari ben bı kaç hafta sonra hissetcem saniorum 😂😂 şuanda bile en azından azcik anlarım sanki Diom bazen 😂😂 iki test ysptiracan mi kuzum

Bana önceden söyleyin bari ben bı kaç hafta sonra hissetcem saniorum 😂😂 şuanda bile en azından azcik anlarım sanki Diom bazen 😂😂 iki test ysptiracan mi kuzum
16-18.haftalarda anca canım. 😂
Daha yolumuz çooook uzun. 🥰
Bilmiyorum ki yaptırır mıyım, pek niyetim yok açıkçası.
Eşim yaptıralım diyo, karar veremedim.

Çok şüküüüüüüüüüüür, biz de gördük bebeğimizi. 🙏
SAT’a göre 10+3 bugün, haftasıyla uyumlu dedi doktor. 😉
Gümbür gümbür atıyordu kalbi. ❤️
Hareket etmiyordu ama çok büyümüş. 🙈
Kolları bacakları çıkmış baya. 😊
Maşallah kızlar çok sevindim gözünüz aydın saglikla devam etsin 💕😍

X