2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Sonsuz Teşekkür ediyorum samimi,motive edici güzel dua ve dilekleriniz için
Rabbime binlerce kere şükürler olsun
Yine de çok sevinmeyeyim diyorum kendi kendime ama Mevlam neylerse güzel eyler

Maşallah canım gözün aydın bakalım supriz mi geliyor hayırlısı olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah
Aminnn Allah razı olsun canım cümlemizin evlatlarınıinşallah Bakalım bir hafta nasıl geçecekse Sağlıkla gelsinler sevinçli haberlerimiz olsun hep

Tek sığındığım Büyük Allahımdır dediğin gibi dilerse hiç bir şey engel olmaz minik kalbimizin pıtpıt sesini duymakta nasip olsun

Canim bak ne kadar güçlüler mis şükür valla nasi sevindjm kuzum gözün aydın bak bide supriz kardeşiyle gelio belkide
Allah razı olsun canım ben hala şokk çok şükür Allah’ın nimetine sual olunmazmış Sağlıkla büyürler ve kucağıma alırım inşallah haftaya tam belli olacak
Eşim hep sıpalar derdi çocuğumuz hakkında hayaller kurarken bugün diyor ben hep çoğul konuşuyordum bak ikiz sıpalarımız olacak iç Anadolu yöresi köyünden kendisi genelde çocuklara sıpa derlermiş

Sağlıkla buyusunler hayırlı evlatlar olsunlar sizlere canım inşallah

Aminnn Allah razı olsun canım cümlemizin evlatlarınıinşallah Bakalım bir hafta nasıl geçecekse Sağlıkla gelsinler sevinçli haberlerimiz olsun hep
Amin canım Allah senden de razı olsun her kontrol ayrı bir heyecan ve geçmeyen zaman 1 hafta 1 ay gibi geliyor

İlaçlar hormon ilaçları ister istemez dengeyi bozuyor o yüzden önemseme bebiş geldikten sonra hepsi gidicem zaten yeter ki gelsinler

Aynen canım benimde bi tane olan eşofman var gözüm gibi bakıyorum ona
Bulantılar belli olmuyor gülüm ya dün çok şükür yok diyordum akşam başladı senin devam mı

Aynen canım benimde bi tane olan eşofman var gözüm gibi bakıyorum ona
Bulantılar belli olmuyor gülüm ya dün çok şükür yok diyordum akşam başladı senin devam mı
Dün bende iyidim öğleden sonra başladı yanma bulanma bı kere kustum o çok kötüydü uykumdan ama bu haftalar normal dedi çok aradayız hamile kıyafetleri için erken dolabimiz uygun deil arada olmak kötü benim daha hiç ilacımi bırak madi haftaya başlarız dedi birakmaya

Benim dr sürekli devam diyor bıraktırmaya niyeti yok hiç popom morardı hep iğneden oturamıyorum :))

Evet arada kalmak kötü ya
Oo kusma da başladı sende o kötü olur ya. Ben eve bi paket tuzlu çubuk kraker aldırdım. Bazen atıyorum bir iki tane iyi geliyor.
Olsun canım şifalar olsun bebişe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…