2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Canim geç tutunma olmuştur kötü düşünme ben bu embryo m 3 .gün güzel gelişmedi 6.gune bekletti savaştı yani ben buna hiç inanmamıştım mesala Rabbim bilir hep supriz Ler beklio bizi inan buna iki embryo mdan doktor buna inandi sonradan topladı kendini ondan şuanda nedesek boş ama gerçekten sadece dua et bizde ederiz canım inşallah hayırlı haberler le gel çarşamba kuzum

Ewet yaaa maalesef üzüldüm epey bugün bişi olmuşmudur diye o yüzden yazmak istedim buraya sanırım öyle yapacağım yeni bir dahiliye doktoru bulacağımsenin transfer süreci bitti mi?dewam ediyor mu hala?

Ahh inşallah canım Ağzın bal yesin bilmiyorum kaç hafta olduğunu sormadım Tureed le aynı gün 21 ekim 3.gün embriyosu. Allah’ıma emanet mucizem beni bırakmasın

Merhaba, siz progestan kullanmaya opudan once mi basladiniz? Ben opudan sonra baslaniyor diye biliyorum benim doktorum da oyle yapmisti yanlis mi yaptik acaba
Merhaba,

8 Ekim'de 4.gun transferim oldu bugün 8. Gün korkuyorum açıkçası ya regli olursam ya tutunmadiysa diye belirti aramıyorum ama son 3 gündür regli olucakmisim gibi kasık ağrım var normalde yarın regli günüm ondan mı bilmiyorum bugünde sağ kasığım batıyor normal mi böyle durumlar

Merhaba, siz progestan kullanmaya opudan once mi basladiniz? Ben opudan sonra baslaniyor diye biliyorum benim doktorum da oyle yapmisti yanlis mi yaptik acaba
Merhaba,

8 Ekim'de 4.gun transferim oldu bugün 8. Gün korkuyorum açıkçası ya regli olursam ya tutunmadiysa diye belirti aramıyorum ama son 3 gündür regli olucakmisim gibi kasık ağrım var normalde yarın regli günüm ondan mı bilmiyorum bugünde sağ kaşığın batıyor normal mi böyle durumlar

10. Haftaya kadar sanırım bı sure her hafta dedi senin 10. Hafta deme canim cinsiyete az kaldı belki soler biseler
Evet canım, 9+5 bugün.
Cumartesi 10+3 olucak inşallah.
12.haftadan önce zor canım.
Çok merak etmiyorum ben, sağlıkla gelsin yeter ki.

Evet canım, 9+5 bugün.
Cumartesi 10+3 olucak inşallah.
12.haftadan önce zor canım.
Çok merak etmiyorum ben, sağlıkla gelsin yeter ki.
Bende etrafımda herkes bişe dio aileler bende hiç kalbimden bile gecirmiorum sağlıklı olsun yeter dedim inşallah cumartesi güzel haberler sen vercen minnakin napiomus annesi

Şuan ne durumdasınız peki?inşallah güzel wa sağlıklı sonuçlar alabilmişsinizdir hayırlısı ile…

Valla canım ben herşeyi yiyorum tiksinsemde yumurta ve avakado bu süreçte beni baya zorluyor ama her sabah yiyorum en çok vitamin olan şeyleri bırakamam
Yok ben direkt öğürüp çıkartıyorum çok afedersin. Sadece tiksinmek değil elimde olmadan çıkartıyorum. Hıplaya zıplaya tepiyorum ağzıma sonra hemen lavaboya koşuyorum. Vitamin bende sıfır yani. Sadece süt ve meyva o kadar

Olsun meyve süt yine iyi ev yoğurdu yapıp ye oda çok faydalı

Merhabalar, normal ama belirtiye hiç yorma. Bende sadece arada bir batma oldu geçti. 10. Günden sonra cok hafif ağrı oldu geçti inanın yazılanlar gibi belirti olmuyor. Kendimizi dinliyoruz hep. Ve tüp bebek olduğu için kullandığımız ilaçlardan kaynaklanıyor. Ben 10. Gün çok umutsuz kan vermeye gittim çünkü arada kasık batması dışında hiçbir belirtim olmamıştı. 6.-7. Haftalar bulantı başlıyor. umarım sana sımsıkı tutunmuştır. Rabbim müjdeli haberi yaşatsın sana da afiyetle

Ewet yaaa maalesef üzüldüm epey bugün bişi olmuşmudur diye o yüzden yazmak istedim buraya sanırım öyle yapacağım yeni bir dahiliye doktoru bulacağımsenin transfer süreci bitti mi?dewam ediyor mu hala?
Aynen canım üzülme geciktirmeden gidersin yeni bir doktora. Benim pozitifle sonuçlandı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…