2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Aynen canım çok şükür onlar iyi olsun bi şekilde katlanıyoruz hepsine
Evet ya suyu eskisi gibi çok içmiyorum. Bende su biraz ılık olursa rahat ediyorum bakalım

off miğde bulantısını gel bende sor. mahvetti beni. ilaçta kullanıyorum ama nafile..özellikle öğle ve akşam daha da kötü oluyorum. hiç bir şey yiyemiyorum. sen neler yiyebiliyorsun?
Valla canım ben herşeyi yiyorum tiksinsemde yumurta ve avakado bu süreçte beni baya zorluyor ama her sabah yiyorum en çok vitamin olan şeyleri bırakamam

İnşallah inşallahhhhSenin de sağlıkla geçsin hamilelik süreci inşallah

Yaaa ben dahiliye doktorumdan gizli transfer oldum orası biraz karışık bugün kontrolüm wardı gittiğimde gebelikte bu ilacın kullanılmadığını söyledi o yüzden panikledim,üzüldüm,ağladım bugün ona da bişi soramıyorumtüp bebek kliniğindeki hemşireye sordum oda kullanmamı söyledi ama günde 6 tane alıyorum senin kaçıncı günün transferde?ilaç kaç tane kullanıyorsun ?

Ay ben Tureed yazdı sanmıştım.

Tureed canım, nerede kaldın?
Kizlar ya 4 de ydi randevum elektrik gitti beste gelcek dediler şarjim sifirdi bu da böyle anı kaldı bana neyse şükür bebeimi gordum minnak kalbide atiodu 10ncu hafta dinletcem dedi yanıp soluo du biz sen le napicaz 35 hafta dedi yandık dedi çünkü kalbim durmustu Allah'ım hepimize yaşatsin inşallah hep duamda hepimize ediyorum bu arada canlarım dün midem bulandi gece fenası iki kere kalktım bugünde baya yokladı uzun yolda şükür böle devam etsin inşallah

merhabalar.. öncelikle hakkında hayırlısı olsun.. transferden 48 sonra tutunma gerçekleşiyor zaten. o yüzden tutunma lekelenmesi olabilir. bel de ağrı kasıkta batma yaşanabilir
Teşekkür ederim, doktorumla görüştüm o da sıkıntı yok kanamaya dönmediği sürece bu tarz lekelenmeler sorun olmuyormuş. İnşallah tutunma lekesidir

Fatma_Z85 canım sen naptın bakalım
Slm canım Ben iyi değilim bütün gün ağladım keseyi göremedik dr küçük puslu bir şeye kese dedi ama gelişmemiş veya sağlıklı olmayan düşük belirtisi de olabilir dedi çarşamba tekrar kan ve ultrason yapalım ona göre konuşuruz diyor...bugün kan vermeden gittim hcg sordu ama direk ultrason sanmıştım

Yaaaaa, çok sevindim tatlım.
Hadi bakalım, gözün aydın.
Tekrar ne zaman gideceksin?
10.haftada mı?

Günde 6 tane mi valla canım o Zaman dahiliye doktorunun mutlaka bilgisi olsun ve ona göre bir ilaca başlar. O doktora söylememende özel bir sebep varsa başka bir dahiliye doktoru bul. Çünkü troid önemli ilaç sayında fazlaymış. Ben günde bir tane kullanıyorum

Canım daha 6.haftada olmalısın.
Karından mı baktı vajinal mi?
Bazılarının karından görünmüyor çünkü.

Kaç haftalık canım. Belki daha küçük olduğu için görünmemiştir. İnşallah çarşamba günü daha güzel haberler ile gelirsin canım sağlıkla büyüsün sana sımsıkı tutunsun inşallah

Hadi gözün aydın canım derin nefes al gari inşallah sağlıkla büyümeye devam etsin

İyi canım gözün Aydın Allah tamamına erdirsin.Ben Ağlayarak geldim eve benimki gelişmiyor mu sağlıksız düşük belirtisi mi ne olduğunu anlamadık bir belirsizlikteyim hayırlısı olsun çarşamba tekrar kontrol dedi Allahtan mucize bekliyorum duanızda beni de unutmayın hamiş arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…