2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Günaydın kızlar çok tuhaf ama pazar günleri iyice uyuyup dinlendiğim için mi bilmem midem bulanmıyor ama hafta içleri öğlene kadar felaket
off miğde bulantısını gel bende sor. mahvetti beni. ilaçta kullanıyorum ama nafile..özellikle öğle ve akşam daha da kötü oluyorum. hiç bir şey yiyemiyorum. sen neler yiyebiliyorsun?

Merhaba kızlar nasılsınız yeni transfer olanlar sımsıkı tutunsun bebisleriniz inşallah benim bulantılarım son sürat devam durmak yok diyor ve yine ben nasıl ki sonuç için ısrarla kan testini beklemiştim şimdide ısrarla bulantı hapını içmiyorum

Al benden de o kadar ya bazen hiç olmuyor bazen de hiç bitmiyor
Halsizlik nasıl canım ya. Ben acayip üşengeç bir şey oldum valla

Al benden de o kadar ya bazen hiç olmuyor bazen de hiç bitmiyor
Halsizlik nasıl canım ya. Ben acayip üşengeç bir şey oldum valla
Akşamları halsizlik oluyor canım gün içinde iyiyim çok şükür sadece bulantıların saati belli olmuyor her an bulanıyor

Hoşgelgin canım inşallah sımsıkı tutunmuştur bebeğin sana. Hiç belirti arama belli olmuyor çünkü
Dediğin ilacı da hiç kullanmadım belki vardır kullanan
Ya aslında aramıyordum ama son birkaç gündür aşırı duygusalım we olumsuz düşünüp kendimi strese sokuyorum,amin inşallah tutunmuşlardır bana herkes için duam buhoşbuldum bu arada,teşekkür ediyorum

Tiroid hastaları için kullanılan bir ilaç benim tiroidim hızlı çalışıyordu bu yüzden kullanıyorum…
Hee bende kullanıyorum troid için. Benim değerimde biraz yüksek çıkmıştı. Transferden önce başladım ilaca hala devam ediyorum. Doktorun ne zaman çağırdı kontrole değerine tekrar bakıp devam edip etmemen gerektiğini söyler. Ama ihmal etme ilacını

Ne zaman normale döneriz acaba ilk 3 aydan sonra azalıyor falan diyorlar ama bakalım izindeyiz kaptan bak bütün topik sırayla bulanmaya başladık
3 aydan sonra azalıyor diyorlar ama benim azalmadı kaptanın izinden gelmeyin inşallah sizler bu haftalara kadar bulanmazsınız canım asıl bu geminin kaptanı Ssevincli ama yok buralarda kaptan gemiyi yardımcı kaptana bıraktı galiba

Evet yazarken de aklımdan geçti geri etiket yapmayı unuttum
Valla bilemiyoruz işte arkadan kim gelirse başlıyor bulanmaya inşallah kolayca atlatırız bu süreçleri de. Şimdi önemli değil de sonra bebeğe vitamin lazım ya. Ne yicez ne içicez

Bulantıları bile güzel ama canım hissediyoruz bizimle olduklarını elhamdülillah bulansada çıkarsakda sağlıklı şeyler yemeye devam su beni çok bulandırıyor onada çözüm ya limon sıkıp içiyorum yada naneli şekeri ağzıma alıp öyle su içmiyorum

Ne azalması kuzum valla dahada çoğaldı ne yesem afedersin çıkıyor bu günlerimizede şükür
Yardımcı kaptanım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…