2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Ahh inşallah canım Ağzın bal yesin bilmiyorum kaç hafta olduğunu sormadım Tureed le aynı gün 21 ekim 3.gün embriyosu. Allah’ıma emanet mucizem beni bırakmasın 🤲🤲🤲🤲
İnşallahh canım benim 🤲🤲 geç tutunma olmuştur o yüzden küçüktür inşallah Rabbim çarşamba günü mucizeler yaşatsın. Mutluluktan aksın göz yaşın bizimde duamızdasın canım 🤲🤲

Bel ağrısından korktum dediğimde o gün kasığımda arıyordu yapar korkma dediler oda yer acio annesi kendine buyuyo cunku 🥰🥰
Aynen canım rahim genişledikçe ağrılar oluyor. Çok düşünmemeye çalış. Başka şeylere konsantre ol yoksa hem zaman geçmiyor hem de sürekli aklına başka şeyler geliyor🤗

Olsun meyve süt yine iyi ev yoğurdu yapıp ye oda çok faydalı
Evet evet onu da yiyiyorum.annelerim mayalayıp getiriyor yiyorum. Birde benim kahverengi lekelenmem oluyor. Geçen haftalarda da oldu doktora gittim baktı bir sorun yok olur öyle dedi. Yine de içim bir sıkıntılı. Sende var mı böyle bir şey.

Canım daha 6.haftada olmalısın.
Karından mı baktı vajinal mi?
Bazılarının karından görünmüyor çünkü.
Vajinal baktı canım bende bilmeden sıkışık gittim bişey olmaz dediler meğer karından bakınca sıkışık olunurmuş tekrar giyinip tuvalete gideyim dedim hemşire sordu dr gerek yok dedi.

Canim geç tutunma olmuştur kötü düşünme ben bu embryo m 3 .gün güzel gelişmedi 6.gune bekletti savaştı yani ben buna hiç inanmamıştım mesala Rabbim bilir hep supriz Ler beklio bizi inan buna iki embryo mdan doktor buna inandi sonradan topladı kendini ondan şuanda nedesek boş ama gerçekten sadece dua et bizde ederiz canım inşallah hayırlı haberler le gel çarşamba kuzum 🤲🤲
Allah razı olsun canım inşallah dediğin gibi bir mucize olur yavrum sağlıklı ilerler Allahtan ümit kesilmez Rabbim hakkımda hayırlısını versin sizlerinde sağlıkla büyüsün vaktinde doğsunlar inşallah 🤲🤲🤲

Arkadaşlar merhaba herkese güzel sonuçlar sağlıklı gebelikler diliyorum dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi yapılmıştı, bugün transferimin 10. Günü test yaptırdım 294 çıktı, sizin 10. Günde değerleriniz kaçtı ? Dış gebelik olma ihtimali var mı sizce ?
Merhaba.
Hayırlı olsun.
Neden dış gebelik diye düşündüğünü anlamadım doğrusu.
Gayet güzel değerin.

Merhaba.
Hayırlı olsun.
Neden dış gebelik diye düşündüğünü anlamadım doğrusu.
Gayet güzel değerin.
İnternette dış gebelik yaşayan kişilerin genelde erken dönemde yüksek betahcg si olduğunu okudum, benim değerim referans aralığına göre 4. Haftada görünüyor oysa 5 gün+10 gün transfer süreci aşağı yukarı 2-3 haftalık olması lazım gibi geldi o yüzden merak ettim başkalarının değeri nasıldı

Merhabalar, normal ama belirtiye hiç yorma. Bende sadece arada bir batma oldu geçti. 10. Günden sonra cok hafif ağrı oldu geçti inanın yazılanlar gibi belirti olmuyor. Kendimizi dinliyoruz hep. Ve tüp bebek olduğu için kullandığımız ilaçlardan kaynaklanıyor. Ben 10. Gün çok umutsuz kan vermeye gittim çünkü arada kasık batması dışında hiçbir belirtim olmamıştı. 6.-7. Haftalar bulantı başlıyor. umarım sana sımsıkı tutunmuştır. Rabbim müjdeli haberi yaşatsın sana da afiyetle ❤️
Allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin Rabbim 🙏

İnternette dış gebelik yaşayan kişilerin genelde erken dönemde yüksek betahcg si olduğunu okudum, benim değerim referans aralığına göre 4. Haftada görünüyor oysa 5 gün+10 gün transfer süreci aşağı yukarı 2-3 haftalık olması lazım gibi geldi o yüzden merak ettim başkalarının değeri nasıldı
Boşver sen onları canım, normal gebelikler içindir o aralıklar.
Benim ilkinde 12.gün 200 küstürdü, bunda 12.gün 1043’tü.
Benimle aynı gün transfer olan birinin 1700 küstürdü.
Değerden çok artış önemli.
2 gün sonra tekrar kan ver bakalım ne çıkacak.

Evet evet onu da yiyiyorum.annelerim mayalayıp getiriyor yiyorum. Birde benim kahverengi lekelenmem oluyor. Geçen haftalarda da oldu doktora gittim baktı bir sorun yok olur öyle dedi. Yine de içim bir sıkıntılı. Sende var mı böyle bir şey.
Yok canım çok şükür birşey ama korkma benim kuzenimde yaşadı ilk zamanlarında oda tüp bebekti şimdi 20 haftalık ve oğlu olucak tüp bebekte oluyormuş genelde kullanılan ilaçlar vs kanama alanı yoksa sorun yok bence endişelenme bol bol dinlenmeye çalış kendini hiç yorma

Ara ara kasik ağrım oluyor benim test günüm 20 sinde o kadar heyecanlıyimki bı kere daha tüp bebek yaptirmistim kimyasal gebelik oluşmuştu tekrar öyle olmasından çok korkuyorum 😔

Son adet tarihin gebelik haftasını gösterir hatta doktorun ultrasonda söyler sana belki biraz büyük belki biraz küçük gününüze göre değer gayet iyi olumsuz şeyleri düşünmeyin benim 3.gün embriyosu 11.gün 228di

Yok canım çok şükür birşey ama korkma benim kuzenimde yaşadı ilk zamanlarında oda tüp bebekti şimdi 20 haftalık ve oğlu olucak tüp bebekte oluyormuş genelde kullanılan ilaçlar vs kanama alanı yoksa sorun yok bence endişelenme bol bol dinlenmeye çalış kendini hiç yorma
teşekkür ederim bilgilerin için. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

Arkadaşlar merhaba herkese güzel sonuçlar sağlıklı gebelikler diliyorum dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi yapılmıştı, bugün transferimin 10. Günü test yaptırdım 294 çıktı, sizin 10. Günde değerleriniz kaçtı ? Dış gebelik olma ihtimali var mı sizce ?
Merhabalar. benim de iki adet 5. gün embryosu transfer yapıldı. transferin 10.gününde 803 çıkmıştı değerim. ama benim ikiz gebelikmiş. bence değerin gayet iyi.

X