2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Günaydın canım yine erkenciyiz biz hem ilaç için hemde çok acikarak uyaniorum benim hiç bı ilacımı kesmedi
Günaydın canım evet minnoşlar büyüdükçe çabuk acıktırıyor
Diğer gidişinde kesecektir belki canım. Kaç kese gördü sende hani demişti ya ikiz ihtimali var diye

Günaydın canım evet minnoşlar büyüdükçe çabuk acıktırıyor
Diğer gidişinde kesecektir belki canım. Kaç kese gördü sende hani demişti ya ikiz ihtimali var diye
Büyük bı heycandi valla bı tafta n kese sağlıklı gorcezmi acaba ikizmi derken tek şükür sağlıklı olsun ama çok heycanlisi hemşireler bile bugün baya streslisiniz dio ben nefes bile alamiodum ki

Büyük bı heycandi valla bı tafta n kese sağlıklı gorcezmi acaba ikizmi derken tek şükür sağlıklı olsun ama çok heycanlisi hemşireler bile bugün baya streslisiniz dio ben nefes bile alamiodum ki
Aynen canım sağlıkla gelsin de yeter ki hahah tahmin edebiliyorum o halini ben kapının önünde kalpten gideceğimi düşünmüştüm

Aynen canım sağlıkla gelsin de yeter ki hahah tahmin edebiliyorum o halini ben kapının önünde kalpten gideceğimi düşünmüştüm
Her hafta bu heycan bı sure her hafta gitcekmisiz şimdi bı hafta bekle bu arada ben hala normal hayata geçmedim cesaretim yok daha bime bile gitmedim

Allah razı olsun kuzum amin inşallah canım benim inşallah

Yok canım asim evet daha dikkat etmeliyiz bundan sonra evet 6 olcak inşallah senin fitil felan bittimi bide pruloton ikisi bitse
Bugün son iğnemi yapcam sonra bitiyor. Ama fitile devam bakalım 2 hafta sonra normal doktora geçicem o zaman belli olur ne kadar daha devam etcez. Estrofem bitti çok şükür sende naptı Estrofem devam mı

Hadi kızlar bugün mutlu haberler verin
Hayırlı olsun canım senin tutmuş çok sevindim benim negatif malasef dün 9. Gündü evde test yaptım negatif çıktı kan verdim oda negatif normal test günüm cumaydı doktorum doktor illa cuma gunü bida kan vermemi istedi 1.20 çıktı değer negatif yani artmaz ki dimi

Bugün son iğnemi yapcam sonra bitiyor. Ama fitile devam bakalım 2 hafta sonra normal doktora geçicem o zaman belli olur ne kadar daha devam etcez. Estrofem bitti çok şükür sende naptı Estrofem devam mı
Benim bu hafta kesmedi hicbiseyi yavaş yavaş azalticaz dedi estrofem felan hepsi ben muhtemelen doktorum la devam etcem gibi şehir dışı ama bakalım yine belli olmaz beni fitille iğne zorluo bide kan sulandırıcı iğne acitio bazen doğuma kadar o devammis şifa olsun da alarmlar devam bende kuzum

Aynen canım yeter ki bebiş iyi olsun bi şekilde katlancaz. Fitil en fazla 3 aya kadar kullanırız gibi ya sonrasjnda bi aksilik çıkmazsa bırakırız. Proluton iğne de en fazla bi iki hafta daha kullandırır.
Troid için gidiyorsun dimi. Ben geçen gittim biraz düşmüş değer ama ilaca devam

Yok benim doktor vermişti en son transfer öncesi baktı hayatım boyunca kullan can dedi hemşireler baya düşük kullanmaya bilirsin dedi birden yükseliomu ne oluo anlamadım bu hastaneye gitmeden önce farkında deildim belki gittiğimde ister tahlil şimdi bakmadı hiç biseye o tiroid ilacinida hayatın boyunca kullan etrafımdaki insanlarin daha yüksek halbuki ilaç almiolar içerim ama kansızlık vardı bu yaşıma kadar bı ay ilaç kullandirdi önceden kanlı canlı oldum çok sigara kahve iciodum hiç iyi bakmamistim kendime şimdi çok tatlı yeme dedi ben çikolata bile yemiom dedim kahve çay sonra ki aylarda vercekmis içmedim buzamana kadar içmem artık küstüm

Hiç bilmiyorum canım ki kızlar daha iyi bilir

Seni o kadar iyi anlıyorum ki kaç kere o hastane koridorların da ağladım dili olsa da konuşsa o kadın doğum odasında eşiyle ultrason a bakıp sevinip çıkan dedim allahım bende Yaşar mıyım bu duyguyu allahım ins bana da sana da nasip etsin

Amin canım inşallah senın kaçıncı denemendi bnde çok kötü oldum ıkı gündür sürekli ağliyorum kendimi tutamıyorum midem ağriyor üzüntüden

Kızlar günaydın nasılsınız ben size daha önce de yazmıştım bişey soracağım Dr polip sonucum temiz çıktı çok şükür ama bu yumurtaların kalitesi hücre yapısı falan diye bi mevzu varmış tam anlamadım ben devlette tedavi görüyorum 2 tane embriyom oluştu donduruldu bunlar 2.ci gün ve 1.ci kalite imiş şimdi bu ne demek oluyor bilen var mı kafam çok karıştı tutma ya da tutunma ihtimalli bunlardan mı belli olur acaba yardımcı olursanız çok sevinirim yaaaa

Hiç belli olmuyor canım o sağlıkla tutunsunlar inşallah ikisi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…