2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Çıkmayabilir, endişe etmeyin hemen.
12.gün 100’lü bir değer çıkacaksa şu an daha 10 civarıdır.
İdrarda görünmemesi çok normal.
Şimdi sağlık ocağına prutulon vurunmaya gittim. Oradaki doktorda da kızdı daha çok erken belli olmaz dedi.
Ama resmen adet ağrılarım başladı belim kasıklarım ağrıyor.
Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun inşh

Şükür canım darısı bize çok sevindim heyecan daha devam edio demmeki canım beni şimdiden stres heyecan sardı her gorusmede

Maşallah inşallah Rabbimin izniyle sağlıklı kucağına alırsın

Aynen canım.
Herkeste çıkacak olsa zaten doktorlar neden 12.günü beklesin ki?
6.günde yaparlar testi.
Demek kişiden kişiye değişiyor bu iş.

Bu arada diyelim ki pozitif olduğunu öğrendin, kese için 1 hafta değil 2 hafta bekleyeceksin.
O daha zor.
Yani kanda pozitifi görünce bitmiyor her şey.

Şükür canım darısı bize çok sevindim heyecan daha devam edio demmeki canım beni şimdiden stres heyecan sardı her gorusmede
Amin canım Allah razı olsun o heyecan hiç bitmiyor darısı sizlere hayırlısı ile bugünlere gelirsiniz inşallah ama benden size tavsiye sakın stres yapmayın ben 1 haftada iyi stres yaptım bugün duygu patlaması yaşayıp hastane çıkışı çok ağladım tabi mutluluktan

Evet ben tam buğday aliorum normalde de işte bı dilim yiyorum sorma bende bugün neyiyim faydalı die bakmaktan bende girdim o depresyona
Ya sorma ben zaten uzun zamandır diyet yapıyordum bu tüp bebek için. Hamile kalırsam diyetten kurtulcaz sanıyordum hopp yeni yeni kurallar çıktı
Tam bı hafta var hala takipteyim bak bende 5+3 hayırlısı inşallah
Yaa tam tamına bir hafta cinsiyette kim kimi takip edecek acaba

şimdi gittim geldim doktora baktı. çok az kanama görünüyor dedi ama sıkıntılı bir durum yok dedi. benim birde ikizdi. birinin gelişimi ilerlemeyebilir. diğeri çok iyi rahim ağzı da kapalı dedi.
Anladım canım hayırlısı bakalım inşallah diğeri de normal şekilde büyümeye devam eder. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Çok şükür canım maşallah maşallah diyelim minnoşa sağlıkla devam etsin inşallah darısı bizlere

Ya sorma ben zaten uzun zamandır diyet yapıyordum bu tüp bebek için. Hamile kalırsam diyetten kurtulcaz sanıyordum hopp yeni yeni kurallar çıktı

Yaa tam tamına bir hafta cinsiyette kim kimi takip edecek acaba
Bizde geçen sene yapioduk diyet diyetisyenli felan. salmistik bu sene şimdi mecbur sağlıklı bı hayat bekledi bizi valla bizde herkes bişe soledi herkes aileden gönlünde yatanı soledi ama benim için gerçekten sadece sağlıklı olmasını diledim oda aynı olursa cinsiyet örgü modellerini senin kopya çekerim olmadı aynı

Ahh canım ya ben ömrümde ki tüm stresi bu sene yaşadım sanırım şimdi yine iki gün kala stres ben sürekli ağlayan bı insan oldum ama biraz frenlemliyim doru soluosun canım

Aynen canım sağlıklı sıhhatli olsun yeter ki. Tabi paylaşırım da önce ben başlarsam ipleri aldım bi hevesle hala duruyor. Şu moddan bi çıkarsam inşallah

Aynen canım sağlıklı sıhhatli olsun yeter ki. Tabi paylaşırım da önce ben başlarsam ipleri aldım bi hevesle hala duruyor. Şu moddan bi çıkarsam inşallah
Benim arada vuruo midem böyle yol tutmuş gbi tam ne zaman fena olmaya basladin hazirlikli olayım ben de örgü orneyi çok severim alayım bende yün

Sağol cnm tşk ederim içim rahatlı biraz. Bekliycez 16 kasımı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…