2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Aynen bazen değişiyor değerler gebelikte etkiliyor. Neyse ki ilaca tepki veriyor düşüyor değer bizde onunla teselli olalım
Bende içmedim kahve günde bir içebilirsiniz diyorlar ama canım istemiyor bakalım şimdilik dursun
Sigarayı bıraktın dimi

Hemde haziranda opu oldum Nisan da bıraktım senelerce iciodum ondan bu kadar zorlandım bı tane ağzıma sürmedim ondan Diom çok guclumusum dedim .kendime bebek kokusumu istiosun sigara mi kahve şuanda yasak sonra vercekmis hıh dedim ondan doktor dio bu yasak su yasak eşim dioki biz zararli hiç bişe yemioz icmioz sağlıklı seler yiyoz karbonhidrat da çok yeme dedi ekmeğe bile dikkat ediorum bakalım şifa olsun da Allah nasip etsin

Bugün son iğnemi yapcam sonra bitiyor. Ama fitile devam bakalım 2 hafta sonra normal doktora geçicem o zaman belli olur ne kadar daha devam etcez. Estrofem bitti çok şükür sende naptı Estrofem devam mı
Ne güzel maşallah canım inşallah benimde kontrolüm önümğzdeki hafta bakalım azaltacak mı ilaçları biraz kaç haftalık oldun

Merhabalar arkadaşlar.. dün gece yine az bir kanamam oldu. sabah kalkınca gördüm. ama kesildi. aynı bu durumu 10 gün önce de yaşadım. öyle adet kanaması gibi değil ama böyle pembemsi bir kanama. günlük pedi doldurur şeklinde oldu. 2-3 gündür karın altımda bıçak kesiği gibi saplantılı ağrılar oluyor. kasılıyor. öyle tedirginim ki. doktorum ara ara olur kanama endişe etme çok demişti. bu durumu yaşayan var mı? bana yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar 5 kasımda transfer olmuştu. Bugün evde test yaptım tek çizgi çıktı. Morelim çok bozuk. Olsa çıkardı demi 5.gün emriyosu

Arkadaşlar 5 kasımda transfer olmuştu. Bugün evde test yaptım tek çizgi çıktı. Morelim çok bozuk. Olsa çıkardı demi 5.gün emriyosu
Çıkmayabilir, endişe etmeyin hemen.
12.gün 100’lü bir değer çıkacaksa şu an daha 10 civarıdır.
İdrarda görünmemesi çok normal.

Aynen öyle en iyi motivasyon kaynağı. En iyisini yapmışsın çünkü sigara çok etkiliyor.
Ya bu ne yicez ne yemicez olayı çok bunalttı beni bi ara depresyona girdim buraya da bakamıyordm. Hep şu gebelik programları kafamı karıştırıyor
Ekmeği tam buğday alabilirsin canım miden bulanmıyorsa. Bazen lokmalar ağzımda büyüyor da mecbur yutuyıruz

Kanama alanı mı varmış canım belki onu atıyordur vücut

Merhaba kızlar olumlu sonuç alanları,kesesini görenleri ve kalp atışını duyanları okudukça kalbim nasıl mutlu oluyor.
Olumsuz sonuç alan arkadaşlarım sizler için çok üzgünüm rabbim emeklerinizi boşa çıkarmaz siz kalbimizde sevgiyle tutunun isteğinize nasipte varsa illa ki sizi bulur.Hakkınızda en hayırlısı olsun mutlu olun inşallah

Evet ben tam buğday aliorum normalde de işte bı dilim yiyorum sorma bende bugün neyiyim faydalı die bakmaktan bende girdim o depresyona

Kuzum kaçıncı haftamda yaptırdın ve nasıl yapıyorlar bide ayrıntılı ultrasyonda yaptımı doktorun
12. Haftada yaptırdım canım sadece ense kalınlığı burun kemiği oluşumu kalp böbrek bunlara bakılıyor çok detay değil bide kan veriyorsun detaylı ultrason 20. Haftada yapılacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…