2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet oyle tabi ki, o zaman cok daha iyi olur ☺️
o gunlere sagsalim geliriz insallah ya sabirsizlaniyorum 🍀 instagramda zeynepinharikalardiyarini takip ediyor musunuz? O da 42 hafta oldu danimarkada hala dogurtmadilar 😁 bugun dogurdu mu diye meraktayim, konudan cok alakasiz oldu ama 😁
ay içine mi doğru nedir kadın doğum yapmış. Mesajını görünce az gülmedim. :-)

Tv reklamları Instagram full yemek videolariyla yiyecek markalariyla dolu, en basitinden bi a101 bim broşürü bile görsek cesit cesit meyve ve yiyecek fotolari mevcut kızlar burda ballandira ballandira biseyler anlatmadiktan sonra adından bahsetmek normal, bulantıya su iyi geliyo bunu dene vs tavsiyeler cok kiymetli suan bizim için..
Ben baska bisey sorucam pek bahsedilmemis ama GENİZ AKINTISI 🙁 hic bilmem böyle bişey yaşadığımı ayrıntı verip mide bulandirmak istemiyorum ama sürekli bi geniz akıntısı var cok rahatsız edici bulantima bulanti katıyor resmen. Hamilelikte artabiliyomus okudum ama bi çözüm bulamadim. Prilamdan mı oluyor hamilelikten mi bilmiyorum bunu yasayan bı çözüm bulan varmı acaba?
Canım bi arkadaş daha sormuştu internetten bulmuştum tekrar buladumm "Elma sirkesi antibiyotik görevi gören besinlerdendir. 1 bardak suyun içine atılacak bir yemek kaşığı elma sirkesi geniz akıntısına oldukça iyi gelecektir. Elma sirkesi ayrıca solunum yollarını da açacaktır. Böylelikle geniz akıntısı duracaktır." Bence sadece gargara yap ama çünkü miden zaten kötü. Sirke iyi gelmeyebilir..

Istanbulda benim fiyat aldığım firmalar. En yüksek 3600 dendi bana en kapsamlı için. Onu da pazarlikla indirdik, doktor indirimi vs. Sizinki cok geldi bana tabi bilemem tekniği kapsamı nedir. Ben bugün vereceğim kan, isterseniz sorayım Antalya'da hizmet veriyorlar mi ona göre ararsınız isterseniz. Ya da diğer firmaların bilgilerini atayım.
Çok teşekkür ederim ilginiz için malesef Antalyada herşeyin en pahalısı denk geliyor. Hsg, histereskopi tüp bebek derken dünya para harcadık. Doktorumun tavsiye ettiği bir yerdi 4400e anca indirdiler. Gene de fiyat almak isterim sizin firmaya sorabilirseniz. Özelden mesaj atabilirsiniz. Çok teşekkür ederim 🙏

Çok teşekkür ederim ilginiz için malesef Antalyada herşeyin en pahalısı denk geliyor. Hsg, histereskopi tüp bebek derken dünya para harcadık. Doktorumun tavsiye ettiği bir yerdi 4400e anca indirdiler. Gene de fiyat almak isterim sizin firmaya sorabilirseniz. Özelden mesaj atabilirsiniz. Çok teşekkür ederim 🙏
Rica ederim. Bana doktorum 4-5 brosur vermişti epey kurcaladim onlari. Belki farklı testler de yapiliyordur ondandır fark sizde. Ben size özelden yazıcam gun içinde tüm bilgileri. Bi deftere not almıştım yanımda değil simdi.

ay evet az da gülmüyor Allah bizlere de böyle kahkahalı doğum kısmet etsin inşallah :anneadayı:
amin inşallah ya :dua: :KK68:
Eğer bir problem yoksa bekletiyorlar. Ablam da 42 haftalık doğum yaptı çok şükür bebekte kendisi de gayet sağlıklı 🤗
Bu bebiş avrupalılara bile sezaryan yaptırtmış en sonunda hehe şaka bir yana her yerin tarzı farklı tabi ki, önemli olan sonu iyi olsun.

Kızlarrr geldım. Bı sıkıntı yok cok sukur 9+6 çıktı programda da oyle cıkıyordu zaten kanama alanımızda yokmus yuz ustu yatıyordu doktor durtunce hemen hareketlenmeye basladı yavrum ya böyle buyumus gorunce ınsanın ıcı bı tuhaf oluyor :) yanı kızlar sonuc olarak hamıle gıbi hıssetmesekte hamıleyız merak etmeyın cinsiyet tahmını ıstıyommm :)
Maşallah kuzunaa çok tatlıı :KK68: Bana da kız gibi geldi canım hayırlısı olsun inşallah:nazar:

Selam kızlar bugün kalp atışına gittim 6+5 günlükmüşüz doktor doğumun 25 Eylül olacağını söyledi 😊 bu arada tüp bebek benim ki 🙏🏻🥰
AA ben 7+6 haftalığım benim 30 Eylül görünüyor uygulamalarda. Bu arada normal doğum istiyorum daha öncemi gelecek yani bebek

AA ben 7+6 haftalığım benim 30 Eylül görünüyor uygulamalarda. Bu arada normal doğum istiyorum daha öncemi gelecek yani bebek
Doktor bana direk sezeryan tarihi verdi 25 Aralık olarak. Normal doğumdan hiç bahsetmedi bende sormayı unuttum kendimde sezeryan düşünüyordum. Acaba tüp bebek olduğu için mi direk sezeryan dedi yoksa bende bel fotığıda var bundan dolayı da demiş olabilir bilemedim

Doktor bana direk sezeryan tarihi verdi 25 Aralık olarak. Normal doğumdan hiç bahsetmedi bende sormayı unuttum kendimde sezeryan düşünüyordum. Acaba tüp bebek olduğu için mi direk sezeryan dedi yoksa bende bel fotığıda var bundan dolayı da demiş olabilir bilemedim
Hımm anladım sezeryanı söylemiş bel fıtığındandır tüp bebek olması doğumu etkilemez. Allah sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin

Hımm anladım sezeryanı söylemiş bel fıtığındandır tüp bebek olması doğumu etkilemez. Allah sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin
Olabilir benimde aklıma ilk gelen bel fıtığı oldu. Allah razı olsun sizde inşallah sağlıcakla alırsınız kucağınıza. 6+5 günlük için bebek ölçümü 7.70 mm çıktı normal mi acaba ben fazla bilmiyorum doktorda herhangi bişey demedi

Olabilir benimde aklıma ilk gelen bel fıtığı oldu. Allah razı olsun sizde inşallah sağlıcakla alırsınız kucağınıza. 6+5 günlük için bebek ölçümü 7.70 mm çıktı normal mi acaba ben fazla bilmiyorum doktorda herhangi bişey demedi
Normal canım benimde 6+2 de 0.56 cm çıktı yani 5 mm felan sizinde 7 mm civarı çıkmuş

Istanbulda benim fiyat aldığım firmalar. En yüksek 3600 dendi bana en kapsamlı için. Onu da pazarlikla indirdik, doktor indirimi vs. Sizinki cok geldi bana tabi bilemem tekniği kapsamı nedir. Ben bugün vereceğim kan, isterseniz sorayım Antalya'da hizmet veriyorlar mi ona göre ararsınız isterseniz. Ya da diğer firmaların bilgilerini atayım.
Biz de Ankara'da 2850 ye yaptıracağız Çarşamba günü en kapsamlısı ama yurtdışına gönderilmeyecek aynı labaratuvar Türkiye'de de kurulmuş bu yüzden uygun fiyatı yurtdışına giderse pahalı oluyor

X