2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım güzel haber ver nolur

Sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah ben de yarın gideceğim sabırsızlanıyorum

Fetal dna yi devlette mi yaptiruyosun fiyat verdiler mi

Normalde de kronik geniz akintim var ama hamilelik ve havalardan burun tıkanıklığı da eklendi. Doktorum otrinatura plus okaliptüs önerdi. Burun bantları da işe yariyormus. Umarım faydası olur

Ben varım dün 11 haftaya grdim ama inanilmaz halsizim hep yattim bulantilar desen zaten 7 24 var az kaldi diye diye 5haftadan buraya geldim ama artk bitsin istiyorum bulantlar ve halsizlk
İlk gebeliğimde böyle olmadim
Gün boyu Mecburi egitimler, seminerlere gitmek zorundaydim. Ona rağmen eve geldiğimde az da olsa gücüm. Olurdu

Şimdi çok farklıyım

Bende kız hıssedıyorum asırı sekılde eşim erkek hissetsede bu arada ıkılı testı 13 haftada yaparız dedı geç degıl mı sızce ozaman geldıgınde cınsıyetti de söylucekmıs
İnşallah sağlıklı bir şekilde kavuşursun canım :)) ben hiç bilmiyorum ikili test geç olur mu konusunda bana olmaz gibi geldi bilen arkadaşlar yazarsa çok iyi olur.

İlk trimestirdan sonra geçecek mi dersin canım öyle umut ediyorum ki.. İnşallah geçer Allahim böyle insan kendini iyi hissetmeyinxe etrafada enerji veremiyor. 4.5 yaşında oğlum illaki bana ihtiyacı oluyor ama karsilayamiyorum. Onunla oturup oyun oynarken bile yoruluyorum

Az kaldı daha iyi olucaz inşallah

Ben pozitif oldugumu ogrenir ogrenmez diyetisyene gittim. Belirli bir saglık sorunum yok ama kilo kontrollu gitmek istedim. Hatta ilgilenen arkadaslarla diyet listemi paylaşıyorum.

Ben iyi niyet gormedim yazdıgında gorsem ona gore tepki veririrdim ki kırmadım hakaret saygısızlık etmedım. Siz neden savunma geregini duydunuz ben herhangi bi Mobbing yapmadım üyeliğini pasiflestırmesini gerektırecek.
bana itham ettıgı şey kırmızı çizgim olabilir buna gore cevap verdım. Oyle bi eleştiri yapıyosa o cevabı almayada hazırdı. Gayette üsteledi ayrıca. Siz lütfen müdahil olmayın konuyu kapattım ugrasamıcam bu halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…