2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
10 18 bin adım benim için muhteşem bir şey. 5 binle günü tamamlıyorsam ne mutlu bana. Masa başı çalışıyorum ben de malesef. Sizin gibi hareketli olabilmeyi çok isterdim. Hamilelikte hareket etmenin doğumda da baya faydasını görüyormuşsunuz. Sanırım yürüyüş sizin rutininiz olduğu için ekstra bir faydasını görmediniz.

Ya mașallah ne güzel
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallah

Hayırlı olsun canım Annenin hissiyatının yanıldığını hiç görmedim

Maşallah subhanallah sağlıkla gelsin 2021 senesi erkek senesi diyorlar çoğumuzun oğlu olacak sanırım
Bana kız dedi tabi değişmezse 10 haftalığım her gittiğimde kız diyordu altıncı haftadan beri midem bulanıyor diyorum tamam kız geliyor diyordu diye diye kızı getirdi gibi

Oylamada bellı olan bı kaç kışı vardı hayırlı saglıklı bırsekilde dogsunlar inşallah tüp bebek benım için çok anksiyetem oluştu bu minnoş yüzünden
Aa ben kaçırmışım demek ki. Erkek deyince kolay kolay degismiyor. Ama yine de alisveris icin beklemek lazim detayli ultrasonda cinsiyetin farkli oldugunu ogrenenler de oluyor saglikla gelsin ins

Bana kız dedi tabi değişmezse 10 haftalığım her gittiğimde kız diyordu altıncı haftadan beri midem bulanıyor diyorum tamam kız geliyor diyordu diye diye kızı getirdi gibi
Ben muayene günümde 10+1 olucam tahmin etme ihtimali var mı yani

Hem hamile hem küçük bebeği olan annelere allahım daha çok yardım et..kızım 5 yaşında onunla hiç ilgilenmiyorum kucağıma alıp sevemiyorum.şu bulantılar bir geçse
Benimde oglum 6 yasinin icinde cocugum bile anne eskiye nezaman donceksin diyor birirdi beni bu bulantilar 11 hafta oldum hala var oysaki azalcak diye bekliyorum bendebi umit

Evet ben de 10+3 oldum 11+3 de perinatoloji uzmanı ile kontrolümüz var merakla bekliyorum

Ayy annesiii maşaAllah ne kadar belli her şeyi görünce ben bile heyecanlandım sağlıkla gelsin hepsiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…