2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
A
Aa ben kaçırmışım demek ki. Erkek deyince kolay kolay degismiyor. Ama yine de alisveris icin beklemek lazim detayli ultrasonda cinsiyetin farkli oldugunu ogrenenler de oluyor 🤭 saglikla gelsin ins🙏
Aaa yok ben 7. Aya kadar tek çöp alamam ben çok dugusalım Allah korusun bişey olursa ben nasıl bakıcam eşyalara. Ha aldığımda da her iki cinsiyete uyan rekinkler alıcam

Kızlar 26 aralık sat tarihim. Takvime göre 7+2 yiz ama doktor 2 gun geriden gelıyo demişti. Betayı bugun kontrol ettirdim 286562 cıktı 9-12 ye uyumlu korktum açıkçası mol denilen gebelik degıldır dimi 😒

Hem hamile hem küçük bebeği olan annelere allahım daha çok yardım et..kızım 5 yaşında onunla hiç ilgilenmiyorum kucağıma alıp sevemiyorum.şu bulantılar bir geçse
28 aylık oğlum var elimden geldikçe oynuyorum vakit geçiriyorum kucağıma alıyorum. Bulantıyla çok zor oluyor gerçekten. 12 haftadan sonra geçer bulantımız inşallah daha iyi ilgileniriz diye umuyorum. Sonuçta bu da geçici

Kızlar 26 aralık sat tarihim. Takvime göre 7+2 yiz ama doktor 2 gun geriden gelıyo demişti. Betayı bugun kontrol ettirdim 286562 cıktı 9-12 ye uyumlu korktum açıkçası mol denilen gebelik degıldır dimi 😒
Mol gebelik olsa ultrasonda anlaşılır merak etme. Doktorlar bi süreden sonra yani kese göründükten sonra BHCG bakmıyor pek kafa karışıklığına sebep oluyor diye, sen ne diyerek söyledin de baktı acaba. Benim ikinci gebelikte mol görüntüsü vardı. Ama çıkmadı çok şükür. Kaç doktor gördü kimse bhcg bakalım demedi o geldi aklıma. İlgisi olsaydı muhakkak bakarlardı çünkü tehlikeli bi gebelik

Mol gebelik olsa ultrasonda anlaşılır merak etme. Doktorlar bi süreden sonra yani kese göründükten sonra BHCG bakmıyor pek kafa karışıklığına sebep oluyor diye, sen ne diyerek söyledin de baktı acaba. Benim ikinci gebelikte mol görüntüsü vardı. Ama çıkmadı çok şükür. Kaç doktor gördü kimse bhcg bakalım demedi o geldi aklıma. İlgisi olsaydı muhakkak bakarlardı çünkü tehlikeli bi gebelik
Doktorum kan degerlerimi istedi bende aile hekiminde yaptırdım. Betayıda işaretlemiş. Ultrason kontrolüm 7-8 gun sonra. O yüzden panikledm . Allah korusun cunku yasım 34 zor geçiriyorum psikolojik olarak bidaha hazırlanamam

Benimde bu haftaya kadar gerideydi en son fark ikiye düşmüştü bugün gittiğimde iki gün ilerde de hatta üç 9+6 yım 10+2 çıktı çok önemli değil aslında üç beş gün

Benimde bu haftaya kadar gerideydi en son fark ikiye düşmüştü bugün gittiğimde iki gün ilerde de hatta üç 9+6 yım 10+2 çıktı çok önemli değil aslında üç beş gün
Umarım öyledir bu korku nedir böyle her hafta yeni bi endise cıkıyor Allahın izniyle bi 3. Ayımıza kavussaydık

Adet tarihine gore 5 gun sapmayi normal buluyorlarmis. Spermler 4 gun yasiyor, 1 gun de dollenme o yuzden 5 diyoruz diye aciklamisti bana doktorum.
Kalp atisi duyduktan sonra boyle ihtimaller artik ortadan kalkmaz mi bir de?

Doktorum kan degerlerimi istedi bende aile hekiminde yaptırdım. Betayıda işaretlemiş. Ultrason kontrolüm 7-8 gun sonra. O yüzden panikledm . Allah korusun cunku yasım 34 zor geçiriyorum psikolojik olarak bidaha hazırlanamam
Yaşın iyi 35 üstünü doktorlar genelde sıkıntı görüyorlar kese geride olunca kanı incelten şeyler yersen kese önde gider nar en yararlısı diyebilirim limon felanda tüket bebeğe kan akışı ne kadar iyi olursa benek iyi beslenmiş olur mol felan bence böyle şeyler düşünme

Kızlar rezene içen var mı doktorum içebilirsin dedi birde sizlere sorayım dedim? Benim safra kesem yok gaz şişkinlik olunca rezene kimyon ikilisini iyi geliyordu

İ
Adet tarihine gore 5 gun sapmayi normal buluyorlarmis. Spermler 4 gun yasiyor, 1 gun de dollenme o yuzden 5 diyoruz diye aciklamisti bana doktorum.
Kalp atisi duyduktan sonra boyle ihtimaller artik ortadan kalkmaz mi bir de?
İşte geriden gelıyo dedıkten sonra artıs 9-12 ye uyumlu olunca bende sasırdım hani deger düşük cıksa sorun etmezdim . Kalbini 7 gun once duyduk bakalım artık bulantılarda canıma yetti

Yaşın iyi 35 üstünü doktorlar genelde sıkıntı görüyorlar kese geride olunca kanı incelten şeyler yersen kese önde gider nar en yararlısı diyebilirim limon felanda tüket bebeğe kan akışı ne kadar iyi olursa benek iyi beslenmiş olur mol felan bence böyle şeyler düşünme
Yemek olarak mükemmel besleniyorum diyemem cunku yiyebildgm şeyler sınırlı ama yesıl elma
Mandalin avakado limon portakal bunlar sık tukettıklerım narı gebelik oncesi cok içtim bana ishal yaptıgı oldugundan içmiyorum şimdi
İnsallah kan degerlerımın hepsi mükemmel geldi

İ

İşte geriden gelıyo dedıkten sonra artıs 9-12 ye uyumlu olunca bende sasırdım hani deger düşük cıksa sorun etmezdim . Kalbini 7 gun once duyduk bakalım artık bulantılarda canıma yetti
Efulimin dedigi gibi betayi bosverin bence de doktor ozellikle betaya bakalim karsilastiralim demediyse. Belli bir asamadan sonra hic bakmadik beta.
Haklisiniz bende de mide agrisi eksimesi cok. Insallah 12. Haftadan sonra azalir diye umuyorum. Bebislerin canlari sagolsun 😁

Canm hamişsin görünce çok sevindim ☺️ ilk bebişle aynı zamanlarda hamile kalmışsn darısı başıma ☺️ekim annesi olmak isterdim bende güzel olurdu 🤗

Kızlar rezene içen var mı doktorum içebilirsin dedi birde sizlere sorayım dedim? Benim safra kesem yok gaz şişkinlik olunca rezene kimyon ikilisini iyi geliyordu
Doktor izin verdiyse iç bence. En iyisini doktorun bilir. Ben bizzat sordum rezeneyi, ıhlamur hariç tüm bitki çayları yasak dedi

X