2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İşim gereği günde 10-18 Bin adım atıyorum. İlk üç ay çok yürüyüş yapılmaması hakkında yazılar okumuştum korkuyordum bir şey olur diye içim rahatladı ama ben de faydası olmamıştı bunun.
10 18 bin adım benim için muhteşem bir şey. 5 binle günü tamamlıyorsam ne mutlu bana. Masa başı çalışıyorum ben de malesef. Sizin gibi hareketli olabilmeyi çok isterdim. Hamilelikte hareket etmenin doğumda da baya faydasını görüyormuşsunuz. Sanırım yürüyüş sizin rutininiz olduğu için ekstra bir faydasını görmediniz.

Kızlar bugun kontrol günümdü kqnama alanım hala sabit çocuk normal şükür normalden 5 gün önde ölçtü doktor transfer tarıhıme göre ama herşey normaldı şükğr ense kalınlığı burnu hep normaldı indrarda keton pozitif çıktı malesef şekerden dolayı yediklerime dikkat ediyorum belkşde ondandır açtım gittiğimde veeeeee doktor dediki bebek ERKEK 🤣🤣gönlüm hep kız istiyordu ama ben ilk günden emindim 3rkek olduguna içime hep erkek doğdu oğlum olacakmış ultrasonda 13+2 görülüyordu
Ya mașallah ne güzel 🤩🤩
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah :anne:

Kızlar bugun kontrol günümdü kqnama alanım hala sabit çocuk normal şükür normalden 5 gün önde ölçtü doktor transfer tarıhıme göre ama herşey normaldı şükğr ense kalınlığı burnu hep normaldı indrarda keton pozitif çıktı malesef şekerden dolayı yediklerime dikkat ediyorum belkşde ondandır açtım gittiğimde veeeeee doktor dediki bebek ERKEK 🤣🤣gönlüm hep kız istiyordu ama ben ilk günden emindim 3rkek olduguna içime hep erkek doğdu oğlum olacakmış ultrasonda 13+2 görülüyordu
Hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallah

Hayırlı olsun canım 😊 Annenin hissiyatının yanıldığını hiç görmedim 😊

Maşallah subhanallah sağlıkla gelsin 🥰 2021 senesi erkek senesi diyorlar çoğumuzun oğlu olacak sanırım 💗
Bana kız dedi tabi değişmezse 10 haftalığım her gittiğimde kız diyordu altıncı haftadan beri midem bulanıyor diyorum tamam kız geliyor diyordu😂 diye diye kızı getirdi gibi

Oylamada bellı olan bı kaç kışı vardı hayırlı saglıklı bırsekilde dogsunlar inşallah tüp bebek benım için çok anksiyetem oluştu bu minnoş yüzünden
Aa ben kaçırmışım demek ki. Erkek deyince kolay kolay degismiyor. Ama yine de alisveris icin beklemek lazim detayli ultrasonda cinsiyetin farkli oldugunu ogrenenler de oluyor 🤭 saglikla gelsin ins🙏

Bana kız dedi tabi değişmezse 10 haftalığım her gittiğimde kız diyordu altıncı haftadan beri midem bulanıyor diyorum tamam kız geliyor diyordu😂 diye diye kızı getirdi gibi
Ben muayene günümde 10+1 olucam tahmin etme ihtimali var mı yani

Hem hamile hem küçük bebeği olan annelere allahım daha çok yardım et..kızım 5 yaşında onunla hiç ilgilenmiyorum kucağıma alıp sevemiyorum.şu bulantılar bir geçse
Benimde oglum 6 yasinin icinde cocugum bile anne eskiye nezaman donceksin diyor birirdi beni bu bulantilar 11 hafta oldum hala var oysaki azalcak diye bekliyorum bendebi umit 😔

Merhaba kizlar . Nasılsınız? 12 haftaya girecek anneler var. Cinsiyetler ufak ufak gelecek bakalim :) bulantılardan sonra tatlı bi süreç bekliyor bizi inşallah. Cinsiyet heyecanı, sonra ilk tekmeler derken 😍 bi bakmışsınız doğuma gidiyoruz
Evet ben de 10+3 oldum 11+3 de perinatoloji uzmanı ile kontrolümüz var 🤗 merakla bekliyorum 🤗

Ayy annesiii maşaAllah 😍😍😍 ne kadar belli her şeyi görünce ben bile heyecanlandım😍 sağlıkla gelsin hepsiii

X