2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de canim biseyler istiyor ama onlari yiyip agri cekince ic gudusel bir uzaklastim 😁 insallah darisi basima diyelim cok tesekkurler. Bebisler saglikli olsun yine her seye katlaniriz da yine de nolcak boyle diye dusunuluyor 🙈
Amin insallah saglikli iyi olsunlar da bebeklerimiz biz sabrederiz 🥰

Kızlar bana acil dönüş yapar mısınız özellikle daha once dusuk yasamıs arkadaslarım dun sag kasagım ve bacagım yuruyemıcegım halde agrımaya basladı sımdı ıse benı aglatıcak sekılde rahmımde agrı var kanama yok agrım bıcak sokuyorlar gibi acile gidiyimmi sizce
Acile gitmek içini rahatlatır. Umarım iyi haberler verirsin

Baktırmadım canım haklısın ben ona da bir baktırayım. Tansiyonum hep düşüktür benim hamilelikte yükselme veya daha da düşme olduysa olmuş olabilir, 9 a 5 gibi hep tansiyonum.
Yüksek tansiyon baş ağrısı ve burun kanaması yapabiliyor. Düşük olduğunda genelde baş dönmesi, görüşte kararma ,mide bulantısı vs. Oluyor bir baktır istersen kanaman olduğu zaman

Kızlar bana acil dönüş yapar mısınız özellikle daha once dusuk yasamıs arkadaslarım dun sag kasagım ve bacagım yuruyemıcegım halde agrımaya basladı sımdı ıse benı aglatıcak sekılde rahmımde agrı var kanama yok agrım bıcak sokuyorlar gibi acile gidiyimmi sizce
Insallah onemli bisey yoktur, tecrubesiz olunca bisey demek istemedim ama acile gidip kafa rahatlatmissindir umarim🙏🏼

Kızlar cok agrım oldu allah razı olsun hepınızden doktoru aradım gaz agrısı olabılır az bekleyelim dedi çok sukur öyleymıs ayakların nasıl dedı gerçekten buz gıbıydı ılık suyla ısın once dedı sımdı cok sukur geçti usutmusum yuksek ıhtımal ıyıkı varsınızzz kızlar 🥰🥰 bu hafta cagırdı gel mutlaka dıye gıdıcem salı gunu ıns

Kızlar cok agrım oldu allah razı olsun hepınızden doktoru aradım gaz agrısı olabılır az bekleyelim dedi çok sukur öyleymıs ayakların nasıl dedı gerçekten buz gıbıydı ılık suyla ısın once dedı sımdı cok sukur geçti usutmusum yuksek ıhtımal ıyıkı varsınızzz kızlar 🥰🥰 bu hafta cagırdı gel mutlaka dıye gıdıcem salı gunu ıns
İyi bari çok şükür canım 🥰

Sonunda :)) çok sevindim canım ben de gaz diye içimden geçirmiştim ama benim olunca hiç bacağıma vuruyordu ondan korktum... Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi.

Sonunda :)) çok sevindim canım ben de gaz diye içimden geçirmiştim ama benim olunca hiç bacağıma vuruyordu ondan korktum... Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi.
Allah razı olsun Canım o bacak olayını sordum otobus yolculugundan dedı bırazda kızdı nıye yapıyorsun dıye bu donemde bu hafta gel dedi 😢

Allah razı olsun Canım o bacak olayını sordum otobus yolculugundan dedı bırazda kızdı nıye yapıyorsun dıye bu donemde bu hafta gel dedi 😢
İşte belirti hissetmeyince sınırlamıyoruz kendimizi canımız gücümüz var zannediyoruz.. temizlik yapıyorsun belin ağrıyor, otobüs yolculuğu yapıyorsun bacağın:)) dikkat et canım💙

Kızlar progestan kullanıyorum yalnız iki gündür vajinadan yerleştirmek çok zor oldu yapışıp kalıyor acayip bir kuruluk var benimle aynı şeyi yasayan var midir

Cok sevindim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Cinsiyet tahmini yapalen varmı. 8 haftalık zannediyordum ama 9 haftalıkmıs

Eklentiler

• 16133773563577757509210836609505.jpg
    16133773563577757509210836609505.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar merhaba öncelikle rabbim sağlıkla kucağmza almayı nasip etsin sağlıkla tamamlamak nasip olsn epmze 🥰 Ya bende rahat geçirenlerdenm miğde bulantım hiç birşeym yk ama tek sıkıntm öğrendiğim gündem beri kabızlık ve gaz problemim var ne yaptıysaö geçmiyo artk çok canımı yakıyo zorluyo beni😔 yaşayan varmı neler yaptnz z🤲

Kızlar merhaba öncelikle rabbim sağlıkla kucağmza almayı nasip etsin sağlıkla tamamlamak nasip olsn epmze 🥰 Ya bende rahat geçirenlerdenm miğde bulantım hiç birşeym yk ama tek sıkıntm öğrendiğim gündem beri kabızlık ve gaz problemim var ne yaptıysaö geçmiyo artk çok canımı yakıyo zorluyo beni😔 yaşayan varmı neler yaptnz z🤲
Vall ben akşam yemeklerinde acı turşu biberlerden yiyorum bir kaç tane. Hatta burda birileri daha yazmıştı sanırım. İşe yaradı bende. Deneyebilirsin mide sorunun yoksa tabi. Bir de uyumaya yakın sütü sıcak içince sabah tuvalete çıkabiliyorum.

Vall ben akşam yemeklerinde acı turşu biberlerden yiyorum bir kaç tane. Hatta burda birileri daha yazmıştı sanırım. İşe yaradı bende. Deneyebilirsin mide sorunun yoksa tabi. Bir de uyumaya yakın sütü sıcak içince sabah tuvalete çıkabiliyorum.
Denicem canım çok teşekkür ederm👏

Canım aynı sorun bende de var. Doktorum mutlaka yürümelisin dedi. Elimden geldiğince adım atmaya çalışıyorum. Cidden daha iyiyim

X