2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aclık hissi kazıntı mide asidinin yükselmesinden hormonlara bağlı oluyor acıkıyorsan halen daha belirtilerin devam ediyor. Normal zamanlarda bu kadar sık acıkıyor muydun?

Naptınız peki. Kendiliğinden düştü mü. Çok merak ettim ama eğer sizi üzecekse anlatmayın

Naptınız peki. Kendiliğinden düştü mü. Çok merak ettim ama eğer sizi üzecekse anlatmayın
36. Haftada nişan geldi gittim doğum başlamamıştı tam suni sancı verdiler sancılar devam ederken bebeğin hareket etmediğini farkettim hemşireler zaten o kalb atşını gösteren aletleri karnımdan çekmişti ben üzülmeyeyim diye ama ben farkındayım zaten yaşamıyacak bir bebeği doğuruyordum dogum sancısına dayanmaz demişti doktor öyle oldu .Birde istanbuldaki doktorum bu bebek için sezaryan yapılmaması için bir rapor hazırlamıştı tekrar gebe kalmak için beklemeyeyim diye o rapora göre doktorlar zorda olsa tersti bebek doğum yaptım. Banada kızdılar bu kadar beklettiğim için ama kalbine iğne ile durduracaklardı yapamadım.

Aclık hissi kazıntı mide asidinin yükselmesinden hormonlara bağlı oluyor acıkıyorsan halen daha belirtilerin devam ediyor. Normal zamanlarda bu kadar sık acıkıyor muydun?
En ufak karnım acıksa midemden bayılacak gbi oluyordum. Kahvaltıdan sonra 4 saat ac kaldım bulantım olmadı normal kazıntı oldu . 2 haftadır sık acıkma siskinlik vardı bugun pek yok of

Günahlarına keffaret olsun inşallah cok acı bı tecrübe, rabbim sağlıkla büyütmeni nasip etsin, evladinla bir daha imtihan etmesin insallah cok etkilendim

Çok zor bir şey. Nasıl dayandın kim bilir. İnşallah bu çok sağlıklı olacak.

Cok cok zordur eminim, Rabbim sefaatci eylesin inşallah Bu bebegin saglikla gelsin insallahBaska cocuk var mıydı

En ufak karnım acıksa midemden bayılacak gbi oluyordum. Kahvaltıdan sonra 4 saat ac kaldım bulantım olmadı normal kazıntı oldu . 2 haftadır sık acıkma siskinlik vardı bugun pek yok of
Benimde iki gündür bulantım çok az sadece asidk durum devam ediyor ben on hafta olacağım valla hergün hamilelik programıma bakıp bu durumun geçmesine ne kadar kaldı diye gün sayıyorum eski tecrübelerime göre bebek sağlıklı mı diye stres yapmam gerekirken belirtilerim yüzğnden on iki olmayı iple çekiyorum . Senin belirtilerin erkenden geçmiştir sekizde geçecek diye benim doktor beni teselli ediyordu kandırdığını biliyorumda Zaten çoğu gebelikte azalıyor sekizden sonra bence sıkıntı yapma

Cok cok zordur eminim, Rabbim sefaatci eylesin inşallah Bu bebegin saglikla gelsin insallahBaska cocuk var mıydı
Teşekkür ederim iki yaşında kızım var bakalım bu gebelik sağlık lı mı değil mi onkinci haftada belli olur inş benim bunları anlatmamdaki amaç bebeklerin öyle kolay kalbi durmadığı arkadaşlar stres yapmasınlar diye

Bizim ailede genetik gebeliklerde herkes aynı setı yasar . Ablamında 3 aya kdr bulantısı bitmedi. Bukdr erken bitecegini düşünmüyorum.
okdr çaresiz bi durum ki ben yurt dısından kalp dinleme cihazı getırttım yakında elimde olur. Baska turlu panigim gecmeyecek. . Hani gecer anlarım da bir gundemi gecer belirtiler. O söylendigim bulantıyı arar oldum yanma var hafıften ama bi bosluk olur ya hisedersin kanama vs yok . Yarın dayanamazsam mecbur baktırcam

Allah kizina ve karnindaki yavruya saglikli omurler versin insallah

Cok gecmis olsun zor bir tecrube yasamissiniz, Allah bir daha yasatmasin insallah sagsalim bebeginize kavusursunuz. Hepimizin hakkinda hayirlisi

Benim ailemde hiç bulantı yok benim bu gebeliğimde oldu diğer iki gebeliğim sıfır belirti vardı bir öncekinde kazınma olmuştu yemeklerden iki saat sonra o da 13. Haftada başlayıp 20. Haftada bitmişti bu farklı bulantı bitti sayılır midemin altında kazıntı devam ediyor Annem erkek kardeşimi anlatır midesi ezilirmiş sekiz çocuğunda sadece onu anlatır o da başak burcu bende bendeki durumu bazen ona bağlıyorumbirde bu gebeliğimde vucudum tam hazır değildi yada yaşın etkisi bu kadar bulantı olması ona yoruyorum birde
Senin yediklerin yada yemediklerinle de alakalı olabilir midendeki durum iki gün önce yediklerini ye birde öyle dene

Önce ultrasondan ense kalinligini ölçüp sonra mı kana gönderiyolar?

Yengem öyle demişti ve oğlum oldu Vardır bir gerçeklik payı diye düşündüm
Benim de pit pit diye atiyor ama ben damar atmasidir falan dedim. Cunku doktor 20. Haftadan once duymazsin dedi. Eger hissediyosam mucize resmen

Önce ultrasondan ense kalinligini ölçüp sonra mı kana gönderiyolar?
Her doktor aynı mı yapıyor bilmiyorum. Benim doktorum önce ultrasonda baktı. Sonra kan alındı bi hafta sonra çıkacak dedi aradım doktoru sorun yok dedi raporu attı bana

Benim de pit pit diye atiyor ama ben damar atmasidir falan dedim. Cunku doktor 20. Haftadan once duymazsin dedi. Eger hissediyosam mucize resmen
Bana da öyle demişti 18de duymuştum. Ama şimdi 10 haftayız mucize olur gerçekten çook ilerden gidiyor olursa anca bi bası uygulaması gerekiyor çünkü o kadar güç olması gerekiyor. Kaç kat kas deri yağ tabakası var amniyon sıvısı var ohooo onları itecekte hissettirecek. Benimki de kesin ya bağırsak hareketi ya damar atması

Her doktor aynı mı yapıyor bilmiyorum. Benim doktorum önce ultrasonda baktı. Sonra kan alındı bi hafta sonra çıkacak dedi aradım doktoru sorun yok dedi raporu attı bana
Anladim canim. Ben devlette calisiyorum ama muayeneme özele gidiyorum. Devlette ilgilenmiyolar çünkü bir de ultrasonu cok kötü devletin. En iyisi ikili testi de özelde yaptırayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…