2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynı durumdayız başta tabiki saglikli olsun ama hep hayalim dr un kızın oluyor demesi Rabbim gonlumizdekini hayra çevirsin ins
Amiiinnnn. Yalan yok yani bende kız çok istiyorum ama eşimin tarafında kız bebek yok denecek kadar az ondan umutlu değilim. Hayırlısı rabbimden. Bekliyorum bakalım. Allahım ikimizinde gönlüne göre versin inşallah 💕💕

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme😑😑 Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?
Riskli bir durumunuz yoksa iş yapmakta, hareket etmekte hiçbir sakınca yok. Hatta emin olun hareket etmek size daha iyi gelecektir. Hasta değilsiniz gebesiniz

Canım ağızdan alınca yan etkisi fazla oluyor.Benim doktorum vajinal kullan fitil olarak dedi.Hem daha etkili olur hem de yan etkisi azalır.2 doktora gidiyorum ikisi de vajinal kullan dedi.
Gece uyumadan once al dedi artik oyle yapıyorum en azindan bas dönmem olmuyor. Ne kadar kullanmamanızı önerdi acaba . Bana 15 gün kullan dedi

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme😑😑 Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?
Ben hem ev işlerini hem de yemek yapıyorum. Çalışıyorum da çok şükür rahatım, mümkün olduğunca yürüyüşte yapıyorum günde 5000-6000 adım. Tabi sizin nasıl geçiyor bilemiyorum ama benim rahat geçiyor şişkinlik harici. İçinizi ferah tutun 🤗

kızlar doktorum bana folik asiti bıraktırıp içinde her türlü vitamin olan takviye verdi. Burda okuduğum kadarıyla genelde 12. haftadan sonra veriliyormuş. Bana neden erken verdi acaba?

kızlar doktorum bana folik asiti bıraktırıp içinde her türlü vitamin olan takviye verdi. Burda okuduğum kadarıyla genelde 12. haftadan sonra veriliyormuş. Bana neden erken verdi acaba?

İmom mu adı bana da öyle verdi takviyeli ben kullanıyorum hatta tekrar sordum sadece folik asit yeterli olmaz mı diye sen beni dinle kullan dedi.

Ama benimkinin içinde günlük almam gereken folik asit miktarı var sizinkinde de vardır içeriğine bakın

Ama benimkinin içinde günlük almam gereken folik asit miktarı var sizinkinde de vardır içeriğine bakın
evet folik asitte varmış. ama adını şuan hatırlamıyorum. Balık yiyebiliyor musun diye sordu. Ben de bu aralar bulantım oluyor pek sağlıklı beslenemiyorum dedim.

evet folik asitte varmış. ama adını şuan hatırlamıyorum. Balık yiyebiliyor musun diye sordu. Ben de bu aralar bulantım oluyor pek sağlıklı beslenemiyorum dedim.
İçinde folik asit varsa sorun olacağını sanmıyorum benimkinde de hem folik asit hem omega var bana omega için çok erken gelmişti. Yakın eczacı arkadaşım ilerde verdikleri omega 1000 mg senin şu an kullandığın ilacın içindeki 250 mg yani sana zarar verecek bir miktar değil dedi ben de hem ona hem doktoruma güvenip devam ettim.

Evet olabilir cunku 1 ya da 2 bardak anca icebiliyorum
6 kilo vermisim her seye kusuyorum
Bende dün kan ve idrar tahlili yaptırdım. İdrar yolu enfeksiyonu olmuşum hemde baya yüksek. Doktor 1,5 litreden 2,5'a çıkardı günlük su alımını. Nasıl yapcam bilmiyorum 1,5 zor bitiyordu😭

X