2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar uzun süredir giremedim buraya kimler nasıl ? Inşallah herkes iyidir :) ben iyiyim çok şükür sadece kalça ağrılarım var sebebini bilmiyorum oğlumda böyle değildi. Hiç istifra etmedim daha ama akşam üstü 4 gibi bulantı bir başlıyor uyuyana kadar 😔 neyse çok şükür 🙏. Sizler nasılsınız ?

Kızlar uzun süredir giremedim buraya kimler nasıl ? Inşallah herkes iyidir :) ben iyiyim çok şükür sadece kalça ağrılarım var sebebini bilmiyorum oğlumda böyle değildi. Hiç istifra etmedim daha ama akşam üstü 4 gibi bulantı bir başlıyor uyuyana kadar 😔 neyse çok şükür 🙏. Sizler nasılsınız ?
Bende aynıyım oğlumda böyle değildi şimdi sürekli midem de bulantı var

Benimde 7.ayda olmustu, genelde son aylarda oluyor aslinda, sizinle gunlerimiz ayniydi biz buhun kalp atisini duyduk😍cok şükür siz ne zaman gidiyordunuz

Ilac verir büyük ihtimal, bende kullaniyorum 25 mg🌸

Canımmm haftasonu asla giremedim görmemişim, ben cuma gittim ve duyduk kalp atışını şükür, sen de duymuşsun çok şükür çok sevindimm :KK200: bi dahaki kontrole 3 hafta sonra dedi, sen ne zaman gidiceksin?

Canımmm haftasonu asla giremedim görmemişim, ben cuma gittim ve duyduk kalp atışını şükür, sen de duymuşsun çok şükür çok sevindimm :KK200: bi dahaki kontrole 3 hafta sonra dedi, sen ne zaman gidiceksin?
Ohh cok şükür cok sevindim😍
1 ay sonraya cagirdi beni
Ama ben hastane ve doktoru degistirecegim, tam 10 haftalik oluyoruz nasipse, farkli doktordan devam ederiz

Ohh cok şükür cok sevindim😍
1 ay sonraya cagirdi beni
Ama ben hastane ve doktoru degistirecegim, tam 10 haftalik oluyoruz nasipse, farkli doktordan devam ederiz
3 hafta sonra 9 oluyor, sonra bir 3 hafta daha koyup ikiliye giderim dedim belki ben de mantıklı geldi o yüzden.

Umarım içine sinen bir doktor bulursun kuzum, sonra bakarsın ilk aylarda 1 ay beklemek çok zor:işsiz::KK70:

Herkese Günaydın, ben bu sabah kalktığımda iç çamaşırımda lekelenme gördüm pembemsi şeklinde kan olmuştu. 9+3 deyiz bugün.Şu anda bir kanamam yok yine de endişelendim biraz. Progeston fitil kullanıyorum günde üç kere. Doktoruma yazdım henüz dönmedi. Bu haftalarda kanama yaşayan oldu mu?

Kızlar doktordan geldim. Rahime ve yumurtalıklarda baktı hiç bı sıkıntı yok dedi. Herhangi parça vs zaten kimyasal gebeliklerde olmaz dedi. Ayrıca ileri tetkik yapılması genetik tarama pıhtılaşma bozukluğu gibi testlerin yapılması gerekiyor dedi. Ve benim Araştırma hastanesine gitmemi istedi. İlk bebeğimin de düşük olduğunu söyledim. Bı sıkıntı var bu belli dedi. Bu gebeliğin normal devam edip ilerleyen zamanlarda kalbide durabilirdi o zaman daha çok uzulurdun dedi. Biraz rahatladım kızlar. Bu testleri yaptırmadan gebelik düşünme dedi

3 hafta sonra 9 oluyor, sonra bir 3 hafta daha koyup ikiliye giderim dedim belki ben de mantıklı geldi o yüzden.

Umarım içine sinen bir doktor bulursun kuzum, sonra bakarsın ilk aylarda 1 ay beklemek çok zor:işsiz::KK70:
o testleri yapmayi dusunmuyorum ben, bundan onceki gebeligimde doktor muayene esnasinda ense kalinligini, burun ölçümü yapmıştı oyle bisey olur belki:) hayirlisi olsun insallah, doktor buldum yorumlarda cok iyi umarim bize de iyi gelir, bana günler cabuk geciyor iki çocukla ugrasmak :)

Kızlar doktordan geldim. Rahime ve yumurtalıklarda baktı hiç bı sıkıntı yok dedi. Herhangi parça vs zaten kimyasal gebeliklerde olmaz dedi. Ayrıca ileri tetkik yapılması genetik tarama pıhtılaşma bozukluğu gibi testlerin yapılması gerekiyor dedi. Ve benim Araştırma hastanesine gitmemi istedi. İlk bebeğimin de düşük olduğunu söyledim. Bı sıkıntı var bu belli dedi. Bu gebeliğin normal devam edip ilerleyen zamanlarda kalbide durabilirdi o zaman daha çok uzulurdun dedi. Biraz rahatladım kızlar. Bu testleri yaptırmadan gebelik düşünme dedi
iyi ki gittin doktora, gerekli testlerini yapar öyle gebelik düşünürsün bu surecler seni de üzer, dedigide doğru kalp atisini duyup, sonra durmasi çok daha kötü 😔bir dahakine saglikli bir gebelik dilerim insallah

Testlerin yapılacak olması çok iyi olmuş. Çok sevindim rahatlamanıza testlerden sonra sağlıklı bir gebelik yaşarsınız inşallah 🤲

Herkese Günaydın, ben bu sabah kalktığımda iç çamaşırımda lekelenme gördüm pembemsi şeklinde kan olmuştu. 9+3 deyiz bugün.Şu anda bir kanamam yok yine de endişelendim biraz. Progeston fitil kullanıyorum günde üç kere. Doktoruma yazdım henüz dönmedi. Bu haftalarda kanama yaşayan oldu mu?
8. Haftada yasamistim ben ama sizinki hafifmis benim baya kanamam oldu cok sukur iyiyiz doktorunuzdan haber gelene kadar yatip dinlenin bence kotu bir sey oldugunu hic sanmiyorum

Kızlar bu ileri haftalarda sanırım detaylı ultrason incelemesi ile kalp beyin damarlarına bakılıyormuş bunu hamilelik takibi için gittiğimiz kadın doktoru mu yapıyor yoksa ayrıca başka bir doktora mu gidiyoruz radyolog gibi? İlk hamileliğim tecrübesizim şimdiden merak ettim doktoruma da sormadım henüz ..

Kızlar bu ileri haftalarda sanırım detaylı ultrason incelemesi ile kalp beyin damarlarına bakılıyormuş bunu hamilelik takibi için gittiğimiz kadın doktoru mu yapıyor yoksa ayrıca başka bir doktora mu gidiyoruz radyolog gibi? İlk hamileliğim tecrübesizim şimdiden merak ettim doktoruma da sormadım henüz ..
Bazı doktorlar bakıyor bazıları yönlendiriyor. Benim doktorum kendi bakmıyor bi radyolog arkadaşına yönlendirmişti kendi Hastanesi'nde pahalı diye

8. Haftada yasamistim ben ama sizinki hafifmis benim baya kanamam oldu cok sukur iyiyiz doktorunuzdan haber gelene kadar yatip dinlenin bence kotu bir sey oldugunu hic sanmiyorum
Çok teşekkürler içimi rahatlattınız.Doktorum önemli bir şey olmadığını söyledi. Progeston iğnesine yeniden başlattı. Ve dinlen dedi. Şimdi takip edip 3-4 gün daha iğneye devam edeceğim.

Canım çok geçmiş olsuun.Allah tez zamanda sağlık ve bir minik daha nasip etsin inşallah

Valla ben bütün kan testlerimi saglik ocaginda yaptim, sonuclarin hatali cikacagini zannetmiyorum, senin icin nasil rahat ediyorsa :) doktor kontrolün ne zaman, ben de 1 ay sonra tsh icin kan vereceğim bakalim ilacla dusmus mu yoksa doz mu yukselecek
Ben ilk kanı 14 ocakta verdim 4,80 çıktı sonra dahiliye doktoruna gittim 25 mg başladık bir ay sonra yine ver dedi işte 14 Şubat gibi yeniden vericem umarım düşmüştür ikimizin de
Kızlar selam, ben de kullanıyorum ilaç. 3 hafta sonra test yaptırdım tekrar, 2,20’ye düşmüş. Fakat doktorum yine de endokrin’e bir git dedi. Sizi de yönlendirdi mi? İlk gittiğim doktor biz kontrol edebiliyoruz, gerek yok demişti. Kafam karıştı o yüzden.

X