2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Demiştin canım ilk girdiğimizde gruba ekran görüntüsünü almıştım onu da başlamadan izlicem yakın zamanda çünkü bazen canım istiyor midemin bulantısı aklıma geliyor içmiyorum. Ama bulanmazsa zor tutarım gibi.. İnşallah bundan sonra hiç içmeyiz rüyaların bir zararı yok zaten

Ben de de hiç belirti yok. Ağrım bile pek olmuyor 6+5 im. Bu hafta inş bende kalp atışını duymayı bekliyorum

Benin surekli bir bulantim ve kusmam oldugu icin hic farketmedim bulanti yapip yapmadigini hatta 7. Haftada biraktim ilaci 9.hafta oldu hala kusuyorum

bende hastanede çalışıyorum nöbetli çalışıyorum. 24. Haftaya kadar doktor raporu vs olmadıkça nöbet tutuluyor diye biliyorum. Covid olmasaydı kamu personeli 32. Haftada izni başlayabiliyordu
Evet bizde sadece riskli birimlere verilmiyor hamileler. Insallah 24. Haftada cikariz. Yoksa risk hep var. Aşı yaptırmadınız dimi? Hamileler 3. Ayı bitirince aşı olabilirler dendi bize. Ama ben yaptırmak istemiyorum.

Evet bizde sadece riskli birimlere verilmiyor hamileler. Insallah 24. Haftada cikariz. Yoksa risk hep var. Aşı yaptırmadınız dimi? Hamileler 3. Ayı bitirince aşı olabilirler dendi bize. Ama ben yaptırmak istemiyorum.
Ben riskli birim acil servisteyim hala . Antikorum olduğu için aşı yaptırmamıştım. Gebeliğimi öğrendiğim için yaptırmayı şuan hiç düşünmüyorum

Ben de öyle düşünüyorum aslında eskiden daha sık olurdu tabi özellikle bebek yapmaya çalışırken ama simdi haftada 1-2 kere sıkıntı çıkarmaz heralde diye biliyorum
Benim de doktorum iliski yasağınız yok devam edebilirsiniz dedi. Bizim de arada oluyor canim. Cok sukur bir sorun yasamadik.

Çok teşekkür ederim, soru işaretleri netleştikçe daha iyi hissederiz umarım, belirsizlik yorucu çok, sizin de hamileliğiniz sağlıkla devam etsin dilerim

Ben riskli birim acil servisteyim hala . Antikorum olduğu için aşı yaptırmamıştım. Gebeliğimi öğrendiğim için yaptırmayı şuan hiç düşünmüyorum
Hemsiresin dimi? Ben tıbbı sekreterim.Beni de nobetci memur yapmak istediler ama son dakika vazgectiler bir daha da hamile kaldim zaten.

Ayy evet çay hastasıyım. Çalışırken özellikle çok seviyorum bende günde 2 bardak içiyorum tabii daha açık şekilde bence çok değil ya
Çay ben de içiyorum ya açık bir şekilde etki etmez diye düşünüyorum. Annem yanımda diyor ki biz neler neler yedik içtik ama işte şimdiki hamileliklerle eskiler bir değil şimdi her şey sorun oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…