2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kesinlikle katılıyorum..her gebelik kendine ozeldir. Kimi zorlanir kimi cok kolay dogum yapar. Kotu tecrubeleri cok dillendirmemek gerek ben her zaman cok kolay olacagina inandim ve oyle oldu çok şükür. Pozitif olmak cok onemli. Stres de bir hormon ve hormonlar kanimizda bulunduğu icin direk bebege de geciyor etkileniyorlar. Hepsi saglikla gelsin insallah

Kesinlikle güzel düşünmek lazım kızlar .. ne düşünürsen onu yaşarsın. Buna inanmak lazım.. yoksa kendimizi yormaktan bu 9 ayı çekilmez bir durum haline getirmekten başka bir şey yapmamış oluruz.. he birde ben her şeye kader diyorum bi iç çekip rahatlıyorum gerçekten çünkü ötesi yalan .. kendinizi kötü negatif enerjilerle boğmayın bulunduğunuz anın tadını çıkarın .. hayatımız da maksimum kaç kez yaşayacağız ki bu kutsal görevi

Haklisin canim. Ne yedigimizden bahsetmezsek kimseyi zor duruma sokmayiz. Burasi tecrubelerimizi paylasip birbirimizin hayatını kolaylastirdigimiz surece daha guzel olacaktir

Kötü düşünceler elbet geliyor aklımıza gelicek de insaniz sonuçta hadi şunu düşünmeyim diyince düşünmeyen biri varsa gelsin alnından öpücem
Hormonların da etkisiyle herşeyi çok fazla düşünmemiz ayrıntılar da bogulmamiz da çok normal sadece kendim de uyguladigim olayları felaketlestirmeden aklıma gelen her kötü şeyin olmuşçasına stresini yaşamak çok yersiz..yoksa kimse düşüncelerini yönetemez..aklımıza gelmesine izin verdiğimiz gibi gitmesine de izin vermemiz lazm ki bu sureci güzel bi şekilde geçirelim ben böyle düşünüyorum kızlar..normalde çok negatif biriydm ama artk hep pozitif düşünmeye çalışıyorum bi süre sonra beynimin de pes edip artk hep olumluyu algilayacagina inanıyorum

Ya kızlar canım sıkıldı. Hamile kalmadan önce bakılan tsh 2 iken şimdi 4.78 geldi üzüldüm bu değere. Hamilelikte artışa mı geçiyor bu değer bebekte anneden takviye yaptığı için herhalde.
Canim uzulme bendz oyleyim, bundan önceki bebegimde de ilac kullandim 4,5 yasinda suan masallahi var hatta fazlaca geveze kendileri simdi yine degerim yüksek ilac kullaniyorum, emzirme doneminde de kullanmistim hatta, insallah biz ilaçlarımızi duzenli kullanalim, gerisi Allah'a kalmis sag salim vaktinde saglikla hayirlisiyla kucagimiza alalim insallah

fetal dna dediğiniz ayrıntılı kromozom testi mi? ben de ileri yaşta ve endişeli olduğum için doktorum bu testi önerdi. ona çok güvendiğim için hiç araştırma yapmadım bu sefer . 2 gün önce test için kan verdim. Yaklaşık 2 hafta sonra sonuçlar gelecek. Sonuçlar hayırlı çıksın diye dua ediyorum.

Allah iyiliğini versin düşünmemeye çalış böyle şeyler olumlu düşün güzel hayaller kur
Aaa normalde tam bir Pollyanna gibiyimdir fakat bu hormanlar bana bazen kötü şeyler düşündürebiliyo amaan diyorum öyle şey mi olur falan ama bi yandan düşünüyorum ya olursa diye iyi düşün iyi olsun dimi ama yapacam merak etme canım

Mesela ben bu sabah daha yataktan kalkmadan leblebi attım ağzıma 3-4 tane çok şükür miğdem bulanmadı.. Gün içinde de karnım kazınınca çiğ badem bazen fındık yiyorum.(ufak atıştırmalık ne olursa yenebilir bence) O zaman daha iyi oluyor. Kullandığım bir uygulamada yazıyordu yeni uygulamaya başladım bende. Gerçekten işe yaradı bugün

Maşallah bebeğine canım Allah bağışlasın. Sizin tecrübeleriniz beni rahatlatıyor. Başladım ilaca en düşük dozda sağ Salim atlatalım şu süreci hepimiz tek duam bu

Maşallah bebeğine canım Allah bağışlasın. Sizin tecrübeleriniz beni rahatlatıyor. Başladım ilaca en düşük dozda sağ Salim atlatalım şu süreci hepimiz tek duam bu
Allah razi olsun canim, cumlemizin bebeklerini korusun Rabbim, bende suan 25mg kullanıyorum, doguma kadar 75mg kullandim, bir arkadasim var triodleri alindi o da hamileligi boyunca yuksek doz kullandi, onun kuzusu masallahi varEndokrinoloji bolumune hic gorundun mu canim, bir daha ki ay ben gorunmeyi dusunuyorum, diger gebeligimde de takibi endokrin doktoru takip etmisti

Görünmedim canım bugün aile hekimim baktı sonuca. İnşallah bir dahaki doktor kontrolümde doktoruma sorarım sevk eder belki. Eksik tahlillerim var hepsini yapmadı sağlık ocağı. Develete yaptırmak için randevu alıyoruz değil mi kadın doğum doktorundan ?

Eki Görüntüle 2776907 Evet 7haftalikken de sormustum ama burada baya buyumus oldugu icin tekrar soruyorum sizce cinsiyet nedir acaba alayim tahminleri
Ay masallah ne güzel görünüyo kafasi göbüşü falan kac haftalik ki? Ben anlamıyorum cinsiyet tahmininden cok hosuma gittigi icin yazdım bin kere maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…