2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar o kadar cok uykum geliyor ki anlatamam size az once uyandım gece erken yattım. Suan kalvahtımı yaptım işteyim yine yykum geldi sürekli uyumak istiyorum böyle olan varmı
Selam, ben 10.haftadayim. hamile oldugumu ogrenmeden once ilk belirtim uykuydu. Yemek yer uyur sonra kalkar yine uyurdum. Esim de korktu seni doktora goturucem vs dedi normalde hic boyle uyumam cunku. Zaman ilerledikce hafifledi ama hala bile aksamlari bazen mesai bitince hemen uyuyorum sonra kalkip yatakta devam ediyorum annem de hamileyken boyleymis bazi insana uyku yapiyormus.

Evet gerçekten rahatladım bende. Birde dünya sağlık örgütünün yayınladığı makaleler var. 2.5 değerini baz almıyor üst limit olarak rahatladım biraz.
Aa gerçekten mi bak bu da çok rahatlattı şimdi içiyorum evet ama düştü mü düşmedi mi içim içimi yiyor. Bir ay sonra dedi yeni ölçüm için bekliyorum bakalım

Ben de öyleyim oturduğum yerde uyuyorum senin kızın olacak diyorlar ultrasonda da sağda bakalım tutacak mı

Merhaba hanımlar,
Ben de Allah’ın izniyle eylülün başı doğuracağım. Beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum
Bu mesajı yazdığım akşam bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Dünden beri o kadar kötüyüm ki. Pazartesi alacaklar onu benden. Dualarınızı eksik etmeyin çok üzülüyorum

anladım canım. Arkadaşın rahimle mesane yapışıkmış o yüzden olmuş. Çok ilginç ilk defa duydum ben.

Eki Görüntüle 2776740 Aklıma hamburger soktugun icin tesekkürler sayin yemek sepetii
Hamburger yememizde saknca var midir kizlar bileniniz var mi
ben yemiştim valla eti iyi pişmiş olsun yeşillik olmasın demiştim. Malum nasıl yıkandığını bilmiyoruz diye. Afiyet olsun bebişlere yarasın

Bu mesajı yazdığım akşam bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Dünden beri o kadar kötüyüm ki. Pazartesi alacaklar onu benden. Dualarınızı eksik etmeyin çok üzülüyorum
Çok geçmiş olsun, Allah sabır versin.
İnşallah tekrardan sağlıklı bir gebeliğin olur cok üzülüyorum bu durumlara ama yapacak bir şey yok malesef, hepimizin başına gelebilecek bir şey..

Ben de öyleyim oturduğum yerde uyuyorum senin kızın olacak diyorlar ultrasonda da sağda bakalım tutacak mı
Benim ultrasonda solda yani teoriye gore erkek. 8+5 te doktora gittigimde ultrasonda resmen ayaklari kollari olusmus bebek vardi. Baska bir teoriye gore de erkek cocuk cok erken sekil alirmis. Ama surekli uyuyorum da o zaman kiz. kafalar karisik anlayacagin ben hic onemsemiyorum cinsiyeti saglikli olsunlar da ama cevremde herkes cinsiyetle ilgili simdiden yorum yapinca kafami karistiriyorlar

Yaaaaa ben 7+1 de gittim en son şekil almamıştı ama çok çabuk şekil alıyormuş Allah'ın mucizesi çok merak ediyorum minyatür insan halini. Ben de hiç cinsiyeti önemsemiyorum belki de ilk olduğu için ama kim öğrense hamileliği erkek diyor bakalım sağlıklı olsun o yeter bana ve eşime

Gerçi eşimin gönlünde kız bebek isteği var biliyorum ama dillendirmiyor pek

Valla ben hepsinde uyudum. Oğlumda da çok uykum vardı kafam kalkmıyordu. Doktora sordum meğerse progestan uyku yaparmış. Hepsinde kullandım progestan

Nolur kendinizi çok fazla yıpratmayın demesi kolay biliyorum kardeşimde bos gebelik yasamıştı 8. Haftasında aldılar o dönem çok yıkıldk çok üzüldük ama sağlıklı olsaydı gebelik ilerlerdi diye kendimizi teselli ettik böyle durumlarda çok geçmeden yeniden hamile kalınıyor..1.5 ay içinde yeniden hamile kaldı şuan 7 aylık bi canavarı var..lutfen kendinizi çok üzmeyin allah yeni bir kapı açacaktır mutlaka..emin olun yeniden nasip ettiğinde bu günleri hatırlamayacaksınız bile..size bol bol dua edicem

Kızlar hamileliğin etkisiyle detaylara fazla takılıp gereksiz düşüncelerde boğuluyoruz aynı şeyi ben de yapıyorum ama farkettigim an düşünce tarzımı değiştirmeye çalışıyorum..kontroller kan tahlilleri bunu yesem olur mu..bunu yememeli miyim sürekli kendini dinleme..eşinin davranışlarını gözlemleme herşeyin altında bisi arama yok öyle miydi böyle miydi derken 9 ayı geçiremeyiz..kendim de takıntılı bir insan olarak tüm bunlara karşı kendimi bi saldm ne olucaksa olsn zaten hiç bisi kontrolümüzde değil..devamlı vesvese yaparak kendimize zarar vermekten başka bisi yapmayiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…