2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gecmis olsun. Ben de progestana basladigimdan beri kesildi. Insallah saglikli bebislerimiz olur

Kızlar bir şey danışmak istiyorum.. bir kaç gündür su içmek midemi çok bulandırdığı için bugün hep bir iki damla limon sıkıp içtim bi sakıncası olur mu böyle?

Ben de çok fazla rüya görüyorum.

Ben hastanede stajyerken Bir gebe hamile kaldığı kiloyla doğuma girmişti hiç kilo almamıştı. Yemek vs yiyemiyorum,diğer çocuklarla da ilgilenince kendime bakmaya fırsatım olmuyor demişti.

Ben oğlumda sadece 3 kilo aldım Bulantılardan 8 kilo vermiştim bi de 8 aylık doğunca, hamileliğime başladığım kilonun 3 fazlası ile doğuma girdim
Ben de 4 günde 1,5 kilo vermişimuzun sürerse bulantılar daha da vericem gibi duruyor

Kızlar bir şey danışmak istiyorum.. bir kaç gündür su içmek midemi çok bulandırdığı için bugün hep bir iki damla limon sıkıp içtim bi sakıncası olur mu böyle?
1-2 damladan bişey olmaz. Ben 3-4 günde bir sabah yarım limon sıkıp üzerine ılık su ekleyip içiyorum aç karnına. Bi de düşük tansiyonluyum ve kanım sulu. Bana bişey yapmıyorsa normal birine hiç yapmaz

aman öyle deme aniden bişey falan olur allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…