2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ilgilendigin icintesekkur ederim tatlim
Cok sevindim iyi olmaniza

Hic merak etme aradaki acigi kapatacaktir bebek gec döllenme olmustur

Geçen bir yerde yorumlarda okudum burası değildi kadın hamileliğinde sadece iki kilo aldığını iddia ediyor böyle bir şey mümkün değil bence. Sizce ? Benim şu an sadece göğüslerim iki kilodan fazladır çok alacağım gibi görünüyor hayırlısı

Kızlar benim son regli tarihim 1 Ocak 32 yada 33 günde regli oluyorum 1 subatta olmam lazımdı şimdi ben ne zaman gideyim kadın doğuma

Kızlar benim son regli tarihim 1 Ocak 32 yada 33 günde regli oluyorum 1 subatta olmam lazımdı şimdi ben ne zaman gideyim kadın doğuma
Beta artışınızı takip edin 1000 li değerlerin üstüne çıkınca gidebilirsiniz isterseniz ikinci kanı verdikten sonra da gidebilirsiniz ama bir şey görmek imkansız rahminizin kalınlaşmasına falan bakar belki

Başlarda bulantısı çok olduysa kilo vermiş olabilir. O verilen kilo toplam alınan kilodan düşülüyor

Kan vermediniz mi. 2 günde bir 2 kat artış hesaplayın 3000i geçince gidin ki keseyi görmüş olun en azından

Nasıl 2 kilo almış ya ben hamile oldugumu düşününce bile 2 kilo alıyorum o yoruma pek inanmadım bebek 1 kilo mu dogmus yani plesentasi suyu rahimin büyümesi vs derken 2 kilo imkansiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…