2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sizin doktorunuzda dip boyayı yasakladı mı? Saçlarım dipden bembeyaz gelmeye başladı. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki....
Banu Çiftçi biseycik olmaz diyor. Yani kafa derisinden bebeğe geçen kanıtlanmış bir çalışma yokmuş. Ama ilk 3 ay doktorlar pek onermiyor. Boyayacaksaniz da kokusu tehlikeli, açık ortamda solumadan amonyaksiz doğal vs kullanın diyorlar.
Ben de çok fenayım Bir kaç ay daha sabredeyim diyorum boyarsam da. Yine de doktora sormak lazım.

Hayir canim gebe oldugumu ogrendigimden beri doktordan once ben yasakladim iliskiyi. Hic iliski yasamadik. Durduk yerde oldu. Yalniz bir onceki gun karda cok yurumustuk ondan mi bilemem. Yorgunluktan da olabilir dedi cunku.
Olabilir çok ağır iş yapmamaya çalış. Ciddi bişey olsa doktor ultrasonda görürdü zaten muhakkak

Birdahaki gittiğimde bende baktırmayayım artık. Teşekkür ederim

Kızlar sizin doktorunuzda dip boyayı yasakladı mı? Saçlarım dipden bembeyaz gelmeye başladı. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki....
3. ay dolana kadar yasak dedi benim doktorum da, benimki de oldukça geldi beyazlar Ama tek derdimiz o olsun üzme canını.

Bulantı yaşayanlar bulantınız sürekli mi ? Benim resmen yaşam kalitem düştü sürekli midem bulanıyor..kızımda ne zaman geçmişti hatırlamıyorum ne zaman geçer mahvoldum allahım yardım et
Benimde 3 gündür başladı. Oğlumda 3-4 gün sürmüştü ve bu kadar şiddetli değildi. 3 günde 1 kilo verdim resmen. Sürekli bulanıyor benim ve canım ne yemek görmek ne yemek istiyor zorla bişeyler tıkıştırıyorum ağzıma yarın şu meşhur vitaminden alıcam prilam dr ydi sanırım adı

Bana o konuda bir şey demedi.. ben özellikle beyazların yoğun olduğu ve bağlayınca belli olan yerlerine bir iki fırça sürdüm.
Ilk 3 ay boya kullanma dedi canimlar benim dr aklinizda olsun

Bulantı için için işe yarıyor mu canım

Bende Kayseri Memorialden fiyat aldım. Standart Doğum paketi 7000 vıp Doğum paketi 9300. Ve bunların içinde muayene 2li tarama detaylı ultrason falan yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…