2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba
Bugün yaşadığım birşeye paylaşayım belki midesi bulananlar iyi gelir size de..ben dil altına sıkılan ve emilimi ağız yoluyla direkt olan bir b6 ,fosfat b12 karışımı birşey almıştım.zaman zaman kullanıp arada aksatıyordum.ama bugün şunu farkettim.gündüz sabah saatleri bulantım daha çok.ama başedilemez değil.kahvaltım genelde,tost,zeytin ekmek,salatalık,yeşillik,arada omlet şeklinde..neyse bugün hep midemi bastıracak şekilde beslendim.yeşil mercimekli erişte çorbasına limon sıkınca enfes geldi.arada sade sodaya yarım portakalı şıktım,o da çok fresh oldu vs..gün böyle az ve sık yiyerek geçiyordu ama midem alttan alta hep bi bulanıyor..
Neyse bu ilaç geldi aklıma akşam 6 gibi sıktım dilimin altına 2 fıs..20 dk sonra çorba.
Ve o dakikadan sonra resmen midem hiç bulanmadı.sonradan farkettim.
Yarın sabah kahvaltı öncesi demeyeceğim,bakalım etkisi nasılmış
Bir arkadaş demişti b6 vitamini bulantıya iyi geliyor diye ama bu gerçekten böyleyse;mucize

Benim bu mide bulantısı ve kazınmayla başım dertte..hiç birşey yiyemiyorum.canım hiç birley istemiyor..açlıktan ölüyorum şuan ama herşey kokuyor..lütfen bana yiyebileceğim bişeyler söyleyin
Canım çok iyi geliyor için açılıyor hem faydalıda ev yapımı olursa iyi olur yoksa da süzme yoğurt al.

Herkese merhaba arkadaslar akşamları toplu okuyanlardanım bende Çalışınca zor oluyor 7 yaşında kızım var geçtiğimiz haziran ayında da 15 haftalık bebeğim kalbi durdu. Benim için aşırı zordu Allah tekrar nasip etti umarım bu güzel ilerler Hersey Allahtan çok üzüldüm ama boş hersey o yüzden kötü düşünmeyelim bende haftaya cuma gidicem doktora 6+3 olucaz hem bebeği hem de kalp atışlarını duyarım işallah Benimde miğde bulantım yok bu arada sadece miğde ekşimesi çok var hepimizin bünyesi farklı tabi herkes sorunsuz kontrollerini geçirir işallah

Hiç korkmaa canım cok normal

Bugun benim de aşırı midem bulandi cok kötüydüm hala da midem hassas. Sanki saga sola dönsem afedersiniz kuscak gibiydim öylece yattim ve benzim sarardı resmen. Sodaya limon sıkıp içtim, biraz limonlu su içtim fazla abartmak da istemedim limonu. Sonra çubuk kraker epey bi bastırdı, bisey yiyemedigim icin de kraker iyi geldi kuru ve tuzlu. Heralde yüz paket aldircam ondan baska türlü kendime gelemedim

Merhaba canım...ben de bu gruptaydım 5+3’te düşük yaptım, ayrılmak zorunda kaldım..günlerdir girmedim buraya , etkilenmemek için ama senin de düşük yaptığını okuyunca empati kurdum...üzüldüm ama şimdi hamilesin yine seni tanımasam da sevindim, sanki ben tekrar hamile olmuşum gibi 15 haftalıkmış seninki üstelik, cinsiyet de belli olmuştur ne zor olmuştur kimbilir...inşallah bu hamileliğin çok güzel geçer demek için yazıyorum... Benim de şubatta 4 yaşında olacak olan bir kızım var, eğer hayırlısı olacaksa umarım kızımın da kardeşi olur...Doktoruma sormuştum, düşüğün covidle ilgisi olabilir mi diye,alakası yok demişti , sonbaharda covid geçirmiştik eşimle , ağır değildi semptomlarımız ama bir araştırma yapmış bazı bilim adamları, güya covid geçirenlerde sperm kalitesizleşiyormuş geçirilen ateşten dolayı ve yumurta kalitesi bozuluyormuş falan filan kafamda deli sorular ne diyelim hayatta herşey kısmet

Benim bu mide bulantısı ve kazınmayla başım dertte..hiç birşey yiyemiyorum.canım hiç birley istemiyor..açlıktan ölüyorum şuan ama herşey kokuyor..lütfen bana yiyebileceğim bişeyler söyleyin
Oğlumda bi ara sadece yoğurt ekmek, ayran ekmek, labne ekmek yiyordum. Başka herşey kokuyordu. Haşlanmış patates dene, ya da tepsi de patates.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…