2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa aynen artık hep biseyleri beklicez kalp atımı 2 li test ayrıntılı ultrason yok hareketleri vs derken bi bakmisiz dogum zamani gelmiş sayılı gün çabuk gecer sağlıkla gecsin insallah

Canım b12 de folik asit de bende üst sınıra yakın çıktı 3 aydır falan kullanıyorum. Normalde folik asit yükseldiyse b12nin düşmesi lazım veya tam tersi benim de kafamı o karıştırdı:)) doktorun bir sakınca görmediyse sorun yok canım henüz sınırı geçmemiş bir de zaten günlük, depolanmıyor.

Ayy insallah canim. Kizimda caydan tiksinmistim oglumdada cok umursamıyordum. Bunda canim fena istiyor doymuyorum resmen

Canım folik asitin fazlası vücuttan atılıyomuş vücuda zararı yokmuş bana doktorum öyle demişti
Simdi biraz arastirdim vucutta 57 ng/ml yi gectiginde daha riskli durumlara sebep olabiliyormus. O zaman dert etmeyim tesekkur ederim
Tamamdir cok tesekkurler icim rahatladi biraz yoksa icten ice dusunup dusunup duruyordum

Yaa aynen artık hep biseyleri beklicez kalp atımı 2 li test ayrıntılı ultrason yok hareketleri vs derken bi bakmisiz dogum zamani gelmiş sayılı gün çabuk gecer sağlıkla gecsin insallah
Arada diger hamilelerin konularini okuyorum. Subat anneleri teker teker doguma gitmeye baslamis, sezaryan olacaklara iyi dilekler paylasiliyor, cok heyecanli ya o gunler de gelir umarim sorunsuz

Arada diger hamilelerin konularini okuyorum. Subat anneleri teker teker doguma gitmeye baslamis, sezaryan olacaklara iyi dilekler paylasiliyor, cok heyecanli ya o gunler de gelir umarim sorunsuz
Ayy cidden cok heyecanli biz de öyle olucaz, rabbim hicbirimizi eksiltmeden bir bir bu foruma yazmamizi nasip etsin sonuna kadar sağlıkla gidelim insallah

Gün gelicek bizde birbirimizi teker teker doğuma uğurlıcaz insallah

Valla sagolun icim rahatladi pimpirikleniyorum. Bu ara istahim yok hic birsey yemek istemiyorum o yuzden vicdan azabi cekiyorum

Ahh ne guzel uyumussunuz dun bizde oglumla gece 3te uyaniktik uyutamadim bir türlü

Betan baya yuksek cikmis. Tiroid ne kadar benim 6.51 cikmis yarin gitcem hastaneye
Daha ilk defa beta yaptimTiroidi yuksek gorunce hemen doktora randevu aldım yarina, seninde yuksek cikmis canim ihmal etme, benim diger hamileligimde de tiroid yüksek cikmisti ilacla devam etmisti, suanki degerim 5.5 canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…