Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umut var bata kadar ya geçende kadınin biri bizim gibi test yapıyor bat günü negatif sonra kan veriyor negatif 15 gün adet olmuyor kan veriyor pozitif umut var sakin
Ayyy inşallah bizim bide bata çok var gerçi dediğin gibi

Bu ayda kimyasal gebelik yolu gözüktü bana fos çıktı bu ayda Hiçbir sorunda gözükmüyor niye olmuyor kafayı yicem kist yok bişey yok
Tekrarlayan kimyasal gebeliklerde test istiyorlar bende gecirdim 1 tane ardindan coraspirin başladilar bi ilac kullaniyor musunuz

Tekrarlayan kimyasal gebeliklerde test istiyorlar bende gecirdim 1 tane ardindan coraspirin başladilar bi ilac kullaniyor musunuz
5 ay önce geçirdim ben. Evet sulandırıcı ilaç kullandım canım. 1.5 ay öncede folik asit başlattı rahim temizleniyormuş kimyasal gebelikle galiba kanamam çok olmuştu

5 ay önce geçirdim ben. Evet sulandırıcı ilaç kullandım canım. 1.5 ay öncede folik asit başlattı rahim temizleniyormuş kimyasal gebelikle galiba kanamam çok olmuştu
Sende de kan pıhtılaşma problemi var bende de çıktı kimyalsal dan sonra kuzummm bende kullanıyorum kan sulandırıcı

Canım naptin var mi bi belirti falan ben bugün normal test yaptım negatif çıktı
10 gün var daha test yapmadım korkuyorum esimde kiziyor bi bekle diye belirti pek yok dun midemi bozmusum galiba yediklerim rahatsiz etti , kasıklarda batma var o kadar kuzum sende var mi belirti çok erkenn yapmadın mı testi

Sende de kan pıhtılaşma problemi var bende de çıktı kimyalsal dan sonra kuzummm bende kullanıyorum kan sulandırıcı
Sonra birdaha olmadı derken bakalım doktor yine ihtimal verdi. Reglini bekle test için dedi erkenden yapma dedi. Bu kimyasal gebelikte çok yıpratıyor insanı psikolojik olarak

Doktor 3 4 tekrarlarda testleri var demisti ama simdilik sebepsiz diyorlar kimyasala kalitesiz yumurta ya da sperm dedi doktor kuzum

Doktor 3 4 tekrarlarda testleri var demisti ama simdilik sebepsiz diyorlar kimyasala kalitesiz yumurta ya da sperm dedi doktor kuzum
Ben test verdik canım genetik ve kan pıhtılaşma testi onda çıktı genetik de problem çıkmadı

Sonra birdaha olmadı derken bakalım doktor yine ihtimal verdi. Reglini bekle test için dedi erkenden yapma dedi. Bu kimyasal gebelikte çok yıpratıyor insanı psikolojik olarak
Kesinlikle öyle bat geçince 10 sonra regl oluyordum kimyalsal da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…