Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10 gün var daha test yapmadım korkuyorum esimde kiziyor bi bekle diye belirti pek yok dun midemi bozmusum galiba yediklerim rahatsiz etti , kasıklarda batma var o kadar kuzum sende var mi belirti çok erkenn yapmadın mı testi
Biraz erken de dayanamadım karnim çok sis regl olcak gibiyim. Cok afedersin aşırı gaz var hayatımda hiç bu kadar gaz olmamısti bunlar da pek belirti sayılmaz cok umudum yok nedense önümüzdeki ay ovulasyon takibi yapcam nasipse

Gaz sorunu bende yasiyorum hep yediklerimden zaten

Size soru bu ay regli olursam aşilamaya geçeyim mi ? Yoksa yeni yılda yeni tedavi diyip ocakta mı başlasam.

Değer artışına bakmadan kimyasal olabilir mi dedi gerçekten yok artık BAT da gelmemiş daha bence kesinlikle sıkma canını üzülme hamileysen etkilemesin seni
Daha öncede silik çıkınca kimyasal olmuştum. Ordan umutlanmamam için dedi sanırım. Kan testi için reglini bekle dedi. Bat 24ekim.
Ovulasyon yaptım 1-2 saat önce negatif çıktı. Hiç umudum kalmadı kuzum.

Daha öncede silik çıkınca kimyasal olmuştum. Ordan umutlanmamam için dedi sanırım. Kan testi için reglini bekle dedi. Bat 24ekim.
Ovulasyon yaptım 1-2 saat önce negatif çıktı. Hiç umudum kalmadı kuzum.
Nasıl negatif atsana bir kuzum hiç çizgi yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…