Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat bir gün gecikti ama bata 3 gün kala normal test yaptım çıkmadı o yüzden tekrar test yapmak istemiyorum pazartesi ye kadar bekliycem gelmezse o zaman test yapıcam bende

Bat bir gün gecikti ama bata 3 gün kala normal test yaptım çıkmadı o yüzden tekrar test yapmak istemiyorum pazartesi ye kadar bekliycem gelmezse o zaman test yapıcam bende
Pazartesi bende teste gidicem hakkımızda hayırlısı inşallah :)

2.çizgiyi görmemeye o kadar alıştık ki evde test yapmaktan korkar oldum valla ben

Valla kızlar bende 5 gün kala testten yaptım Türkiye de olan çok hassas testler den yoktu kocaman negatif bat 24 çıkması imkansız ama olsun içim rahat etti gelsin batlar

Eklentiler

• IMG20211016094324.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 49
Valla kızlar bende 5 gün kala testten yaptım Türkiye de olan çok hassas testler den yoktu kocaman negatif bat 24 çıkması imkansız ama olsun içim rahat etti gelsin batlar
Normal test galiba dimi canim çok erken

Bu ayda kimyasal gebelik yolu gözüktü bana fos çıktı bu ayda Hiçbir sorunda gözükmüyor niye olmuyor kafayı yicem kist yok bişey yok

Beklemedeyim canim sanırım küçük yolli bir enfeksiyon geçiriyorum nasil olacak bilmem aklımdan test alıp yapmak geçiyor bi yanımda bosver bekle diyor
Test yapma sonra benim gibi kafayı yersin “acaba?” Diye. Düşündükçe stres yapıyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…