Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geldim geldimmmm çarşı pazar işleri vardı her iş uzerimdesabahtanda ise gittim bebek diS çıkarıyor 1 sn durmadı amann çok yordu genişiz neler yapıyorsunuz daha yemek yapmadım kafamdada bisey yok

Geldim geldimmmm çarşı pazar işleri vardı her iş uzerimdesabahtanda ise gittim bebek diS çıkarıyor 1 sn durmadı amann çok yordu genişiz neler yapıyorsunuz daha yemek yapmadım kafamdada bisey yok
Hoşgeldin canımmmmm oh maşallah canım baya işleri halletmişsin maşallah ooo bebiş diş mı çıkartıyor kıyamam huysuz olurlarmiş o dönemde Allah yardımcın olsun kuzum valla bende şimdi namaz kılacağım yemeğimi yaptım öğlenden oh kafam rahat mis darisini sana attım kuzum kolay gelsin valla hergün zaten ne yapacağım derdi insanı yiyor bitiyor

Benim yemegim var Allah'tan bugün keyif yaptım oğlan okula götürüp gelince kış temizligimde yeni bitti halıları serdim

Kızlar bişey sorucam size ben ilk defa deniyorum bu hamileliği o yüzden bi bilgim yok.
Ben 31 günde bir oluyorum regl.
31-14 yaptığımda = 17.günde yumurtlama çıkıyor
Ama ovulasyonda negatif çıkıyor.
Ne yapmam lazım?
Pozitifi görünceye kadar ovulasyon mu yapmam lazım yumurtlama tarihini bulmak için ?

Regliniz bittikten sonra bir gün ilişkiye girin diğer gün girmeyin bu yöntemle yumurtlama gününüzü muhakkak yakalamış olursunuz bana ovulasyon testleri çok stresli geliyor.

Regl oldum canım maalesef nasip değilmiş bat 3 Kasım
M Mai
Sat 7 Ekim bat 3 Kasım 26 yaş 7ay maibu

Arkadaşlar bu aydan ümidim yok tek sefer ilişki oldu o da yumurtlama öncesiydi. Yumurtlama dönemini kaçırdık malesef eşim şehir dışında olduğu için. Bat 23 Ekim ama ümitlenmeye gerek yok hiç. Sonra üzülmeyeyim. Çok bilinmeyenli denkleme dönüyor bu hamilelik işleri. senin işler, kocanın işler, yumurtlama dönemi falan filan, yorucu geldi düşününce
Demek ki doğru zaman değil henüz

Planlı olunca aksakliklar oluyor olsun kuzum

Planlı olunca aksakliklar oluyor olsun kuzum
İlk hamileliğimde ayrı şehirlerde yaşıyorduk eşimle ve tek hafta hakkım vardı değerlendirdik. Allah yüzüme acıdı ve hamilelik gerçekleşmişti. Şimdi aynı şehirdeyiz ama günleri denk getiremiyoruz nedense ya da nasip deyip bırakacam artık 34 yaşındayım ve daha geç olmasın istemiyorum.

Ne güzel Rabbim saglikli hayirli ömürler versin insallah bende daha gebelik yok 29 yaşındayım bekliyorum stres etkiliyor işte yumurtayı yakalayacağız diye genelde bırakılan aylarda hamile kalıyorlar bende ilk zamanlar bırakmıştım olmadi ama nasip işte her ay yeniden diyip başlıyoruz

Kendin hesaplama her ay yumurtlama tarihi değişiyor ovulasyon testi yap yumurtlama göresiye kadar devam et en azından şanslı günlerini görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…