Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ben bugün kan verdim bhcg 50 çıktı gebelik var dedi başka birsey den yuksebilir mi dedim acil doktoruydu olabilir dedi keşke sormasaydim aklıma takıldı
Maşallah kuzim seninle olur insallah 2 günde bir kan ver

Evet canım 3 ay önce hsg çekildim bı sorun çıkmadı kanallar rahim temiz dedi bakalım femaradan umutluyum yaa
Hadi bakalım İnşallah canım Rabbim vesile kılsın. Bana doktor engel olmayabilir kist küçük birde yumurtaların iyi dedi. Ama gel gör ki şuana kadar engel oldu yoksa başka sorunum yok 1 yıldır izin vermiyo bu kist

Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip ersin canim benim kötü düşünme iyi düşün iyi olsun ne güzel mutluluk inşallah bizde o duyguyu yaşarız kaç gün geçti adetinden canım

Eriss bat kaç gün geçmişti canım belirtilerin var mıydı

Eriss bat kaç gün geçmişti canım belirtilerin var mıydı
Bat dediğin adet oluyor dimi? Adetime daha 3 gün var ama ben 5 gün varken silik ikinci çizgi ile öğrendim. Kan verdim hcg 50 çıktı. Belirttim ilk gebelikle aynıydi ondan kuskulandim göğüsüm dolgunlasti ve hassaslasti rengi hafif koyulasmaya basladi. Yeni olarak da hafif adet sancısı gibi ağrı var.

Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip ersin canim benim kötü düşünme iyi düşün iyi olsun ne güzel mutluluk inşallah bizde o duyguyu yaşarız kaç gün geçti adetinden canım
Geçmedi canım 5 gün kala silik çizgi ile suphelendim bende pcos var hormonlarım hep düzensiz yüksek ondan erken öğrenmiş olabilirim.

Maşallah kuzim seninle olur insallah 2 günde bir kan ver
İnşallah sevinemiyorum bile nasıl korkmussam ilk gebelikten ama bu sefer sağlıkla ilerler umarım size güzel haberlerle dönerim sizden öyle güzel haberler inşallah hepinize dua ediyorum

İnşallah sevinemiyorum bile nasıl korkmussam ilk gebelikten ama bu sefer sağlıkla ilerler umarım size güzel haberlerle dönerim sizden öyle güzel haberler inşallah hepinize dua ediyorum
İnşallah canım benim inşallah

İnşallah canım ya bu ilaçta acayip mide bulantısı yaptı ama umutluyum inşallah hepimizin umudunu boşa çıkarmaz allahım

Ya sonunda ben giremedim foruma dün gece girebildim cevap yazmaya çalışıyorum pat reklam cikiyor kahroldum....nasilsiniz kızlar napiyosunuz ben bu ay asla hamile kalamam benim herif cumadan beri evde yok tarlada kalıyorlar anneleriyle yumurtlama günümde geçiyor böylece yapcak bisey yok zeytin beklemezmis sizlerde ne var ne yok yarın guncelliycem listeyi

Kizlar çatlama olmuş artık dimi devam etmeme gerek varmi en üstten aşağıya doğru en alttaki bugünün

Eklentiler

• 20211010_174403.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Olsun canım hiç belli olmaz veren Rabbim tek ilişkide bile nasip ediyo İnşallah nasip eder.
Benim bugün adet günüm ağrı başladı eli kulağında geliyo 1 2 saate olurum kasıma kaldık bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…