Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba hanımlar bende haziranda düşük yaptım geçen ay doktora gittim klomen için muayene etti kist varmış doğum kontrol hapı verdi iki ay kullan dedi bu ayın sonu tekrar gidip klomene başlıcam inşallah tabi kist eridiyse Bu arada birtane de prensesim var.

Dogum kontrol hapları hemen eritiyor kisti klomen banada kist yapmiştı

benim yumurta çatlamamış o yüzden kist olmuş galiba kızıma klomenle hamile kalmıştım ilk denemede sırf o yüzden klomen yazdırmaya gitmiştim kist çıktı
Ben 2 defa kullandım ilk kullanışımda kusarak doktora gitmistim reglim çamur gibiydi kist yapmış meğersem yasmin verdi o ay boş geçti eyluldede kullandım regli ağrım çok oldu bu ay gitmedim kullanmayacağım o ilaç bana iyi gelmiyor

Benimde 2 cm 2 senedir var o şekilde mi oldu ilk gebeliğin
Yok cnm ilkinde kistim patlamıştı bı 7 ay öncesinde ama yumurtalık kistiydi çikolata kistini 2. Gebeliği düşünürken öğrendim. Başka bi skintin varmı peki hormonlarında fln. Rahim filmine girdin mi hiç ben bu ay rahim filmine gircem

Evet canım 3 ay önce hsg çekildim bı sorun çıkmadı kanallar rahim temiz dedi bakalım femaradan umutluyum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…