Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim canım sen nasılsın

Kizlar çatlama olmuş artık dimi devam etmeme gerek varmi en üstten aşağıya doğru en alttaki bugünün
Ben en üst 1 sırada olanda yumurtlama göremedim çatlama nasıl olsun @Ceviz hanim testi gibi olması lazım yumurtlama olması için T çizgisi o kadar koyu olmasa bile C ile T aynı koyulukta olmalı

Ben en üst 1 sırada olanda yumurtlama göremedim çatlama nasıl olsun @Ceviz hanim testi gibi olması lazım yumurtlama olması için T çizgisi o kadar koyu olmasa bile C ile T aynı koyulukta olmalı
Evett , benim yumurtlama hala devam ediyor mesela

Eklentiler

• 20211010_204338.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 56
Ben o koyulugu hic göremeyeceğim galiba canim adetin 19.gunuydu bugun en üstteki koyuluktan sonra siliklesmeye başladı olmayacak galiba bu ay
Evett , benim yumurtlama hala devam ediyor mesela
Cok iyi canim benim hayirlisi olur inşallah Ben bu ay ilk defa ovulasyon takibi yaptım onu da beceremedim zateb daha da bu kadar dikkat edeceğimi sanmıyorum hersey Allahtan

Benim koca geldi olmuş bitmiş yorulmuş zeytinde bende hiç oralı olmadım öyle bir elektriklenme oldu bakılarak hamile kalinirmi kizlar
Hahahha :) ege bölgesinde yaşıyorsunuz sanırım önceden oluyormuş ya ceketi atsalar hamile kalıyormuş dediğinizi okuyunca o geldi aklıma ☺

Hahahha :) ege bölgesinde yaşıyorsunuz sanırım önceden oluyormuş ya ceketi atsalar hamile kalıyormuş dediğinizi okuyunca o geldi aklıma ☺
Evet evet egede başladı zeytin hasadi ya gebermiş yorgunluktan ceketi bile çıkaracak hal yok adamda yarın eczaneye nasıl gidicem diye söyleniyor yani bana aslında hic beni elleme demek.istiyor
Hadi bakim umut ol herkese inşallah
Hadi insallah

Ben o koyulugu hic göremeyeceğim galiba canim adetin 19.gunuydu bugun en üstteki koyuluktan sonra siliklesmeye başladı olmayacak galiba bu ay
Bazen kadınlarda her ay yumurtlama olmuyor canım ya da geç yumurtlayacaksın ben geçen ay 20. Günde görmüştüm adete 7 gün kala öyle de olabilir geç yumurtlama olabilir devam et sen yine de hakkında hayırlısı olsun inşallah

Yarın çatlama görürsün kuzum havuç ye havuç avakado da yemeyi ihmal etme böyle yap süt avakado bal muz blanderden gecir 7 gün iç
Yapıyorum kuzum dün başladım tadını değiştirmek biraz zor ama bebek için değer her şeye

Yapıyorum kuzum dün başladım tadını değiştirmek biraz zor ama bebek için değer her şeye
Valla kuzum ben ilk gün avakado üstüne bal koydum zor yedim ama bu dediğim karışımı yaptım seve seve içiyorum simotti gibi o niyetle içiyorum valla bebek için herşey değer zehir iç deseler içerim

Ben ovulasyonu bırakalı 6 ay olmuştu cekmecede buldum dedim bi bakayim bu ay ilac falan kullanmayacağım diye yoksa her şey Rabbimden

Evet evet egede başladı zeytin hasadi ya gebermiş yorgunluktan ceketi bile çıkaracak hal yok adamda yarın eczaneye nasıl gidicem diye söyleniyor yani bana aslında hic beni elleme demek.istiyor

Hadi insallah
Yaaa erkekler gamsız oluyor kadınlara göre canim hakkınız da hayirlisi insallah bende canakkale de okudum orda da oluyordu zeytin çok seviyorum egenin insanını
Belki de canın dediğin gibi güzel dileklerin için teşekkür ederim böyle çok stres yapiuor insan bilmeden değerlendirmek daha iyi bence ☺

Valla kuzum ben ilk gün avakado üstüne bal koydum zor yedim ama bu dediğim karışımı yaptım seve seve içiyorum simotti gibi o niyetle içiyorum valla bebek için herşey değer zehir iç deseler içerim
Dün yaptım eşime tatsana bi dedim bir yudum içti asla bir daha verme diyo tamam dedim zaten sana değil bana yarıyor bu dedim ona bolca muz ve bitter çikolata veriyorum

Stres onemli 2 3 günde bir devam edilse elbet yakalanır yumurta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…