Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnnnnnn inşallaaahhhh ,benim hala oturup kalkarken bile ağrı oluyo çok şişkinlik var ama iki yumurtan olmuş biri kist biri 20 mm dedi acaba kist mi ağrı yapıyor ki ,senin nasıldı yumurta durumun

Selam kızlar ben bugün kan verdim bhcg 50 çıktı gebelik var dedi başka birsey den yuksebilir mi dedim acil doktoruydu olabilir dedi keşke sormasaydim aklıma takıldı
Az cikmamis ki gayet iyi benimki 48 di onemli olan 2 gun icinde Iki kati yukselmesi
Iki gun sonra kan tahlili verin anlariz

Hepsi ayni olacak degil canım Rabbim Bu kez yuzunu guldursun insallah dularim seninle

Az cikmamis ki gayet iyi benimki 48 di onemli olan 2 gun icinde Iki kati yukselmesi
Iki gun sonra kan tahlili verin anlariz
İyi mi diyorsun hiç bilmiyorum ki. Verecem umarım yükselir ya düzenli şekilde.

Hepsi ayni olacak degil canım Rabbim Bu kez yuzunu guldursun insallah dularim seninle
İnşallah canım Allah razı olsun duaların içinde.

İyi mi diyorsun hiç bilmiyorum ki. Verecem umarım yükselir ya düzenli şekilde.

İnşallah canım Allah razı olsun duaların içinde.
Iyi tabiki sayiya takilma 5in uzerindemi tamam onemli olan Iki kati yukselmesi sen icini ferah tut pazartesi tekrar kan ver eger 2 kati bir artis varsa iyi gidiyordur demek
Ha birde ayni saatler de ayni yerde vermeyi ihmal etme kani
Insallah guzel ilerler kan ve kat artar
Hayirli olsun sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Sagol canım benim takip edeceğim dediğin gibi güzel haberleri buradan veriririm inşallah sizlere

Aminnnnnnn inşallaaahhhh ,benim hala oturup kalkarken bile ağrı oluyo çok şişkinlik var ama iki yumurtan olmuş biri kist biri 20 mm dedi acaba kist mi ağrı yapıyor ki ,senin nasıldı yumurta durumun
Canım benim sağ solda birer tane yumurtalarım oluştu ikisi de 19 mm di bekliyorum bakalm inşallah bu ay tutar hayırlısıyla

Yumurtlama sorunun yoksa güzelce gelişiyor dur zaten öncesinde ilişki olduysa tutmuştur üzülme bende sadece çatlama gününu ve bir gün sonrasını değerlendirebildim
Bilmiyorumki canım inşallah Allah nasip eder en yakın zamanda piskolojik çöküntü oluyor

Eriss n
Hayırlı olsun cnm çok sevindim Rabbim hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasip etsin kan degerin gayet güzel ben 33 le ogrenmistm. Hiçte takip ettirmedim sonrasında 5 haftalık olunca hastaneye gittim. Kese görülmüştü 6 haftalıkken de bebek göründü. 2 gün sonra tekrar kan ver için rahat etsin

Herkese merhaba bende 1,5 yıldır istiyorum Dr femara verdi ilk kez bugün kullandım ciko kist var bakalım kullandıktan sonra gidicem çok merak ediyorum aklım hep onda ciko kist olup femarayla hamile kalan var mı aranızda yardimci olursanız çok sevinirim

Femera kullandım yumurta oluştu ama gebelik oluşmadı canım maleseff inş sana çok iyi gelir

Yaz inşallah takmayın rahat olun diyorlarsa nasıl olunuyor anlamadım benim aklımda hep bu var etrafim hamile dolu :) insan hevesleniyor

Kaç cm cnm kistin. Benimde var çikolata kisti solda 2 buçuk cm 1 yıldır 2. Çocuk için uğraşıyorum bende

Sana da hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Haftaya doktor randevum var aslında direk gidebilirim. Kan versem aynı gün çıkacak zaten. Şuan pek iyi değilim ama bugün baya yurudum eve geldim çok halsizim nabzim hep 80lerdedir. 100 üzeri çıktı. Tansiyon olcturdum normal limonlu su içti. Belki yükselip düştü ama nabız hala yüksek.

Benim oğlum 5 yaşında cnm. 2 gebelik için uğraşıyorum 1 yıldır
Dikkat et bundan sonra cnm çok yürüme ayaklarını havaya kaldırıp yat biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…